Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe ja jutro koduje kluczyk Kamilowi pod szkołą lol to widze że ciekawe zajęcia bedą
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eh ja machnolem 1000 km dzis i wczoraj i powiem Wam że nie mógłbym tak codziennie w trasy jeździć, przynajmniej po Polsce
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema w nocy :decayed:z tego co wiem to przy gazie jest zrobiona zwężka w układzie dolotowym
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kAMILU CHODZIŁO MI O koła z nissana eryka
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja też dotarłem do domu wkońcu
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    BURZA idzie, co ze zlotem w związku z tym? gdzieś przenosimy czy jak?
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jeśli się okaże tylko brudny to może i wystarczy przeczyszczenie ale jeśli coś z eletromagnesem to tylko wymiana. No i koniecznie Kamil musisz ogarnąć tą rurę od dolotu
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kamil krokowe powinieneś za pare dych kupić, o dziwo jak patrzyłem na allegro to są same do 1.6 8v więc trzeba poszukać gdzieś po sklepach, ale cenowo to w 200 na pewno się zamkniesz a może i w 100
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe nie no jutro tylko referat oddajemy którego nie masz
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Audi Q5 TV Commercial - Car Carrier dobra reklama audi haha
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ładnie to audi rozkur***** ale cóż tak właśnie kończy się brawura :gwizdanie:
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widzieliście? zayebysty
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hehe moderowany bo miałem zawieszone przez miesiąc konto za niby nabijanie postów :gwizdanie: trzeba będzie chyba na spocik w niedziele zawitać bo dawno mnie nie było
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak żyjecie stare oceany?
  15. :shocked: żadne szare mydło. Sonax i inne firmy które robią kosmetyki do wszystkiego są do niczego. Jako że siedzę w tej branży i sprzedaje też środki do pielęgnacji i renowacji skór polecam Ci środki marki Lederzentrum albo Furniture Clinic. Ta druga marka jest tansza natomiast jakościowo niczym nie odbiega. Tu jest link do mojego ogloszenia w dziale sprzedam ze środkami o których mówię: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199390.0 Jak gąbką by się nie udało doczyścić porów to można użyć jakiejkolwiek szczoteczki z miarę miękkim włosiem. Preparaty typu sonax, renoskór, moje auto i inne dostępne na stacjach benzynowych i w większości sklepów motoryzacyjnych zawierają alkohole, rozpuszczalniki i ogólnie niszczą strasznie strukturę skóry co przełoży się na ich wygląd za jakiś czas.
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam tablice z napisem sex instructor :polew: mogę wziąźc w sobotę
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ile placisz?
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Te dwa filmiki jeszce rkwon obczaj, też jest dużo fajnych ujęć [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________No i ogólnie we wszystkich filmach brakuje dupeczek
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z Wagenwerks i AWOL wszytskie filmy są zacne. To jest też skowyrne Only Air[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________sory źle napisałem, miałem na myśli własnie rynek [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:59_________________________________________________szkoda że nie mamy w łodzi jakiś tuneli, fajne by były przejazdy przez tunel
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    parking ikea samolot lotnisko dell myślę że lipa, nie chcemy być chyba kojarzeni z tymi co się w niedziele wieczorami tam ścigają co? Mam pomysł :evil:wpierdo**y się na parking manufaktury :polew: :polew:będą ujęcia jak wiejemy przed ochrona albo policją
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz ja musiałem aż głośniki ściszyć bo myślałem że bas mi żebra połamie :polew:
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha Mariusz to pochwal się na spocie bo jstem ciekawy jak to wygląda. Co za oświetlenie wewnątrz rezales? Ja u siebie robiłem podświetlenie wizytownika kubka i diody w górnej blendzie. Spocik może koło 16?
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co na spocie Cie nie ma?[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 17:17_________________________________________________office już ogarnołem, udalo mi się ściągnąć i nawet klucz znalazłem
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ooo to weź mi w sobote na spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.