Treść opublikowana przez frugodh
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ma ktoś może ten kabelek z pinem na sprzedaż? Dzisiaj byłem w sklepie zamówić ale nigdzie w hurtowni na stanie nie mieli
-
Spociki Łódzkie
ooo jeździ ktoś z was na rowerze? Mam pedały zatrzaskowe na sprzedaż, buty zresztą też;P
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj mial być śnieg i co? i d*pa
-
[ALL B6] Demontaż anteny dachowej AVANT B6
Tak trzyma sie tylko na zatrzaskach więc mocno szarpnij w dół
-
[ALL B6] Demontaż anteny dachowej AVANT B6
sprobój zdjąc tą część podsufitki która ukaże się od tyłu pierwsza przy klapie bagażnika, jak ściągniesz ten pasek może dostaniesz się już ręką do anteny od spodu
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
No ja akurat sam sobie będę malował ale ogólnie drogo te listwy wychodzą, będę polował na jakąś okazję bo laminat odpuszczam
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
Z laminatu jakbym mial ori na wzór to bym mógł sobie sam forme zrobić i odlać w sumie, żaden problem. Z absu faktycznie nie ma nigdzie zamienników a szkoda bo cena za ori jest troche przesadzona, za 1300 zl to wole sobie rns e kupić
-
Spociki Łódzkie
Za dużo gazet i telewizji
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Egr koniecznie wywal jak robisz program. Jak go tylko zaślepisz nic nie będzie telepać budą bo klapa gasząca nadal zostaje:) telepie jeżeli egr się wywala i wstawiasz zamiast niego rurkę. Ogólnie moim zdaniem same zalety zaślepienia egra.
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
No ja też do tego gościa z allegro dzwoniłem co ma laminaty, wystawiał je po 360, później po 380, jak dzwoniłem już chciał 400 a jakość wiadomo jaka;/ to już lepiej poszukać i może za 1000 gdzieś się ori trafią
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
No faktycznie bardziej s line wyglądają. Ciężko od ski dorwać listwy, nie ma ktoś na sprzedaż może? Repliki są do kupienia z laminatu ale no wlaśnie laminat
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Rozbierał ktoś mechanizm manetki do fisa? Rozkreciłem dzisiaj i mi się rozsypało, teraz nie bardzo wiem jak to było zlożone, może ma ktoś jakieś zdjęcia albo umie pomóc? Najlepiej jakby ktoś mógl wrzucic foto manetki ze zdjętą plastikową pokrywką tą przykręcaną na małe śruby torx to już bym widział ktory element gdzie był
-
[ALL] Sam Naprawiam Audi A4
A jest w internecie coś takiego do b6?
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
Witam, czy próbował ktoś zakładać listwy drzwiowe od seata exeo? Patrząc po zdjęciach to te same listwy co audi s4 a pewnie będą sporo tańsze. Ma ktoś możliwość sprawdzenia numerów w etce albo cen w aso?
-
Spociki Łódzkie
ldz banda jak zyjecie ;]?
-
[ALL B6] Nakładki na pedały
tO aso albo allegro lub gielda, ale mysle ze taniej niz w aso i tak nie kupisz
-
[ALL B6] Nakładki na pedały
Były w jakimś sklepie internetowym około 600zł z podstopnicą, zobacz na allegro
-
[ALL B6] Usunięcie tylnej wycieraczki
Jak się nie da jak się da. Mało ludzie w hatchbackach usuwają wycieraczki tylne? Ogólnie nie używam jej więc niepotrzebny element dla mnie, tylko czasem przez przypadek włączę, nie zauważę a ona mi szybę rysuje
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
Ja mam taką galeczke w b6. Powiem tak, wykonanie profi, skórke można sobie kolor wybrać jaki się chce, nitke także a nawet element podświetlany. Ja zamówiłem sobie szarą przeszytą biała nicią i do tego mieszke bo miałem zniszczony na allegro od goscia o nicku janekaudi czy janek_audi jakoś tak. Mieszek lepszej jakości niż ori, grubsza skóra. Podświetlenie czerwone identyczna barwa jak reszty elementów we wnętrzu więc wszystko wyglada jakby tak było fabrycznie. Podpiąłem się pod podświetlenie przedniej popielniczki, chyba najprościej w b6
-
[ALL B6] Usunięcie tylnej wycieraczki
Jak w temacie, usuwał ktoś tylną wycieraczke? Macie jakiś patent czym zakryć dziurę w szybie po niej?
-
Spociki Łódzkie
No ja mam studia w weekendy niestety, albo i stety, ale ta niedziela wolna to bym zajrzał
-
Spociki Łódzkie
Dużo autek na tych spotach się pojawia?
-
Spociki Łódzkie
w niedziele jest spot?
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
słuchaj to nie jest wątek o kobietach więc nie rób off topu, ja przytoczyłem tylko taką anegdotę.
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
Wyjątki stanowią regułe. Niemki ładne znam 3: audi, bmw, mercedes