Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów


Gość pompier

Rekomendowane odpowiedzi

narazie mam żaróweczkę wyjęta bo mi się spaliła i muszę nową diodę kupić temat był nawet poruszany;p ale mogę wstawić zdjęcie bez podświetlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisuje to co mam i widzę. Żadna reklama, gościu robi dobą robotę i tyle.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 10:37_________________________________________________Zdjęcie będzie 04.07. bo syn ma aparat na obozie.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 10:40_________________________________________________[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 10:45_________________________________________________Ja też jestem za oryginałem, ale w tym przypadku się złamałem. Bo pasuje jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluminium, skóra, super wykonanie. Naprawdę polecam, założyłem i jestem w szoku. To powinien być patent AUDI.

http://moto.allegro.pl/audi-podswietlana-led-galka-biegow-a4-a6-b4-b3-80-i1622322681.html

Kiedyś klientowi taką montowałem. Gałka wytoczona z drewna i obszyta średniej jakości skórą. Ogólnie w skali 1-6 dałbym 3.

To może ja się wypowiem. Obszywałem taką gałkę chłopaczkowi z A3 klubu. Gałka faktycznie wytoczona z drewna, kawałek kabelki i jedna najprostsza dioda zalana byle jak klejem. Skóra to cienki paździerz i to chyba jeszcze meblówka :sick3:

Ta gałka w ogóle nie wygląda takie jest moje zdanie. Na szybkości wymyśliłem 45484545486 lepszych sposobów na wydanie 89 zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, tak samo jak świni siodło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś klientowi taką montowałem. Gałka wytoczona z drewna i obszyta średniej jakości skórą. Ogólnie w skali 1-6 dałbym 3.

mam i niestety muszę się zgodzić po ok 30 tys gałka jest wytarta nie mówiąc o tym że pierścien ten na dole alu już kleiłem i tą góre z ikonkami też bo się odkleiła

szału nie ma w każdym razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...