Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...


Maluch

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam u siebie Valtki czerwone na ktorych zrobilem juz ok 70tysi i od jakiegos miesiaca zaczala mi sie trzesawka silnika na wolnyhc obrotach, poza tym juz troche glosno chodzily. pojechalem do ASO i chcieli ode mnie za nowe litswy wymiane i kalibracje 570PLN. Masakra jakas. Na allegro kupilem zestaw naprawczy za 50pln i taki miernik http://www.drypa.pl/produkt1134.html. Sam sobie wymczyscilem wymienilem, wykalibrowalem i chodzi git malina!!! :) nie wazne ze na 20 - 30tys, (choc na pierwszych bylo ok.70tysi) ale kosztuje mnie to teraz tylko 50PLN i ok. 1,5h pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zadowolony z tańszych wtrysków, dopóki nie zobaczyłem, jak się jeździ na HANACH. Rozumiem was, dopóki się tego nie spróbuje, to wydaje się, że jest dobrze.

Teraz już wiem, jak ma być dobrze.

Ta inwestycja zwraca się z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze do mnie Hanna dwie listwy 700PLN + kalibracja, mapowanie czy tam temu podobne...ulala. Valtki testowalem na maxa do blokady obrotwow przy 6200obr. i wytrzymaly wszystko! za te 700pln to przy wymianach valtkow co 30tysi to przejade ze 300.000km...kurcze ale mimo to bylem bliski wymiany na Hanna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za swoje auto też możesz kupić kilka albo nawet kilkanaście DAEWOO TICO. Pali mniej i też jedzie. Za pieniądze za swoje auto strczyłoby ci tych TICO-ów na jakieś 1,5mln km. Ale tego nie robisz. Czemu? Bo jednak jazda AUDI to troszkę coś innego, niż TICO.

Tak samo z wtryskami. NA VALTEKU też jedzie, ale jak założysz lepsze, to pojedzie lepiej, oszczędniej, bardziej niezawodnie.

Ludzie płacą za LANDI RENZO kilka tys.zł i te instalacje jeźdżą bez problemu o 200tys.km. A można założyć sekwencję za 1500zł i też jakoś się samochód porusza.

Święty spokój i komfort użytkowania też ma cenę. Ta cena to równowartość wtrysków HANA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda! puki nie kupie to sie nie przekonam! ale i tak nie mam co nazekac bo moja prawie 2letnia instalka spala ok. 11l na trasie przy normalnej jezdzie co jest jak na 2,8litra dobrym wynikiem! ale jak bede przy monetce to sie chyba skusze na te Hanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz tym autem pojeździć-spróbuj, nie pożałujesz. A nawet w przypadku sprzedaży zawsze można wyjąć HANY i zamontować VALTEKI. Tak ładnie się czerwienią pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...