Treść opublikowana przez prikrize
-
Jak wymienić termostat 2.0
Witam!! Mam a4 b6 2,0 benzynka i mam problem bo widzę termostat ale nie wiem jak go wymienic czy muszę alternator ściągać? Może ktoś z was ma jakis schemat lub zdjęcia jak to szybko i sprawnie wymienić? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!!
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
czyli przetwornicę masz teraz do błotnika przykręconą?? jak możesz to podeślij fotkę
-
przetwornica xenon hid
Witam!! Mam pytanie gdzie umieścić przetwornice xenonów (no niestety HID). Aktualnie mam ją przyczepioną pod łapą lampy ale zaburza mi abs, ewentualnie co zrobić aby tak nie było. Jak możecie to wrzućcie fotki gdzie wy macie swoje założone. Z góry dzięki za pomoc.
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
aha zrobiłem mały teścik i żeczywiście wychodzi na to ze to od świateł a gdzie masz zamątowane przetwornice jak możesz to podeślij zdjęcia i wewntualnie jakbyś mógł podpowiedzieć jak podłączyć światła tak żeby włączały się jak u ciebie;p
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
no xenony są nie oryginalne czyli co miałbym zrobić bo na razie niemam kasy na wymianę lamp
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
Poziom płynu w zbiorniczku ponad minimum, ale kolega zauważył że komunikat zapala się dopiero po zapaleniu świateł ma to jakieś znaczenie?? i jak moge sprawdzić czy winny może być akumulator??
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
ok dzięki za podpowiedź jutro zajrzę, powiem szczerze że to mi nie przyszło do głowy upss podstawy się kłaniają;p
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
Witam!! Mam od niedawna a4 b6 2001r 2.0 benzynka i pojawia mi się komunikat Bremse Objawia się to głównie z rana lub jak autko chwilę postoi po odpaleniu zapala się czerwona kontrolka od ręcznego i zółta i pojawia się komunikat: Vorschit! storung bremse (ABS) serviceaufsuchen. po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu błędu nie wyświelat świeci się już tylko zółty znaczek bodajrze od zużycia klocków, po ponownyz zgaszeniu i odpaleniu niema śladu po usterce. znalazłem filmik z dokładnie takim samym problemem jak mój gdzie mogę szukać rozwiązania problemu?? Z góry dzięki za pomoc
-
Spoty wrocławskie
Potwierdzenia nie mogę znaleść
-
Spoty wrocławskie
Nie przypomina sobie żebyś do mnie dzwonił, a potwierdzenia poszukam ---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- Ale na oględziny i tak zapraszam
-
Spoty wrocławskie
Witam panowie, kolega prikrize zrobił mnie na 160zł,(nie oddał błotnika) widze, że udziela sie na spotach wrocławskich. Kto chce niech sobie od niego odbierze moje 160zł albo zdemontuje mu mój lewy błotnik i zachowa do siebie ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- wyrwać chwasta Witam!! Po pierwsze jeśli czujesz się oszukany czemu nie zgłosisz tego na policje jak kolega? Po drugie najpierw mnie zrobiłeś w konia z przesyłką czekałem tydzień a zapłaciłem za kuriera a musiałem się po część zgłosić na pocztę polską, dostałem uszkodzony błotnik, zaoferowałeś że oddasz kasę więc się zgodziłem zapakowałem błotnik i zamówiłem kuriera trzy dni później bo miałem trochę pracy, przed przyjazdem kuriera sprawdziłem konto a tam?? Oooo niema przelewu od ciebie a gdy nie wysłałem paczki po czterech dniach się łaskawie odezwałeś i wysłałeś mi potwierdzenie przelewu na nie moje konto i nie moje nazwisko. Po trzecie odesłałem ci część która mi przysłałeś czyli uszkodzony błotnik z głęboką rysą Po czwarte możecie przyjechać i zobaczycie błotnik który kupiłem na giełdzie za 50 zł był on w kolorze jasno niebieskim podrdzewiałym, ktury sam nieudolnie pomalowałem w garażu farbą w sprayu, jakbym miał błotnik w swoim kolorze który to niby według ciebie posiadam chyba nie malował bym go sprayem ?? To gdzie się spotykamy na oględziny błotnika?? Wziąć swoje klucze czy macie?? ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- mój adres mogę wysłać na PW jak ktoś chętny;p ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Handlowałem tu z kilkoma osobami na mniejsze lub większe kwoty kupowałem i sprzedawałem i jakoś nikt chyba niema mi nic do zarzucenia tylko ty
-
Spoty wrocławskie
ma maślicach za stacją jest fajna miejscówka aleją śląską do końca i tam jest spory plac i tam zakazu niema i zasłonięte drzewami i dla emocji kawałek dalej rzeczka płynie;p
-
Problem z wycieraczkami
aha oki, a co do tego kąta to da rade go ręcznie ustawić lub sprawdzić??Lub co można zrobić aby dobrze zbierały??
-
Problem z wycieraczkami
Witam!! Mam mały problem , a mianowicie komuś się bardzo przydały moje wycieraczki, a mało tego to jeszcze powyginał mi ramiona wycieraczek i teraz wycieraczki kiepsko mi zbierają, wymieniłem ramiona i mi skaczą słyszałem ze to wina złego kata wycieraczki i tu moje pytanko czy da się samemu ustawić taki kąt lub gdzie w okolicach Wrocławia można coś takiego ustawić?? ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ---------- aha i jeszcze jedna sprawa, jak włączam wycieraczki na ciągłe to płynnie chodzą, a jak przełączam na przerywaną prace to czasami zatrzymuje się nawet na środku szyby po czym wraca po ok 10s na dół szyby i potem rusza jakby nic, a jak włączam odrazu na przerywane to często nie reaguje, czy to wina manetki czy mechanizmu??
-
Jak wymienić sprężyny przód
ściągacz to nie problem chodziło mi głównie o to gdzie i co odkręcać
-
Pęknięta sprężyna
aha dzięki za pomoc teraz już wiem co i jak, a podczas rozbierania może zrobię fotostory dla moich następców;p
-
Jak wymienić sprężyny przód
Witam klubowiczów! Potrzebuje pomocy przy wymianie sprężyn z przodu może ktoś wymieniał to może podpowie co i jak najlepiej jakby ktoś posiadał zdjęcia będę bardzo wdzięczny;p szukałem na forum ale nie mogę nic znaleźć
-
Pęknięta sprężyna
ale widziałem tylko na tylne sprężyny na przednie dalej szukam
-
Pęknięta sprężyna
ściągacz to nie problem mogę go od kolegi pożyczyć ale chodzi mi o to które śruby odkręcać i jak to zrobić najłatwiej;p
-
Pęknięta sprężyna
zobaczę może sam wymienię ale najpierw muszę poszukać czy niema opisu i bym sobie najpierw poczytał może jakieś fotostory znajdzie;p
- Pęknięta sprężyna
-
Pęknięta sprężyna
wiem że obie naraz i zastanawiałem się nad amorkami w komplecie, ale najpierw podjade na stacje sprawdzić je, a ile za wymianę płaciłeś??
-
Pęknięta sprężyna
Witam!! Proszę pomóżcie mi bo mam problem, a mianowicie pękła mi lewa przednia sprężyna(na dole leży ok 3/4 zwoju ułamanego) i tu rodzi się moje pytanie czy mogę bezurazowo dla innych cześć pojeździć ok 4 dni(będzie pokonany dystans max 120km) ponieważ auto jest mi potrzebne a nie mam innego. I kolejne pytanie czy te sprężynki się do czegoś nadają?? SPRĘŻYNY AUDI A4 (8D2, B5) PRZÓD (2887298405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
no nie da się ukryć;p
-
Spoty wrocławskie
no ok powoli bezpiecznie ale nie do przesady legnicka czysta była lotnicza to rozumiem tam ok 50km/h po pierwszym niekontrolowanym, bo kontrolowanych było więcej;p