Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Sygnały z dżwiękowe Stag 300+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Auto b5,1.8 ADR.Wtrysk Magic,sterownik Stag 300+.Problem polega na tym,że zaczął pikać wskaźnik gazu i nie przechodzi na LPG.Są to cztery szybkie piknięcia.Czasem wskoczy na gaz i słychać elektrozawór.Filtry sprawdzone,instalacja 1.5 roku.Wygląda mi to na elektrozawór przy butli,bo jak pstryknie to gaz hula.Czy to zacinający się elektrozawór,czy padnięty jakiś czujnik sterujący nim?

Opublikowano

Padnięty wtryskiwacz/ przerwa w obwodzie

Opublikowano
  • Autor

Dziś tylko na żwirówce na wybojach dwa razy zapikał i "gazował" dalej.Potem normalnie.Wygląda mi to na jakieś "niełączenie".

Opublikowano

W moim wcześniejszym wozie (e36 320) miałem identyczny problem, powodem wszystkiego była wtyczka przy jednym z wtryskiwaczy, podłączyłem ją na stałe (lutem) i wróciło do normy.

pozdro.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Trzeba chyba to obejrzeć,bo jakiś czas było ok,a teraz problem wrócił. [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 07:26_________________________________________________Dziś byłem u gazownika,który montował instalkę.Podłączył kompa,grzebał się,grzebał i nic.Po przejechaniu ok.40km znowu wyłączył się gaz i znowu pikał.Filtry zmienione.

Ręce opadają.Wygląda to definitywnie na usterkę,która pojawia się na ciepłym silniku i na wybojach.

Padnięty wtrysk?Czujnik ciśnienia?Elektrozawór przy butli nie trzyma na wybojach?(gdy pracuje jest dość ciepły-norma?)

Ludzie pomocy,bo kogoś rozniosę dziś ze złości :wallbash:

Piszcie cokolwiek może mieć wspólnego z usterką-przemyślę wszystko.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jeśli sygnalizuje błąd to powinno się to zapisać w sterowniku. Gazownik nic nie mówił?

Opublikowano
  • Autor

A no właśnie nic nie powiedział,tyle że mam zostawić auto na cały dzień i wtedy pojeżdżą i zobaczą.Najgorsze jest to,że jak zajechałem na warsztat to wtedy gaz hulał.

Małe pytanko-jakie napięcie na Pb jest na elektrozaworze butli-0V? A po przełączeniu na LPG-12V?Może tam sprawdzić miernikiem?

Aha-kątem oka widziałem na lapku,że wyświetlało brak zasilania,czy słabe napięcie-coś w tym stylu.

Opublikowano

elektrozaworze butli-0V? A po przełączeniu na LPG-12V?M

Tak, takie napięcia

Opublikowano
  • Autor

Panowie-czy ktoś może sprawdzić,czy po wypięciu na chwilę jednej złączki(do każdego wtrysku oddzielna) do wtrysku LPG (na pracującym LPG) będzie pikał podobnie jak u mnie?

Podejrzewam,że to będzie padnięty wtrysk.

Opublikowano

Ja niestety mam Diego w tej chwili więc nie dam rady :)

Ściągnij instrukcję od Staga i zobacz co oznaczają te sygnały dźwiękowe, powinni coś pisać.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Usterka usunięta.Podobnie jak pisał kolega ant-wysunięta spinka ze złącza od wtrysku.Cienki śrubokręt i Święty Spokój. :good:

Pozdrawiam, :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.