Treść opublikowana przez frugodh
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Dj gratulejszyn Panton życze Tobie, sobie i reszcie ekipy żeby każdy miał v8 w garażu i żeby wacha była po 2 zl
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Nie to te kubły za drogie dla mnie, Pantonik coś mówił o recaro, myślałem że może się zainteresuję- Spociki Łódzkie
Panton pomożesz mi z montażem tych pierdół wszystkich jak pokupuje? Z ta anteną to slyszałem że może być od telefonu, bo u mnie jest podstawka pod telefon, a auta w wersji us przecież nie mam tylko w wersji europejskiej, bez nawi[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:52_________________________________________________http://allegro.pl/recaro-audi-s4-rs4-a4-rarytas-i1728572336.html :kox: :kox:- Spociki Łódzkie
W tym roku chyba niezłe koszta wygeneruje bo w planach mam: kiera multi 3 ramienna, rns, tempomat, lusterko fotochrom, fotele s line pół skóry, zawieszenie 1be albo 1 bv, fmic, turbo brd- Spociki Łódzkie
a z tym rns nie wiem znowu co z anteną. U mnie jest płetwa na dachu więc chyba to do telefonu i nawigacji-tak mi się wydaje ale nie jestem pewien- Spociki Łódzkie
taką zwykłą 4 ramienną i nawet nie jest w skórze, do tego zciuchana już;/- Spociki Łódzkie
Mario dużo roboty z tym tempomatem miałeś? Obudowe pod kierą zmieniałeś czy wycinałeś otwór? Jutro muszę ten moduł sprawdzić, a rns trzeba kupić bo ja mam kaseciaka więc kompletna LIPA;/ no a kiera też mnie strasznie wkurza więc chce coś w ten deseń: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0 tylko cała krągła rns-e też bym chciał ale to już odległe plany :gwizdanie: :gwizdanie: sprawdź jaki masz moduł pod kierą - być może obsługuje to co piszesz i nie będzie tak źle z kosztami :wink4: chociaż z drugiej strony sam moduł to też nie przepaść - za 150 kupisz z końcówką Q :wink4:- Spociki Łódzkie
powiedzcie mi co potrzebuje żeby zalożyć kiere multifunkcyjną? Modoł pod kiere pewnie trzeba też zmienić tak? Szykuje się więc u mnie gube rezanie: moduł, tempomat, kiera multi, rns-e- Spociki Łódzkie
GTRr piękne , ostatnio widziałem bielutkiego-w tym kolorze po prostu miazga. Ja wiem Panton jakie są różnice między a4 i s4 i że dla jednych to mogą być zupełnie inne auta, a dla drugich 2 podobne. Próbuje po prostu powiedzieć że mnie widok s4 kompletnie nie rusza- z wyglądu za dużo różnic nie ma, w środku poza fotelami siedzisz w takim samym aucie, no a silnik wiadomo- tutaj jest przepaść. [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________lece spać- Spociki Łódzkie
Kolor: NOGARO BLUE - kultowy; model: S4 - kultowy Sory, ale TO właśnie jest podniecające, a nie jakieś tam felgi czy tuby :cool1: :cool1: do czego pijesz? Do moich felg jakaś aluzja? Tuby nie mam poza tym. Nie podniecają mnie ani felgi ani tuby, a esa jak esa. R8 to bym się mógł popodniecać -takie moje zdanie. Mówiąc że nie rozumiem czym się podniecacie nie miałem na celu Was urazić, tylko wyrazić moje zdziwienie. Bardziej kultowe dla mnie jest już b5 rs 5, te s4 b6 jakoś szału nie robią i o ile b5 s4 czy rs4 faktycznie się sporo różniło choćby szerszymi nadkolami to s4 prócz innych zderzaków, silników i dupereli nadal jest prawie takim samym autem- z góry uprzedzając pytanie odpowiem- siedziałem i jechałem takim- Spociki Łódzkie
HEHE dla mnie na odwrót, felgi ładne kolor ochydny. Nie wiem co Wy się tak podniecacie tymi s4 auto jak auto tyle że mocny silnik- Spociki Łódzkie
czyli jak? Mówię przecież że jest crack i jak wchodzę w about to jest że wersja pełna zarejestrowana, a czasami pokazuje komunikat że potrzebna zarejestrowana więc nic z tego nie rozumiem- Spociki Łódzkie
jak to jest że mam vaga z crackiem, jak wejde w about pokazuje że full registered a i tak czasem nie mam do czegoś dostępu bo wyświetla się komunikat że potrzebna pełna wersja zarejestrowana ;/? Dzisiaj np. nie mogłem skasować inspekcji, jak wprowadzałem w adaptacji wartość 00 i brałem save to wywalało wtedy komunikat o pełnej werjsi- Spociki Łódzkie
Walisz cytatami jak wojewódzki furka siemiana koks tylko mi akurat nie pasują w niej chromy, ale jak powiedział panton o gustach się nie dyskutuje, każdy robi auto pod siebie i najważniejsze żeby jemu odpowiadało- Spociki Łódzkie
Ten jak szuka gdzie tu się podziać haha xD- Spociki Łódzkie
Kamil do książek a nie! Obrona za pasem:P hehe powitać Was- Spociki Łódzkie
Panton bo spoty są om 18 a nie po 21 ;D ja to zawsze zdąrze pojechać zanim Ty przyjedziesz- Spociki Łódzkie
130-140 KM spokojnie na samym programie zrobisz, a jak chcesz zmieniać intercooler to i turbo od razu i mierzyć w większe moce. Pompki też by się wtedy przydały inne, czy to silnik na pompie rotacyjnej :gwizdanie:?- Spociki Łódzkie
A ty w łodzi jestes? Mozesz wpadac jak ci wygodnie. wysle ci numer tel na priv- Spociki Łódzkie
https://lh6.googleusercontent.com/-bXc2OBHGRNc/Thbi47FwqfI/AAAAAAAAC3Y/tTrkfQhcI3s/261698_182098311850062_100001496838248_498644_2448326_n.jpg- Spociki Łódzkie
musisz być zalogowany- Spociki Łódzkie
masz facebooka? jak tak to obczaj http://www.facebook.com/photo.php?fbid=182098311850062&set=a.182098288516731.46541.100001496838248&type=1&theater- Spociki Łódzkie
Seba no takie same mam, służą mi do noszenia karton-gipsów;d - Spociki Łódzkie