Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Miota nim jak szatan!
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimiasz ale ch*j z tą audi, ja mówię cały czas o jej zawartości ;D;D;D;D;D
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    remik to powiem Ci ze zgrabny ten Twój mechanik [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 19:07_________________________________________________Seba a co to za część? Patrzyłem i nie znajduje mi takiego numeru w ogóle, powiedz co to ma byc to Ci znajde
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzisiaj widziałem fajną tt-ke czarną, czarne fele, ciemne lampy z tyłu, odjebana na cacy a w środku.... :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    POWITAĆ
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    TEN numer uszczleki co podałeś w sklepie nie ma takiego czegoś więc pewnie to będzie w komplecie z tą śrubą, cena teraz UWAGA! 11,40 Natomiast zaślepka osłony górnej tylko 2,67 czarna( srebrna już 15,89) ładnie zdzierają na takich pierdołach, wezmę zaraz jakiś inny patent tam wymyśle na zwykłe śruby i tyle[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 18:06_________________________________________________u nich niecałe 8 zł za jedną ale też bez gumowej podkładki;/ chyba wykręce na jakimś auto szrocie tylko gdzie maja audi oto jest pytanie
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nieźle, to za 2 śrubki+ podkładki pewnie policzą sobie z 20 zł
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha czyli ten numer 8EO805121A to są wkońcu te krótsze z podkładkami? Bo te 2 mi wypadły ;(
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chrisu spradź mi ten numer jeszcze: 8EO805121A[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 17:40_________________________________________________OK dzięki, kurcze tylko u mnie te śruby z przodu co łączą zderzak z osłoną silnika są o wiele krótsze od pozostałych śrub osłony i dodatkowo mąją taką gumową podkładke której na zdjęciu nie widze
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No zalepke już znalazłem, sprawdź mi jak możesz śruby trzymające zderzak z osloną pod silnikiem, są to 3 króciutkie śrubki, znalazlem coś takiego 8e0805121A ALE NIE WIEM CZY TO TO
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czarna musi być bo srebrna to też będzie drażniła me oko w ogóle jakie zdzierstwo na śrubkach ori do osłony pod silnik- brakowało mi jednej, wczoraj byłem kupić- 11 zł, z rabatem kupiłem za 9 lol
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj masz już ten silnik dla Szamka? Może dalo by rade się ładnie uśmiechnąć żeby chłopaki dali Ci zaślepke taka okrągła od górnej osłony silnika? Kurde gdzieś mi jedna wypadła i zginęła i strasznie mnie takie detale wkur**ją, ewentualnie może ktoś by mi mógł w etce sprawdzić numer tej zaślepki?
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pantonowi polać, po alkoholu będzie śmielszy
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wito usmiałem się 15 k rocznie u niemiaszków to norma? No cos Ty 15 to każdy z nas pewnie minimum robi. U mnie wychodzi że jak kupowałem go w zeszłym roku w Niemczech to Niemiec musiał prawie 40 k robić rocznie i wierz mi ze u nich to norma, mój kumpel który co pół roku zmienia auto( sprowadza generalnie z Belgi, Holandii, Niemiec, Francji itd) to ostatnio w 3 letniej atsrze miał 300 tysięcy już zrobione więc wiesz. Jak w Polsce auto kupujesz to tyko od prywatnej osoby, pierwszego właściciela, jakieś giełdy komisy itd od razu sobie odpuść. Ja mam w tej chwili 230 tysięcy prawie więc każdy Polak powie że w c**j i szrot, a ja wiem że 3/4 aut w naszym kraju z mniejszymi przebiegami na blacie maja naprawdę 300-500 i lepiej i sie ludzie dziwią że auto się psuje. Ja jak narazie miałem jedną małą usterkę- zatarły się łożyska w przednich wycieraczkach- 15 minut i naprawione
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimiasz to zdjęcie jakieś takie niepodobne do Ciebie, żadnej syrenki nie załapałeś w obiektyw
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ma ktoś dostęp do etki i mógłby mi ewentualnie sprawdzić numery 2 pierdół?:>
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już po pracy, jak tam co tam ? Ale męczyliscie tą Pusie wczaoraj :gwizdanie:
  18. Kolego w niedzielę zapraszamy na spoty pod real godzina 18, skoro jesteś z Łodzi czemu na spotach się nie pokazujesz?
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz to musiałbyś jutro jakoś wpaść na smulsko po ten klucz:P
  20. Możesz pomalować to farbami do skór. Ja już próbowałem w niewidocznym miejscu i jest gitara
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja woll czemu ??? bo nie pilnuję wątku ???
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale c**jowy film :kox:
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klucz 30 zeta generalnie nakładany a nie jakaś rączka z paskiem czy z łancuchem bo takim albo nie odkręci się jak jest mocno dokręcone albo można pocharatać a u nas w avfAch jest tylko wkładka wymieniana więc cała obudowa zostaje zawsze ta sama, co za tym idzie szkoda ją niszczyć
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    olejek zmieniony hehe;D ale nie obyło się bez wycieczki do DJa bo okazało się że zły filtr mu sprzedali i musieliśmy wymienić. No i kupiłem profi klucz do filtrów jakby ktoś chciał pożyczyć
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Camaro zawsze było w strefie moich marzeń więc nie do jazdy na codzień aczkolwiek jakby mnie było stać na niedziele chciałbym takie auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.