Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony


bynionr1

Rekomendowane odpowiedzi

a czy wszystkie wtyczki pasuja pod lampe xenonowa ze zwykłej ??? znalazłem lampy ze swiatłem do jazdy dziennej czy bedzie działało??? w swoim a4 mam funkcje auto jak to teraz bedzie działało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ma osób ktore zakładały bi-xenony w miejsce zwykłych lamp w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy jest to plug&play :mysli: , ja tez chce wymienic na ksenony

dokładnie plug&play i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy jest to plug&play :mysli: , ja tez chce wymienic na ksenony

dokładnie plug&play i po sprawie

a co z reszta czesci? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie będziesz miał samopoziomowania lamp dotego potrzebny jest czujnik na wahaczu i sterownik, spryski lamp też by się przydały

poszukaj na forum było to już omawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie będziesz miał samopoziomowania lamp dotego potrzebny jest czujnik na wahaczu i sterownik, spryski lamp też by się przydały

poszukaj na forum było to już omawiane

tzn ja mam ori bi xenon ale tak obserwuja ta dyskusje i piszesz plug&play a to sie tyczy samych lamp do ktorych potrzebne sa spryski i samopoziomowanie.

Co z tego ze zadbacie o wlasne bezpieczenstwo skoro bedziecie narazac bezpieczenstwo innych jadacych z przeciwka?Juz o przegladach nie wspomne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chodzi mi o sprawy zwiazane z podłączeniem samych lamp tzn czy trzeba cos zmieniac w elektryce czy trzeba cos zmieniac w kompie auta . jesli ktos to robił w B7 to prosze opisac . nie chodzi mi o samopoziomowanie i spryskiwacze to w 2 etapie. [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 20:32_________________________________________________Panowie jest ktos kto ma pojęcie o wymianie lampek na bi-xenony :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to zwykłe lampki w B7 posiadają inne wtyczki, a bi-xenony inne. Nie jest to takie plug&play.

Co do spryskiwaczy hm... Jest podobno taki przepis, że muszą koniecznie być.W USA nikt tego nie wymaga i jest dobrze. Zresztą, ktoś kto jeździ B7 nie będzie jeździł autem uwalonym w takim stopniu, aby reflektory zakrywało błoto :P Można iść na kompromis i po prostu utrzymywać w czystości lampki samemu. Co wy o tym myślicie? Wiele aut jeździ bez spryskiwaczy przy xenonach i w sumie nie jest to problem. Przy dokładce chyba zbędny wydatek (jakaś pompka, zderzak nowy w przypadku B7, pewnie jakieś VAGowanie też potrzebne jest, itp) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to zwykłe lampki w B7 posiadają inne wtyczki, a bi-xenony inne. Nie jest to takie plug&play.

Co do spryskiwaczy hm... Jest podobno taki przepis, że muszą koniecznie być.W USA nikt tego nie wymaga i jest dobrze. Zresztą, ktoś kto jeździ B7 nie będzie jeździł autem uwalonym w takim stopniu, aby reflektory zakrywało błoto :P Można iść na kompromis i po prostu utrzymywać w czystości lampki samemu. Co wy o tym myślicie? Wiele aut jeździ bez spryskiwaczy przy xenonach i w sumie nie jest to problem. Przy dokładce chyba zbędny wydatek (jakaś pompka, zderzak nowy w przypadku B7, pewnie jakieś VAGowanie też potrzebne jest, itp) :rolleyes:

:OMG:

kolego :)Nie wiem jaki przepis jest w USA bo tam nie mieszkam i tam nie jezdze swoja b6 ale mieszkam na terenie uni gdzie obowiazuje przepis o obowiazkowym posiadaniu uklady zmywajacego reflektory i uklad samopoziomowania.Brak jednego i drugiego powoduje oslepianie i brak dobrej widocznosci.Napisales : "Zresztą, ktoś kto jeździ B7 nie będzie jeździł autem uwalonym w takim stopniu, aby reflektory zakrywało błoto" .Ja jezdze b6 inni jezdza b5 jeszcze inne b4 itd i chyba zade z nich nie dopuszcza do tego zeby mial bloto zamiast reflektora bo to nie auta na off road. Wystarczy kilkukilometrowy przejazd w kolumnie samochodow deszczowa lub zimowa pora i relfektory xenonowe sa na tyle brudne ze szyba przepuszcza malo swiatla a reszte rozprasza co powoduje oslepianie innych :rant: . Kazdy kto ma xenony moze to potwierdzic-wtedy uzywasz spryskow i lampa znowu jest czysta w miejscu gdzie przechodzi wiazka swiatla swiatla i odrazu widocznosc jest taka jak byc powinna.Bardzo watpie w to ze podczas jakiejs podrozy bedziesz stawal co chwila i czyscil sobie lampki bo po jednej zimie mialbys je znacznie porysowane.Fakt,wiele aut jezdzi bez spryskiwaczy ale nie na xenonach tylko na zenonach :kox: lub hidach ktore maja nie wiele wspolnego z prawdziwym xenonem i jest to caly czas ogromny problem bo wiekszosc takich ludzi nie patrzy na ze oslepia innych.byle sami dobrze widza :angry:

Jesli myslisz ze spryski juz nie mowiac o samopoziomowaniu,to zbedny wydatek tzn ze chyba nigdy hid nie oslepil cie jak spawarka po oczach czego Ci nie zycze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedz czyli trzeba jechac do fachowca i niech on sie martwi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze b6 inni jezdza b5 jeszcze inne b4 itd i chyba zade z nich nie dopuszcza do tego zeby mial bloto zamiast reflektora bo to nie auta na off road.

Zgadzam się w 100% :) Audi nie jest autem na offroad - dobrze to ująłeś ;)

Nie wiedziałem, że zwykłe zachlapanie ksenonu w deszczową pogodę pogarsza działanie ksenonów.

Dzięki za wyrażenie swojego poglądu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramzespp

Nie wiedziałem, że zwykłe zachlapanie ksenonu w deszczową pogodę pogarsza działanie ksenonów.

:shocked::polew: Ja też nie wiedziałem no ale widocznie inżynierzy z Audi też bo by pomyśleli o wycieraczkach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramzespp

Nie wiedziałem, że zwykłe zachlapanie ksenonu w deszczową pogodę pogarsza działanie ksenonów.

:shocked::polew: Ja też nie wiedziałem no ale widocznie inżynierzy z Audi też bo by pomyśleli o wycieraczkach :polew:

na xenony? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co zeby wsadzic Xenony trzeba wymienic wtyczke dobrze zrozumiuałem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...