Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów


Gość pompier

Rekomendowane odpowiedzi

ja na zywo nie widzialem,ale moze sam takie cos zapodam :evil: widzialem ze ktos na forum mial takie cos wstawione...ale nie pamietam kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie Wam przeszkadzało to podświetlenie w nocy ? Bo mi by przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka

jestem w pelni zadowolony

skora dobrej jakosci ( 0 sladow zuzycia po ponad roku i ok 50 000km )

podswietlenie sie nie chrzani, nie przeszkadza w nocy, nie razi, dobrze komponuje sie z kolorem podswietlenia deski rozdzielczej

galka wygodna :)

ogolnie produkt dobrze wykonany i dobrze wygladajacy

ja mam taka;

1 2 3

Audi

4 5 R

polecam w 100% ten produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: a fe taki mod - nie polecam, chyba że pod wiejskie disco...Za bardzo się choinka robi (bez urazy dla posiadaczy takowego gadgetu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliby identyczna jak s-line do B6 to bym moze sie zastanowil. A ze nie robia to dziekuje.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z białym podświetleniem jest OKI.

Zależy jakie masz podświetlenie we wnętrzu. Do czerwonego zakładać gałkę z białym to niebardzo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hi: też miałem chwilę zastanowienia zanim sobie założyłem podświetloną gałkę. Kwestia gustu mi osobiście podoba sie, zależy jaki dacie wzór i kolor podświetlenia ja mam taki kolor jak wszystkie inne podświetlane elementy i jest ok. Ze wzorem też można przesadzić i dlatego ja mam standardowo oznaczenia biegów. Jestem zadowolony ze swego wyboru. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zakupie mialam taka gale(pomijajac fakt,ze poprzedni wlasciciel mial ja z wlasnym logo),ale cos sie posralo i sie robilo spiecie(gasla mi deska rozdzielcza-ponoc przyczyna bylo zle podpiecie

suma sumarum,odpielam w pierony-nie podobalo mi sie

i jak narazie zostala glupia galka-musze to wymienic,ale ciagle brak czasu-i nowej galki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem sobie taką gałkę :good: przyjdzie za parę dni ,jak założę to wrzucę fotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tez myslalem o czyms takim, bo nie moge znalezc galki skorzanej do skrzyni 5-tki. Narazie szukam dalej, ale dajcie foty jak ktos zrobi.

do wyboru http://moto.allegro.pl/item586505395_audi_skora_podswietlana_a4_a6_b4_b3_80_c5_c4.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to ze szukam ori skorzanej, najlepiej s-line, a ze nie moge znalezc to zastanawialem sie nad podswitlana, ale wolalbym ori!

aaaaa,no to na alle narazie takich brak-sam szukam... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...