Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ma ktoś może microsoft office 2003 oczywiście wersja jakaś illegal na płytce? Już mnie wkur*** te nowsze wersje;/
  2. Jak sama grubość dystansów wskazuje felga będzie o centymetr bardziej wysunięta i o tyle samo dłuższe śruby musisz kupić
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Natrafiłem na allegro na coś takiego: http://www.pokrowcedoaut.com/ Widzieliście to? Ja nie wiem jak ludzie to mogą kupować, przecież to nawet na zdjęciach nie wyglądam, a już najlepsze to jest eko skóra gnieciona: http://www.pokrowcedoaut.com/nasze-realizacje/category/21-eko-skora-gnieciona haha nie wiem co te auta im były winne :polew: wygląda jak z jakiegoś starego autobusu mpk
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha no no bo remika autem lubią jeździć Panowie z serwisu
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hehe ta chłopaki eksperymentują z tym praniem, ciekawe na czym to się skończy. Będzie grupowe moczenie foteli myjką ciśnieniową karcher a nie odkurzaczem piorącym
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://pool.in.ua/products/baseinspa/ haha wejdzcie sobie i kliknijcie na czerwone szpilki koło jaccuzi web designerszy się bawią hehe
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema siema a może byśmy przenieśli spota następnego na sobote, co wy na to? Dzisiaj 10 autek było z tego co liczyłe. Rkwon filmiki fpyte, jkaby się udało coś takiego nakręcić to jaja urywa
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dj przesiądzie się z b57 do c56
  10. zobacz egra i kolektor ssący, może potrzebne czyszczonko
  11. u mnie jedyne co było można znaleźć to jakaś porozsypywana karma dla ptaków chyba haha na szczęście nie ma już zapachu w samochodzie kurnika
  12. Gość od relingów śmieszny jest Dominik daruj sobie już próby wytłumaczenia mu czegokolwiek bo szkoda nerwów Gość jest tak oblatany że cholera wie po co na forum wchodzi, w końcu wszystko wie najlepiej. A tak apropo kolego sandi to b6 i b7 to praktycznie to samo auto tylko pierwszy jest z przed face liftingu. Co do silników z common railem w ogóle się uśmiałem ponieważ sądząc po twoim profilu sam masz silnik 2.0 170km czyli właśnie z common railem a nawet o tym nie wiesz Co do wersji, że relingi typu b8 były mocowane ori w b7 z końca produkcji to zamiast wygłaszać takie teorię może zdał byś się na wiedzę innych kolegów z forum, którzy naprawdę mają nie małe pojęcie o tych samochodach?
  13. Wpierw musze jakieś ładne foteliki s line wyhaczyć :gwizdanie: a u mnie taki problem że mam kolor szary swing więc ciężko coś trafić
  14. Ja jak kupiłem auto to było wszystko ok dopóki nie czyściłem deski i plastików środkiem marki moje auto. Po tym badziewiu wszystko skrzypieć zaczęło na nierównościach więc szmatka, woda z mydłem i trzeba wszystko umyć ładnie z tego badziewia. U mnie pomogło więc warto spróbować, może u Was też ktoś konserwował plastiki jakimiś słabymi kosmetykami Zgodnie z tymi zapisami:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199986.0
  15. http://lederzentrum.pl/czeste-pytania/kolory-tapicerek/audi.html Popatrz tutaj
  16. no to trzeba rezac
  17. co dp schnięcia to faktycznie schnie dość długo
  18. Dużo jest roboty z pociągnięciem wiązki do foteli? Ja mam w tej chwili w b6 wszystko ustawiane ręcznie, z elektryki to tylko poduszki są w fotelach a szukam też jakiś fotelików z podgrzewaniem i elektryczna regulacją lędzwi itd
  19. ja zaciski wyczysciłem szczotą druciana, później malowanie hammeritem beż żadnych podkładów- w końcu to farba antykorozyjna. Cały sezon malowanie wytrzymało i nic się absolutnie nie dzieje, żadnych odprysków itd. Zalety takie że hammerite jest tańszy niż farby dedykowane do zacisków, większy wybór kolorów i spokojnie radzi sobie z wysokimi temperaturami
  20. Jak bra to tylko prawdziwa skórzana a nie jakieś eko gówna, druga sprawa to koniecznie trzeba pod nią zabezpieczyć czymś maskę bo brud który się pod nią dostanie będzie rysował
  21. do 18 cali optymalnie w b6 opona 225 lub 235/40
  22. Jakie masz zawieszenie? Przy be lub bv będzie trzeć na zakrętach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.