Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony


bynionr1

Rekomendowane odpowiedzi

cena modulu ok 2000zł

chyba coś nie tak z tą ceną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wymiany jest bordnetz(8e0907279k),dwa nie da rady podlaczyc swiatel dziennych na szybko!

trzeba produkowac wiazke.

w jednym aso zarnika nie potrafili wymienic bez wyciagania lampy :polew: :polew: :polew:

W aso wiedza nie mieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cene podałem taka jaka otrzymałem w ASO przez tel . a wsadzenie xenonów wraz z samopoziomowaniem i spryskami z robocizna 14500 zł tak jak z fabryki i to chyba jeszcze bez lamp bo mówiłem ze mam swoje. Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 07:36_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44122.0.html;highlight=xenony CTV tu masz opisane jak przeprogramowac sterownik zeby sie swiecily do jazdy dziennej i tylne pozycje . Bo wiesz ze jak ci sie swieca tylko do jazdy dziennej a tył nie to masz mandacik po nowemu 100zł i 2 punkciki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cene podałem taka jaka otrzymałem w ASO przez tel . a wsadzenie xenonów wraz z samopoziomowaniem i spryskami z robocizna 14500 zł tak jak z fabryki i to chyba jeszcze bez lamp bo mówiłem ze mam swoje. Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 07:36_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44122.0.html;highlight=xenony CTV tu masz opisane jak przeprogramowac sterownik zeby sie swiecily do jazdy dziennej i tylne pozycje . Bo wiesz ze jak ci sie swieca tylko do jazdy dziennej a tył nie to masz mandacik po nowemu 100zł i 2 punkciki .

czy wiesz o czym piszesz? bo ja sadze ze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za ten moduł tak jak pisałem wczesniej 2100 netto . kolega dzisiaj był odebrac autko i po wymianie modułu wszystko działało tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany założeniem xenonów do B7, ale po tych postach mam mieszane uczucia. Po kontakcie z gościem który się tym zajmuje w okolicach Krakowa dam znać, ale po wstępnej rozmowie z nim w zeszłym tygodniu wspominał o cenach w okolicach 2 tysięcy lampy, 900 zderzak ze spryskami, nie wspominał o problemach przy podłączaniu.

Okaże się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos bedziesz wiedział to daj znac sporo osób czeka na konkretne info na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem już bixenony i znalazłem mechanika, który powiedział, że założy mi je i sterowanie poziomem zostawi ze starych lamp czyli z poziomu kabiny, myślę, że jak wszystko będzie dobrze to w przyszłym tygodniu będzie zakładanko i informacje na temat efektów na forum :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mogęzałatwić czujniki wychylenia na obie osie do B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a powiedzcie mi jak to jest z bi-xenonem?

Jak rozpoznać bi-xenon? :mysli: Mam w A6 xenon ale skąd mam wiedzieć ze nie jest to bi-xenon?? Dodam ze jak zapale długie światła to załącza się zarówka obok soczewki ale xenon nie gaśnie.

Tyle o tym się pisze ale tak na chłopski rozum jak to jest? wytłumaczcie to jak chłop krowie na rowie :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to:

masz xenon, bo:

jak masz bixenon to gdy włączysz długie zmieni się przesłona i z jednej żarówki xenonowej, rozbłyśnie światło długie,

a skoro do długich masz dodatkową żarówkę to masz xenona :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak masz xenon jak jest bi-xenon to nie ma dodatkowej zarówki .

Ja tez kupiłem bi-xenon do swojego czekam na fotki od kolegi który sam podłaczył i zabieram sie do roboty.

Maru_kinia jak zrobisz to sterowanie z kabiny to daj znac z tego co pytałem to nie da rady tego podłączyc.[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 18:07_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=529021918 udało mi sie kupic z białym kierunkiem w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla scislosci- w b6 jest bi xenon z przeslona ale i tak kiedy przeslona opada zalacza sie tez zarowka obok soczewki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzwoniłem do jednego mechanika który sie zajmuje tylko xenonami to powiedział ze moze zrobic samopoziomowanie za 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie musze sie jeszcze popytac moze tobie sie uda podłaczyc poziomowanie z kabiny. Teraz to mnie jeszcze czeka wymiana zderzaka i spryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzwoniłem do jednego mechanika który sie zajmuje tylko xenonami to powiedział ze moze zrobic samopoziomowanie za 800zł

hmmm ciekawe, mozesz go zapytać co i jak itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby ktoś to robił z samopoziomowaniem to może i ja bym się skusił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...