Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    elo elo 3 2 0
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja mam kapcia;/
  3. Generalnie Panowie jeżeli chodzi o 2 pierwsze wzory to by były bez naszych nicków, ponieważ nie da rady zrobić w miarę tanio innej koszulki dla każdego usera, więc mówiąc że wybieram 2 mam na mysli 2 bez tego nicku. Które aLA FB? bo są dwa wzory ala face book
  4. Ja oddaje głos na dwójkę
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi a co gazet nie czytasz ?
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W końcu chyba wiosna przyszła:) Zakładać letnie kapeciuszki i klimke nabić i porządki generalne i oooo można się lansować
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witojcie chłopy
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra stare oceany ja uciekam sobie Kac Vegas obejrzeć i wypic piffko:) Dobranoc[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________Seba godzinka góra dwie i będzie zrobione jeżeli jest tak jak mówisz:)
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale zwykłe zabrudzenia czy jakieś plamy typu oleje, atrament itd? Za zwykłe czyszczenie dla Was chłopaki 80 zł
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak, wszystko na stronce opisane:) Renowacja oraz czyszczenie i impregnacja(konserwacja skóry). Panowie naklejki też mogę załatwić klubowe więc intensywnie myślcie kto chetny kto nie, jakie wzory itd
  12. Mój przyjaciel zajmuje sie takimi rzeczami. Zróbmy może ankiete żeby wylonić końcowy projekt koszulki i liste chętnych. Na spota wziolbym katalog z koszulkami i byście sobie wybrali jakie tam by pasowaly, a ja się dowiem później jaka cena. Tylko potrzebna lista chętnych, bo wiadomo im więcej tym niższa cena jednostkowa.
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kamil gdzie byłeś jak Cię nie było Ty stary developerze xD Jak wygląda sprawa z koszulkami chłopaki? Coś wiadomo? Bo też bylnym chętny
  14. Po prostu miałem ciężki dostęp lutownicą i tak tylko leciutko przyłapałem więc co nie stykało. Teraz wyjąłem licznik i przykręciłem tak jak mówisz i jest ok:) Manetka hula, kupowałem nawet od Ciebie:)
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    KU**A kabelek się odlutował Poprawiłem i jest ok
  16. Już wszystko ok, wolałem przylutować niż odkręcać tą śrubę
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Porobiłem dzis adaptację Pany i fis działa tylko wyswietla ciaglę brak płynu do spryskiwaczy;/ Chyba cos źle musiałem zmasować, więc znów rozbiórka mnie czeka
  18. Hmm wszystko podłączylem, adaptacje zrobione ale caly czas pokazuje brak plynu do spryskiwaczy. Kabelek wpiolem w kostkę pod numerem 1 a drugi koniec przylutowałem do tej śruby za licznikiem widocznej na zdjęciu: http://images30.fotosik.pl/156/d9dfd5cdee869b82.jpg. Czy coś robię nie tak?
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W tą niedziele robicie nornalnie spota? Bo widzę że dużo osób do Bukowiny jedzie
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O jA, na tym forum to sami jacyś informatycy czy co? Ja Was podziwiam, że tak ogarniacie te komputery naprawdę Dla mnie to czarna magia
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale jak ustawić żeby powtarzał zadanie co 5 sekund? Ja tam widze że najmniej to co 1 minute jest
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaras spróbuję, teraz patrzyłem xstartera ale jakis dziwny ten program, nie ogarniam
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie kopiuje, nie wiem jak to ustawic
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taaaa wchodze w moduł 17 instruments i tam jak pozniej wchodze w adaptacje to wpisuje kanal 19 i jak klikam read to wyskakuje okienko ze wymagana licencja
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja odblokowywuje pełen fis. zobacze zarz czy polski vag będzie działał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.