Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

yes

dziękuje za info :notworthy:

Opublikowano

Proste końcówki w dieslu absolutnie NIE brudzą zderzaka! To jakaś bujda na resorach! No chyba, że masz wgrany taki program jak alan :)

A tu tyłek mojej niuńki:

IMG_0837.jpg?imgmax=720

Końcówki o średnicy 75mm, lekko ścięte. Bardzo podobne do oryginalnych z S4. Takie same mają Flyer i Oniak. U mnie wystają trochę bardziej.

Opublikowano
  • Autor

dzieki Malik z fotke :)

no w srode odbieram wszystkie elementy z malowania i będą mi składać Je w ASO.... potem mnie czeka własnei podjazd do jakiegoś "tłumikarza" dzieki wszystkim za info.

Opublikowano

Skierowane w dół końcówki wydechu w dieslu to chyba wymysł niemieckiego (zachodniego) prawa.

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info no ale juz poradziłem i zakupiłem dwa tłumiki końcowe firmy ULTER zobacyzmy co bedzie dalej....

Opublikowano
  • Autor

gadaj czy odgłos klekota się zmienił?

nie zmienia sie moze ciut ciut ale nie do poznania :thumbup:

Opublikowano

Cuber a przerabiałeś cały wydech pod te tłumiki czy tylko robiłeś rozdziałkę zaraz przed tylnym zderzakiem?

Opublikowano
  • Autor

Cuber a przerabiałeś cały wydech pod te tłumiki czy tylko robiłeś rozdziałkę zaraz przed tylnym zderzakiem?

zrobili mi zaraz za środkowym tłumikem rozdzielenie.....

Opublikowano

Aha czyli po równo rozdziela spaliny. Dymi z obu rur :)

Opublikowano
  • Autor

Aha czyli po równo rozdziela spaliny. Dymi z obu rur :)

inaczej bym nie robił :) Jasne ze dymi z dwóch stron równomiernie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i tak ma być :th:

przyjedz w Niedziele na spocika to pooglądasz.... :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano

ma ktos fotke jak wyglada taka rozdzialka za srodkowym tlumikiem na dwa wydechy w 1.9 avf? bede wdzieczny :)

ps.ale odgrzalem pulpeta :gwizdanie:

Opublikowano

ja kupilem srodkowy od 2.5TDI, wiec mialem gotowca.

Opublikowano

ja kupilem srodkowy od 2.5TDI, wiec mialem gotowca.

bede wdzieczny za fotke twojego ukladu :good:

Opublikowano

531713567

to jest dokladnie zdjecie mojego wydechu przed zalozeniem ;)

Opublikowano

dzieki wielkie za fotke :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zgodnie z sugestią Cubera wklejam się tutaj...

Chciałbym prosić o pomoc przy kolejnym modzie... Planuję założyć podwójny wydech ale zależy mi na tym aby mod był jak najbardziej zbliżony do "fabryki". Jakiś czas temu oglądaliśmy auto z moim mechaniorem i doszliśmy do wniosku że "fabrycznie" się nie da... Jednak na ostatnim spodzie Musashi zwrócił mi uwagę na to że podwójny wydech wychodził w standardzie dla 1.9Q - ponoć jest to ta sama płyta podłogowa co w 1.9FWD - więc wychodzi na to że jednak się da :good:

I tutaj moja prośba o jakies informacje na ten temat - szczególnie proszę o info osoby posiadające 1.9Q lub mające do niego dostęp. Gdyby udało się skombinować jakies foty - jak poprowadzona jest instalacja... Wtedy wiedziałbym jak się do tego zabrać.

Mam nadzieję że i tym razem pomożecie :)

Z góry dzięki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.