Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów


Gość pompier

Rekomendowane odpowiedzi

ta gałka ładnie wygląda nie jest opciachowa na dotak ona jest tak połączona że mogę ją przyciemniać tak jak podświetlenie licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gałka ładnie wygląda nie jest opciachowa na dotak ona jest tak połączona że mogę ją przyciemniać tak jak podświetlenie licznika

grippen a gdzie to podpiąłes?i czym regulujesz podswietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyłu za radiem jest wiązka kabli tam jest plus po włączonych światłach i myśle że ten plus ma coś wspólnego z przyciemnianiem na desce rozdzielcej bo mam pod to podopięte podświetlane nawiewy i gałkę . I jak ruszam pokrętłem przy liczniku to przyciemnia się gałka, nawiewy i licznik więc musisz poszukać tam tego kabelka napewno jest bo jest w ori instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka podswietlana gałeczke zmiany biegow ze zdjeciem swojej dziwczyny podswietlenie mam czerwone i bardzo ladnie sie komponuje z wszystkimi podswietleniami nic nei razi po oczach a wyglada elegancko a podlaczone mam pod zapalniczkie wiec problemow tez nie bylo z ciagnieciem kabli ani z demontazem kokpitu itp. jesli ma ktos jakies pytanie to pytac chcetnie podpowiem jak bede umial pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach zawsze wyjdzie dziwnie taka gałka ale live wygląa super niech ykk sie wypowie bo widział u mnie jak świeci [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:20_________________________________________________srodek5oy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką galeczke w b6. Powiem tak, wykonanie profi, skórke można sobie kolor wybrać jaki się chce, nitke także a nawet element podświetlany. Ja zamówiłem sobie szarą przeszytą biała nicią i do tego mieszke bo miałem zniszczony na allegro od goscia o nicku janekaudi czy janek_audi jakoś tak. Mieszek lepszej jakości niż ori, grubsza skóra. Podświetlenie czerwone identyczna barwa jak reszty elementów we wnętrzu więc wszystko wyglada jakby tak było fabrycznie. Podpiąłem się pod podświetlenie przedniej popielniczki, chyba najprościej w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam od dawna galke podwietlana na czerwono. Muszę powiedziec ze wszystko komponuje sie ladnie kolor taki sam jak w ori podswietlenie radia i przyciskow jak najbardziej polecam cos takiego jak ktos chce moge wrzucic fote jak to wyglada ja mam taka:

1 3 5

S line

2 4 R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluminium, skóra, super wykonanie. Naprawdę polecam, założyłem i jestem w szoku. To powinien być patent AUDI.

http://moto.allegro.pl/audi-podswietlana-led-galka-biegow-a4-a6-b4-b3-80-i1622322681.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś klientowi taką montowałem. Gałka wytoczona z drewna i obszyta średniej jakości skórą. Ogólnie w skali 1-6 dałbym 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobną jednak swoją wykonywałem u gościa na zamówienie dałem za nią 80zł ale jest o wiele lepsza bo kolega sobie taka kupił i wywalił i kupił taka jak ja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobną jednak swoją wykonywałem u gościa na zamówienie dałem za nią 80zł ale jest o wiele lepsza bo kolega sobie taka kupił i wywalił i kupił taka jak ja :naughty:

To wrzuć zdjęcie Twojej dla porównania jak to świeci wieczorem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...