Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
wróciłem z urlopu zimno w tej Łodzi
-
Spociki Łódzkie
:hi:mówcie jeszcze językiem zwykłych śmiertelników Kochani opuszczam Was na 2 tygodnie, wkońcu upragniony urlopik Także do zobaczenia jesienią
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Sexofon fajny, mam ją w znajomych na fb
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
DJ odpisz na priv- Spociki Łódzkie
miałem na myśli e-pocztę. Gość po prostu nie wiedział chyba co sprzedaje zbytnio- Spociki Łódzkie
Dj dzięki za emulatorek i za podrzucenie Wracam dziś z roboty do domu, wchodzę na pocztę i co? Udało mi się kupić lotkę na klape ori s4 za 180 zł Ile lakiernik może chcieć za malowanie tego? Chyba dokupie jeszzcze listwy drzwiowe jak sie trafi też jakaś okazja i wszystko razem pod pistolet pójdzie- Spociki Łódzkie
Siemaaaaa złośliwcy :D :D W mercu 4matic kolego, 4motion w VW. Z Twoją opinia jak najbardziej się zgadzam. Bmw jakies fajne może i bym kiedyś jeszcze kupił ale merca już nie, jakoś nie pasuje mi ta stylistyka, metka przyszyta do użytkowników tych aut, a kolejna sprawa że merce mają kiepściutką blachę i wszystkie nowe modele sypią się na potęgę, dosłownie psują się jak alfy romeo- Spociki Łódzkie
Spoko Dj. Ja musze do Ciebie podjechać któregoś dnia jak będe miał czas bo kupiłem dayline i trzeba je podłączyć, nie bardzo wiem gdzie idą w komorze silnika przewody od stacyjki. I coś mi trochę gwizdać zaczął pasek od klimy, trzeba by zobaczyć czy sam pasek do wymiany czy może sprzęgiełko alternatora.- Spociki Łódzkie
Dj nie znam nikogo takiego, może by spróbować skleić tą część wyłamaną później szpachla do skór albo jakaś inna- trzeba zobaczyć żeby bylo git i pomalować to farbą do skór bo do plastików się nadają, dobierze się odcień i połyskliwość odpowiednie- Spociki Łódzkie
dawno mnie nie było, Dj żyjesz jakoś, polepszyło Ci się czy nadal chory?- Spociki Łódzkie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192046.0[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 06:47_________________________________________________frugodh może nie do końca to co opisane w wątku ale siłownik do odkręcenia i przejrzenia :decayed: Nie ma dużo roboty - troszkę problemów może sprawić jedynie tapicerka jak nigdy nie zdejmowałeś :gwizdanie: No właśnie u mnie silowniczek działał bo z pilota i kluczykiem normalnie otwieram tylko przycisk nad rejestracją się zj***ł. Dzisiaj rozebrałem wszystko polutowałem na nowo styki w tym przełączniku i w siłowniku też zregenerowałem silniczek przy okazji- tak przyszłościowo żeby się nie okazało że za pół roku coś siądzie. Wszystko teraz hula jak ta lala ale z 3 godziny się męczyłem z czego najdłużej chyba ze zdjęciem tej właśnie tapicerki a później z odkręceniem jednej śrubki od zamka do której jest masakryczne dojście- Spociki Łódzkie
Mi dzisiaj coś się pochrzaniło z zamkiem klapy bagażnika, mogę otworzyć ją tylko poprzez przycisk na pilocie albo włożyć kluczyk w zamek i przekręcić a "klamka" nad rejestracją nie działa. Fis też żadnego błędu nie pokazuje, miał ktoś z Was taki problem ;/?- Spociki Łódzkie
dzisiaj robiłem skórki w phateonie i powiem Wam że naprawde to auto ma takie bajery szmery że chyba a8 niektórych rzeczy nie ma, jeszcze to była wersja indywidual z tapicerką taką samą jak w bentleyu więc naprawdę kopara opada- Spociki Łódzkie
też chce tą z gliny ulepioną- Spociki Łódzkie
właśnie nie mogę, jakbym mógł to bym sam wystawił- Spociki Łódzkie
kto mógłby dodać ogłoszenie do działu sprzedam za mnie? Mam do sprzedania lampy tylne ori a4 b6 avant, manetkę wycieraczek avant bez fis i osłony podwozia jeszcze- Spociki Łódzkie
dobrze że już długi weekend to auto się uprzątnie, wymyje i jutro robię woskowanie a coo, jak wszyscy to wszyscy tyle że ja maszyną to się tak nie namacham xD W tą niedziele na pewno jestem na spocie bo już dawno nie bylem [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:10_________________________________________________Tomek jesteś w niedzielę? To bysmy obgadali co i jak z tymi intercoolerami i wymianą dmuchawek- Spociki Łódzkie
Witka Hy hy no no, "ósemką" najlepiej :naughty: :naughty: Ja też będe w tym tygodniu, choćbym miał na czworakach przypełznąć kIMI to z napędem quatrro przybędziesz- Spociki Łódzkie
panowie 500zł za 1 bv kompletne to drogo? amorki pzelatały 250 tysi więc jest sens to kupować?- Spociki Łódzkie
Moja propozycja na baner- Spociki Łódzkie
Seba polerki mechanicznej nie chcesz kupić? Mam na sprzedaż- Spociki Łódzkie
siema, a mi dzisiaj jakaś piz*a obdarła na matejki pod uniwerkiem zderzak, na szczęście został tylko czarny lakier tego gościa i udało się spolerować, że nie ma śladu. Kutwa jak Ci ludzie parkują ;/ człowiek dba o samochód, patrzy żeby sobie nigdzie nie uszkodzić to ktoś weźmie obedrze i sp***doli - Spociki Łódzkie