Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton miał na myśli że chce Ciebie wyprowadzić z błędu, ponieważ ty uważasz że sprawę załatwiono tak jak trzeba... eh dajcie już spokój, ta dyskusja nic konstruktywnego nie wnosi. Każdy swoje zdanie wyraził i jest ok.
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pantona poniosły trochę emocje, bo w końcu ciężko mu się dziwić. Intencje miał chłopak dobre, nie można zamiatać śmieci pod dywan żeby nie ujrzały światła dziennego...
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ryba22 nie czaj się. Kamilu przerzuciłeś już kapetki na zimę?
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Haha faktycznie coś w tym jest Kurde też muszę koła przełożyć ale coś się za to zabrać nie mogę... Może w przyszłym tygodniu jak garaż będzie wolny bo teraz meblami do renowacji zawalony[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:13_________________________________________________ Nie tylko ręka ;D
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra co tam jak tam żyjecie? Długi weekendzior co?;D I pogoda narazie fpyte
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    THE END
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra ogarnijcie się już bo niedługo nie będzie żadnej przyjemności z wchodzenia na to forum, dogadajcie się i koniec
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I uważasz, że ten kolega od protestu Panton wypowiada się bez emocji ? :gwizdanie: Absolutnie nie, to co napisałem tyczy się także Pantona
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kolejny pokazał jaki poziom sobą reprezentuje. Każdy ma prawo do własnego zdania i wyrażania go publicznie. WYzwiska w stosunku do kogokolwiek w tej sprawie są mocno nie stosowne, wszystko da się załatwić bez emocji na spokojnie a jak nie potrafisz Bieniu uszanować czyjegoś zdania lub masz z tym problem to po prostu nie wchodź na nasz łódzki wątek i nie obrażaj innych uzytkowników
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  11. [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 17:49_________________________________________________
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobraaaa idziemy na siłownia, trzeba dopakować bajceps i double blasta połknąć. Będziemy robić plecy klata barki bo od tego są ciężarki. Pamiętajcie że krowy trzeba wpierda... nie jakieś tam małe kanapeczki! Marcin ja tak się przyglądam i dochodzę do wniosku że nie pomogę, może ktoś mądrzejszy, DJ albo Panton będą wiedzieć
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    masz dwa wkrety( z lewej i z prawej strony po jednym) jak odkrecisz to listwe sie w bok wysuwa
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebek nie szukaj dziury w całym jak pali to znaczy że jest ok
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mi znowu nie uda sie dotrzeć bo akurat siłownie mam w tych godzinach, generalnie te niedzielne wieczory zawsze czymś zajęte mam albo trzeźwieje po sobocie;/
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tam jak tam?
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=92806&st=0 lupo 360 KM ;D dodam tylko że miałem swój wkład w ten projekt
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:powitać
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    PAKERZY
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzięki wszystkim za życzenia :decayed: ale w sumie z czego się cieszyć, że człowiek rok starszy . No i dzisiaj pierwszy dzień byłem na nowej uczelni- powiem Wam że zajęć mam mniej niż na zaocznych miałem o dziwo, drugie spostrzeżenie to mnóóóóstwo ładnych dziewczyn. Uniwerek to jest jednak to[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 14:05_________________________________________________WITO poczekaj trochę to od dj sobie b57 kupisz ;D
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.