Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...


Maluch

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik 2.8v6 gaz sekwencja sterownik Stag wtryskiwacze czerwone Valtek chciabym je zmienić na inne ponieważ głośno pracują i czasem mi gaśnie auto przy dojeżdżaniu do skrzyżowań.Jakie polecacie w miarę rozsądnej cenie nazwa i ceny mile widziane żeby mnie gazownik nie naciągnął na koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz włozyć Valtec 34 lub Matrixy, wszystko zależy gdzie maja byc załozone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zakładać instalkę, to mamy oszczędzać na bezproblemowej jeździe, a nie na dłubaniu u gazownika. Dlatego żadne Valteki, ale jak wyżej napisano: HANA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"medżiki" to na pewno lepsza alternatywa dla waldków, ale jednak hanki biją jakością na głowę oba produktu...Fakt faktem - cena 120zł/szt - warto. W A6 które robię dla siebie (ACK) też założone są Valtec'i i już wiem, że muszą wylecieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem te nowe magic jet czarne i powiem różnica od valteków jest duża auto fajnie jeździ przyspiesza naprawdę są chyba oki ale musze pojeździć troszkę i obadam i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdzę, że Kabar dobrze prawi;) Sam kupiłem A6 z waldkami i już wiem, że zarówno one, jak i KME Silver wylecą - te "wtryskiwacze" owszem - chodzą, ale nie wyrabiają się z krótszymi czasami wtrysków i ogólnie ciężko to ustawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja hana nigdy nie miałęm ale słyszałem, że są ok :good:

Obecnie mam magic jety przez dwa lata zrobiłem na nich 73kkm i sprawują sie nadal dobrze. Gazownik powiedział, że do 100kkm dadzą radę. Zamontowane są praktycznie w poziomie a filtr to zwykła papierowa czaja wymieniana razem z olejem i innymi filtrami.

Acha temp przełaczania na LPG to 30*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze trochę pojeżdżę na Valtkach a jak wpadnie więcej kasy to na pewno zmienię na Hana zielone.W Valtekach denerwuje mnie że głośno pracują pod obciążeniem i czasem chyba nie wyrabiają bo potrafi bujnąć obrotami i gaśnie silnik.Chyba że reduktor nie wyrabia jest założony tomasetto artic niby do 250KM ale jak mu dam ostro w palnik to czasem przełączy się na benzyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...