Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:SIEMAAAA
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj gratulejszyn Panton życze Tobie, sobie i reszcie ekipy żeby każdy miał v8 w garażu i żeby wacha była po 2 zl
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie to te kubły za drogie dla mnie, Pantonik coś mówił o recaro, myślałem że może się zainteresuję
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton pomożesz mi z montażem tych pierdół wszystkich jak pokupuje? Z ta anteną to slyszałem że może być od telefonu, bo u mnie jest podstawka pod telefon, a auta w wersji us przecież nie mam tylko w wersji europejskiej, bez nawi[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:52_________________________________________________http://allegro.pl/recaro-audi-s4-rs4-a4-rarytas-i1728572336.html :kox: :kox:
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W tym roku chyba niezłe koszta wygeneruje bo w planach mam: kiera multi 3 ramienna, rns, tempomat, lusterko fotochrom, fotele s line pół skóry, zawieszenie 1be albo 1 bv, fmic, turbo brd
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a z tym rns nie wiem znowu co z anteną. U mnie jest płetwa na dachu więc chyba to do telefonu i nawigacji-tak mi się wydaje ale nie jestem pewien
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taką zwykłą 4 ramienną i nawet nie jest w skórze, do tego zciuchana już;/
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario dużo roboty z tym tempomatem miałeś? Obudowe pod kierą zmieniałeś czy wycinałeś otwór? Jutro muszę ten moduł sprawdzić, a rns trzeba kupić bo ja mam kaseciaka więc kompletna LIPA;/ no a kiera też mnie strasznie wkurza więc chce coś w ten deseń: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0 tylko cała krągła rns-e też bym chciał ale to już odległe plany :gwizdanie: :gwizdanie: sprawdź jaki masz moduł pod kierą - być może obsługuje to co piszesz i nie będzie tak źle z kosztami :wink4: chociaż z drugiej strony sam moduł to też nie przepaść - za 150 kupisz z końcówką Q :wink4:
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powiedzcie mi co potrzebuje żeby zalożyć kiere multifunkcyjną? Modoł pod kiere pewnie trzeba też zmienić tak? Szykuje się więc u mnie gube rezanie: moduł, tempomat, kiera multi, rns-e
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    GTRr piękne , ostatnio widziałem bielutkiego-w tym kolorze po prostu miazga. Ja wiem Panton jakie są różnice między a4 i s4 i że dla jednych to mogą być zupełnie inne auta, a dla drugich 2 podobne. Próbuje po prostu powiedzieć że mnie widok s4 kompletnie nie rusza- z wyglądu za dużo różnic nie ma, w środku poza fotelami siedzisz w takim samym aucie, no a silnik wiadomo- tutaj jest przepaść. [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________lece spać
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kolor: NOGARO BLUE - kultowy; model: S4 - kultowy Sory, ale TO właśnie jest podniecające, a nie jakieś tam felgi czy tuby :cool1: :cool1: do czego pijesz? Do moich felg jakaś aluzja? Tuby nie mam poza tym. Nie podniecają mnie ani felgi ani tuby, a esa jak esa. R8 to bym się mógł popodniecać -takie moje zdanie. Mówiąc że nie rozumiem czym się podniecacie nie miałem na celu Was urazić, tylko wyrazić moje zdziwienie. Bardziej kultowe dla mnie jest już b5 rs 5, te s4 b6 jakoś szału nie robią i o ile b5 s4 czy rs4 faktycznie się sporo różniło choćby szerszymi nadkolami to s4 prócz innych zderzaków, silników i dupereli nadal jest prawie takim samym autem- z góry uprzedzając pytanie odpowiem- siedziałem i jechałem takim
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    HEHE dla mnie na odwrót, felgi ładne kolor ochydny. Nie wiem co Wy się tak podniecacie tymi s4 auto jak auto tyle że mocny silnik
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli jak? Mówię przecież że jest crack i jak wchodzę w about to jest że wersja pełna zarejestrowana, a czasami pokazuje komunikat że potrzebna zarejestrowana więc nic z tego nie rozumiem
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak to jest że mam vaga z crackiem, jak wejde w about pokazuje że full registered a i tak czasem nie mam do czegoś dostępu bo wyświetla się komunikat że potrzebna pełna wersja zarejestrowana ;/? Dzisiaj np. nie mogłem skasować inspekcji, jak wprowadzałem w adaptacji wartość 00 i brałem save to wywalało wtedy komunikat o pełnej werjsi
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Walisz cytatami jak wojewódzki furka siemiana koks tylko mi akurat nie pasują w niej chromy, ale jak powiedział panton o gustach się nie dyskutuje, każdy robi auto pod siebie i najważniejsze żeby jemu odpowiadało
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ten jak szuka gdzie tu się podziać haha xD
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kamil do książek a nie! Obrona za pasem:P hehe powitać Was
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton bo spoty są om 18 a nie po 21 ;D ja to zawsze zdąrze pojechać zanim Ty przyjedziesz
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    130-140 KM spokojnie na samym programie zrobisz, a jak chcesz zmieniać intercooler to i turbo od razu i mierzyć w większe moce. Pompki też by się wtedy przydały inne, czy to silnik na pompie rotacyjnej :gwizdanie:?
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ty w łodzi jestes? Mozesz wpadac jak ci wygodnie. wysle ci numer tel na priv
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    https://lh6.googleusercontent.com/-bXc2OBHGRNc/Thbi47FwqfI/AAAAAAAAC3Y/tTrkfQhcI3s/261698_182098311850062_100001496838248_498644_2448326_n.jpg
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musisz być zalogowany
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    masz facebooka? jak tak to obczaj http://www.facebook.com/photo.php?fbid=182098311850062&set=a.182098288516731.46541.100001496838248&type=1&theater
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba no takie same mam, służą mi do noszenia karton-gipsów;d

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.