Treść opublikowana przez Kabar
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Niestety, nie mogłem znaleźć. To było daawno temu i pewnie się skasowały
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Loodzik, za mało czarny ten avant...
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Kilka starych zdjęć które jeszcze znalazłem:
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Faktycznie gdzieś poginęły. Postaram się wrzucić jeszcze raz.
-
[B5 ADR] Pompka centralnego zamka i oświetlenie wewnętrzne.
Mam taki sam problem, raz centralny działa, raz nie. Jak nie działa to nie działa również oświetlenie wnętrza auta (z krańcówek). Czy oświetleniem wewnętrznym steruje jakiś moduł?
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
Chętnie zobaczyłbym temat o przekładce ale w drugą stronę. Z manuala na automat
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Więc, postępy są niewielkie, ale coś tam działam. Rzut okiem na wzmaki które czekają na montaż oraz parę fotek z początku budowy drzwi:
-
[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...
Mam Hana i polecam
-
[ALL B5] Jak pozbyć się trzeszczącej tapicerki drzwi?
Tak, możesz wygłuszyć tapicerki matami.
-
Spociki Łódzkie
Mnie niestety nie będzie, maglownica mi padła i właśnie ją wyciągam. Przy okazji wymienię przegub i parę innych drobiazgów :-)
-
[B5 ADR] Sygnały z dżwiękowe Stag 300+
Ja niestety mam Diego w tej chwili więc nie dam rady Ściągnij instrukcję od Staga i zobacz co oznaczają te sygnały dźwiękowe, powinni coś pisać.
-
[B5 ADR] Sygnały z dżwiękowe Stag 300+
Tak, takie napięcia
-
[B5 ADR] Sygnały z dżwiękowe Stag 300+
Jeśli sygnalizuje błąd to powinno się to zapisać w sterowniku. Gazownik nic nie mówił?
-
[B5 ARG] Pytanie o sekwencję Lovato
Rozumiem że porównujesz samą elektronikę? Jeśli tak to się mylisz - nie jest lepsze
-
[ALL B5] Luz w tylnich kołach
Jeśli ma Q to dokręcanie nic nie da.
-
[B5 ARG] Pytanie o sekwencję Lovato
U siebie mam: Diego Hana 2000 KME Gold Faro Mogę polecić zestaw
-
Spociki Łódzkie
Jaki masz kolorek? Kojarzysz kod? Może jakieś foto?[br] LZ5K To niestety ja mam inny, mam LZ5M
-
[ALL B5] Jak są zrobione te lampy...
Tak, chowa się pod zderzak.
-
[ALL B5] Jak są zrobione te lampy...
Wsteczny można zrobić chowany, znajomy tak zrobił w Renault 5. Siłownik od centralnego + fajny mechanizm i jest Poszukam gdzieś link do filmu jak to działa.
-
Spociki Łódzkie
Czekam na te 100% :-) 5HP 24?
-
Spociki Łódzkie
Właśnie montuję u siebie w Audi. Wyjąłem ją z Volvo (do którego też sam montowałem jak i wielu innych). Komponenty są nawet za dobre jak na ten silnik.
-
Spociki Łódzkie
Jaki masz kolorek? Kojarzysz kod? Może jakieś foto?[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 19:41_________________________________________________ Może nie mat, ale taką miłą satynkę. Właśnie nie widziałem obrazków
-
Spociki Łódzkie
Czemu? sam na plastiki w komorze używam najczęściej Megsa Natural Shine albo Megsa Tech Protect, ew. 303 AP.
-
[ALL B5] Jak podłączyć woltomierz
Zrób zdjęcie tego woltomierza. Możliwe że będziesz tam miał +, -, podświetlenie i...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Miało to zastąpić regulację manualną która była montowana w autach. 99% ludzi w ogóle z niej nie korzystało, do tego dochodzą rozregulowane lampy i oślepianie gotowe.