Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
Miota nim jak szatan!
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz ale ch*j z tą audi, ja mówię cały czas o jej zawartości ;D;D;D;D;D
-
Spociki Łódzkie
remik to powiem Ci ze zgrabny ten Twój mechanik [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 19:07_________________________________________________Seba a co to za część? Patrzyłem i nie znajduje mi takiego numeru w ogóle, powiedz co to ma byc to Ci znajde
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj widziałem fajną tt-ke czarną, czarne fele, ciemne lampy z tyłu, odjebana na cacy a w środku.... :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
TEN numer uszczleki co podałeś w sklepie nie ma takiego czegoś więc pewnie to będzie w komplecie z tą śrubą, cena teraz UWAGA! 11,40 Natomiast zaślepka osłony górnej tylko 2,67 czarna( srebrna już 15,89) ładnie zdzierają na takich pierdołach, wezmę zaraz jakiś inny patent tam wymyśle na zwykłe śruby i tyle[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 18:06_________________________________________________u nich niecałe 8 zł za jedną ale też bez gumowej podkładki;/ chyba wykręce na jakimś auto szrocie tylko gdzie maja audi oto jest pytanie
-
Spociki Łódzkie
nieźle, to za 2 śrubki+ podkładki pewnie policzą sobie z 20 zł
-
Spociki Łódzkie
Aha czyli ten numer 8EO805121A to są wkońcu te krótsze z podkładkami? Bo te 2 mi wypadły ;(
-
Spociki Łódzkie
Chrisu spradź mi ten numer jeszcze: 8EO805121A[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 17:40_________________________________________________OK dzięki, kurcze tylko u mnie te śruby z przodu co łączą zderzak z osłoną silnika są o wiele krótsze od pozostałych śrub osłony i dodatkowo mąją taką gumową podkładke której na zdjęciu nie widze
-
Spociki Łódzkie
No zalepke już znalazłem, sprawdź mi jak możesz śruby trzymające zderzak z osloną pod silnikiem, są to 3 króciutkie śrubki, znalazlem coś takiego 8e0805121A ALE NIE WIEM CZY TO TO
-
Spociki Łódzkie
Czarna musi być bo srebrna to też będzie drażniła me oko w ogóle jakie zdzierstwo na śrubkach ori do osłony pod silnik- brakowało mi jednej, wczoraj byłem kupić- 11 zł, z rabatem kupiłem za 9 lol
-
Spociki Łódzkie
Dj masz już ten silnik dla Szamka? Może dalo by rade się ładnie uśmiechnąć żeby chłopaki dali Ci zaślepke taka okrągła od górnej osłony silnika? Kurde gdzieś mi jedna wypadła i zginęła i strasznie mnie takie detale wkur**ją, ewentualnie może ktoś by mi mógł w etce sprawdzić numer tej zaślepki?
-
Spociki Łódzkie
Pantonowi polać, po alkoholu będzie śmielszy
-
Spociki Łódzkie
Wito usmiałem się 15 k rocznie u niemiaszków to norma? No cos Ty 15 to każdy z nas pewnie minimum robi. U mnie wychodzi że jak kupowałem go w zeszłym roku w Niemczech to Niemiec musiał prawie 40 k robić rocznie i wierz mi ze u nich to norma, mój kumpel który co pół roku zmienia auto( sprowadza generalnie z Belgi, Holandii, Niemiec, Francji itd) to ostatnio w 3 letniej atsrze miał 300 tysięcy już zrobione więc wiesz. Jak w Polsce auto kupujesz to tyko od prywatnej osoby, pierwszego właściciela, jakieś giełdy komisy itd od razu sobie odpuść. Ja mam w tej chwili 230 tysięcy prawie więc każdy Polak powie że w c**j i szrot, a ja wiem że 3/4 aut w naszym kraju z mniejszymi przebiegami na blacie maja naprawdę 300-500 i lepiej i sie ludzie dziwią że auto się psuje. Ja jak narazie miałem jedną małą usterkę- zatarły się łożyska w przednich wycieraczkach- 15 minut i naprawione
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz to zdjęcie jakieś takie niepodobne do Ciebie, żadnej syrenki nie załapałeś w obiektyw
-
Spociki Łódzkie
Ma ktoś dostęp do etki i mógłby mi ewentualnie sprawdzić numery 2 pierdół?:>
-
Spociki Łódzkie
już po pracy, jak tam co tam ? Ale męczyliscie tą Pusie wczaoraj :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przetarty tunel po wymianie radia
Kolego w niedzielę zapraszamy na spoty pod real godzina 18, skoro jesteś z Łodzi czemu na spotach się nie pokazujesz?
-
Spociki Łódzkie
Mariusz to musiałbyś jutro jakoś wpaść na smulsko po ten klucz:P
-
[ALL B6] Przetarty tunel po wymianie radia
Możesz pomalować to farbami do skór. Ja już próbowałem w niewidocznym miejscu i jest gitara
-
Spociki Łódzkie
ja woll czemu ??? bo nie pilnuję wątku ???
-
Spociki Łódzkie
ale c**jowy film :kox:
-
Spociki Łódzkie
klucz 30 zeta generalnie nakładany a nie jakaś rączka z paskiem czy z łancuchem bo takim albo nie odkręci się jak jest mocno dokręcone albo można pocharatać a u nas w avfAch jest tylko wkładka wymieniana więc cała obudowa zostaje zawsze ta sama, co za tym idzie szkoda ją niszczyć
-
Spociki Łódzkie
olejek zmieniony hehe;D ale nie obyło się bez wycieczki do DJa bo okazało się że zły filtr mu sprzedali i musieliśmy wymienić. No i kupiłem profi klucz do filtrów jakby ktoś chciał pożyczyć
-
Spociki Łódzkie
Camaro zawsze było w strefie moich marzeń więc nie do jazdy na codzień aczkolwiek jakby mnie było stać na niedziele chciałbym takie auto