Treść opublikowana przez maru_kinia
-
[ALL B6] Po wymianie przetwornicy (poprzednia się spaliła) Xenon gaśnie po kilku min.
Nie wiem kolego czy masz jeszcze ten problem, ale moge ci napisac co zrobilem jak tak samo nie palil mi jeden xenon w mondeo mkIII. W fordzie chcieli wymieniac cala lampe, ale znalazlem zaklad gdzie powiedzieli mi ze to zaplonnik. Nie wiem jak zbudowany jest uklad w b6 ale warto popytac o cos takiego. Wymiana Kosztowala mnie 300 zl i problem zniknal! Spytaj gdzies o to.
-
[B6 ALT] Zamiana skrzyni multitronic na manualną
4600 zl? Szczerze mowiac bylem przekonany ze to drozsza impreza jest!
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
Chodzilo mi o to ze szukam ori skorzanej, najlepiej s-line, a ze nie moge znalezc to zastanawialem sie nad podswitlana, ale wolalbym ori!
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
Kiedys tez myslalem o czyms takim, bo nie moge znalezc galki skorzanej do skrzyni 5-tki. Narazie szukam dalej, ale dajcie foty jak ktos zrobi.
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
opcja nr 2
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Na trasę długości 1300 km polecam jakieś góralskie hity, najlepiej "Baciary"
-
[ALL B7] Kontrolka od świateł
Wow! nie wiedziałem! Ale już wiem co zrobię! Trzeba będzie włączyć kontrolkę!
-
Multipy czyli własne darmowe mini stronki w necie
Tylko wiesz czesto z darmowymi jest tak że nie widać ich w wyszukiwarce. Ja niby rejestrowałem swoją strone na google itp. ale jakoś jej nigdzie nie potrafiłem znaleźć
-
Multipy czyli własne darmowe mini stronki w necie
Ja miałem swoją stronę przez długi czas tam i tylko wchodziłem na nią, nie zmieniałem. Wyjechałem na miesiąc zapomniałem o niej i usunęli. Teraz mam tylko taką prostą bo nie chce mi się robić wszystkiego jeszcze raz, ale strona w obsłudze prosta.
-
Multipy czyli własne darmowe mini stronki w necie
Tu jest dobry serwer http://www.dbv.pl/ I przyklad mojej stronki, teraz jest uboga, ale kiedys byla mocno rozwinięta, http://odzyskiwanieodszkodowan.tnb.pl/news.php
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Napisz do peter22 na PW, mial pewne problemy, a mój mechanik miał mu przesłać schemat.
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
:oklaski: peter22 A jak tam dziala juz wszystko jak trzeba? Wlasnie jak bedziesz cos wiecej wiedzial o tym samopoziomie to nie zapomnij napisac
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Temat byl taki: Czy po przekładce lamp ze zwykłych na xenony w audi a4 z 2005r. jest wyświetlany błąd ? Jeżeli tak to czy ten błąd można bez skutków ubocznych skasowac ? wiec nie wiem dlaczego cytujesz jakies czy sie miesci, a ciagle gadanie o spryskach nie ma nic wspolnego z tym czy ja je zaloze, bo je zakladam, naucz sie czytac to zrozumiesz: "Narazie mam wypatrzony zderzak ze spryskami, skoro juz zmieniam to zdecydowalem sie na s-line" a jak twoim zamiarem jest nabijanie sobie liczby wiadomosci przez ciagle cytowanie innych i dodawanie zdania zaloz spryski i samopoziom bo tak trzeba, to nabijaj dalej! zakladanie takich rzeczy trwa i po to sie pisze na forum zeby uzyskac rzetelne informacje na dany temat a nie oblatany tekst ktory wszyscy znaja: spryski, samopoziom i jeszcze raz powtarzam chcesz zakladaj sobie swoj temat o spryskach i samopoziomie i tam sobie pisz, bo niczego do naszego tematu nie wnosisz
-
Kto z Was kto sprowadził auto z UE po maju 2005 odzyskał akcyzę ?
No niestety teraz jestem za granica, a wszystkie pisma, mam na kompie w Polsce, ale jak wroce to moge je wrzucic. To bedzie poczatkiem marca. A jesli chodzi o to czy sie starac czy nie to sami musicie zdecydowac, ja odzyskalem, ale auta nie byly zwozone na handel, a w dokumentach to z zanizona akcyza mialo wypisane ze sa spore uszkodzenia silnika itd. i dlatego taka niby cena, fakt byl taki ze auto (Mitsubishi Carisma) bylo oczywiscie calkowicie sprawne, mialo tylko (i do dzisiaj ma) maske pognieciona.
-
Kto z Was kto sprowadził auto z UE po maju 2005 odzyskał akcyzę ?
Ja mam na na fakturze kwote 300 euro, za auto dalem ponad 5000 euro, ubiegalem sie o zwrot akcyzy i dostalem 800 zl zwrotu, takze nie uwazam zeby dotyczylo tylko tych co nie zanizyli ceny, ale niech kazdy robi jak chce, mi sie udalo
-
Kto z Was kto sprowadził auto z UE po maju 2005 odzyskał akcyzę ?
Ja sprowadzilem w czerwcu 2005 i dostalem akcyze, razem z odsetkami i akcyza za samochod ktory sprowadzilem w czerwcu 2004. Mam znajoma z urzedu celnego i podstawiala mi takie niby wzory pism. Mysle ze teraz normalnie w urzedach celnych, albo na internecie powinny byc one dostepne.
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Temat zaczal sie od trudnosci zamontowania lamp xenon i tego dotyczy. Juz wszyscy wiedza ze trzeba miec samopoziom i spryski, dlatego nie piszcie juz dalej o tym, a jak ktos chce prowadzic dyskusje czy trzeba miec samopoziom czy nie trzeba to zakladajcie inny temat i tam toczcie dyskusje! Dla zainteresowanych tematem glownym Zalozylem lampy bixenonowe, nie bylo z tym wiekszych problemow jak stwierdzil mechanik (ja nie zakladalem) zgrubsza rzecz ujmujac trzebabylo wtyczki i koniec zabawy, nic nie mruga, wszystko dziala cacy, ale nie ma poziomowania z ukladu kabiny jak zakladalem wczesniej, koledzy mieliscie racje nie da sie tego zrobic. Jesli chodzi o samopoziom to jak malik pisal wyzej kufatec jest gotowym rozwiazaniem. Dla mnie troche drogo wiec szukam na allegro i gdzie popadnie, jakby ktos mial jakies info prosze o PW Narazie mam wypatrzony zderzak ze spryskami, skoro juz zmieniam to zdecydowalem sie na s-line
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Watpie w wymiane wahaczy bo widzialem na allegro czujniki na wahacze
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Witam mam prosbe. Chodzi mi o nr czesci moze byc jakis obraz, rzeczy potrzebnych do zalozenia samopoziomowania. Znalazlem troche czujnikow, modulow itp. ale musze wiedziec czego dokladnie mi potrzeba. Z gory thx
-
[B6 AWX] Słabo świecą światła HID
Kolego a u Ciebie wszystko w porządku z akumulatorem? Bo jak u mnie w starym aucie był problem z aku, to przygasały mi lampy, ale to najczęściej przy zmianie biegu no i nie były to HID, więc to taka tylko dygresja
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
No to chyba trzeba zamówić i zabrać sie do roboty!
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
Ale przełożyć dekle to nie problem? Jak to wygląda?
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
No ja zderzak też zmieniam na s-line ze spryskami, ale jakby sie nie udało poziomowanie z kabiny to bym sie interesowal tym samopoziomowaniem. tylko to cene podal ze sprzętem i modułem?
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
I co bedziesz zakładał te bixenony z samopoziomowaniem
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Właśnie coraz więcej osób mi to mówi, ale cóż zobaczymy co na to ten mechanik