Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Panowie jak w temacie, zakładam do siebie do Avant-a tylni zderzak od S4 i teraz moje pytanie, jak przerobić tylni układ wydechowy by był na dwie strony jakie końcowe tłumiki jakie końcówki .... jak wygląda to w serii moze ktoś wie za wszelkie info będe wdzięczny.....

ma wyglądać to tak....

78c2f816ac9246c3.jpg

zderzaczek który mam :

85a6196df5b62ac7.jpg

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 11:52 _________________________________________________Wiadomo teraz mam zwykły wydech jak na klekota przystało.....

Opublikowano

2.5TDI / 1.8T / S4.

Opublikowano

w dieslu to Cuberku sugerowalbym Ci wygiac koncówki jednak lekko w dól - cos jak jest w nowej A6 TDI

nie ladnie by bylo zakopciuchac zderzaczek ;)

na tym etapie mozna pomyslec o calym wydechu np 2,7" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w dieslu to Cuberku sugerowalbym Ci wygiac koncówki jednak lekko w dól - cos jak jest w nowej A6 TDI

nie ladnie by bylo zakopciuchac zderzaczek ;)

na tym etapie mozna pomyslec o calym wydechu np 2,7" :naughty:

myślisz ze tak bardzo zakopci ? ALV jak jest u Ciebie ??

Opublikowano

A nie możesz zrobić sobie na zamowienie ? Ta firma chyba robi - http://www.el-tec.pl/ .. kwas na długi czas :>

Takie fifuszki jak ma Poziek sa fajne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie a jaką srednice ma ori końcówka z S4 ??

Opublikowano

Takie fifuszki jak ma Poziek sa fajne :naughty:

My z malikiem i oniakiem mamy ladniejsze :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Takie fifuszki jak ma Poziek sa fajne :naughty:

My z malikiem i oniakiem mamy ladniejsze :tongue4:

Flayer a mozesz pstryknąć fotosa jak wyglądają u Ciebie końcówki wydechu :P

Opublikowano

Cuber, kup sobie S4, a nie baw się w jakieś podróby :decayed:

Opublikowano

w dieslu to Cuberku sugerowalbym Ci wygiac koncówki jednak lekko w dól - cos jak jest w nowej A6 TDI

nie ladnie by bylo zakopciuchac zderzaczek ;)

na tym etapie mozna pomyslec o calym wydechu np 2,7" :naughty:

Ja ma 4x i nic nie zakopca zderzaka...A u Cuber-a jest czarny wiec sladu zadnego nie bedzie....Jak mam troszke miejsca pod autkiem z tylu to mozesz to rozwiazac tak jak ja mam....polaczyc jedna z druga rura....
Opublikowano
  • Autor

Cuber, kup sobie S4, a nie baw się w jakieś podróby :decayed:

Ty miisu a Ty co robisz ze Swoją fura ? :rant:

Opublikowano

mi tam nic nie kopci... fotki wydechów są w poście o mojej A4 a wymiary postaram się wrzucić jutro

Opublikowano

no gratki cuber dopiąłeś swego :) wczoraj widziałem na alle tył s4 ale sedan za 900 zeta .Jeśli chodzi o wydech to masz wiele możliwości , to co wcześniej panowie pisali ale tez żeby było prawie seryjnie możesz założyć z 1.9 tdi quattro ,jak coś służę autem do wglądu :naughty: a końce załóż jak najbardziej podobne do ori s4

Opublikowano

Takie fifuszki jak ma Poziek sa fajne :naughty:

My z malikiem i oniakiem mamy ladniejsze :tongue4:

Jak dla mnie to te wasze końcoweczki takie ..wystarczające są :> Poźkowe sa bardziej takie ..z charakterem :D

Opublikowano
  • Autor

mi tam nic nie kopci... fotki wydechów są w poście o mojej A4 a wymiary postaram się wrzucić jutro

Alv czekam i sie chyba coś nie doczekam :tongue4:

Opublikowano

Jak na moj gust to one maja 60-70mm srednicy, nie wiecej.

Opublikowano

75 mm

Opublikowano
  • Autor

75 mm

tyle ma sama końcówka tłumika ??

Opublikowano

yes

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.