Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony


bynionr1

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co sobie przypominam to mówił 800zł za całosc z robocizna , ale to nie jest oryginalne samopoziomowanie tylko jego patent. Wiec lepiej podjechac do niego i zobaczyc to na własne oczy bo to była rozmowa tylko przez tel. jak bede cos wiecej wiedział to sie odezwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenonki w b7 maru_kinia sie rezają od wczoraj , brak kostek wydłuza czas , jutro beda kostki,jutro bedzie xenon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenonki w b7 maru_kinia sie rezają od wczoraj , brak kostek wydłuza czas , jutro beda kostki,jutro bedzie xenon :)

a bedzie samopoziom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiadywałem się ty tym temacie w BB w xenon service no i kolo powiedział ze w a4 b7 jest to problem żeby to w pełni funkcjonowało :mysli:.

instalacja okablowania z samopoziomowaniem - mówi, że może sięgać kosztów 2-3 tys; :shocked:

wiec gra chyba nie warta świeczki ;/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak bedziesz miał dobrze ustawione swiatła i spryski to nie bedziesz nikogo oslepiał i policja sie nie doczepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze myślisz tylko jak załadujesz tył to światła wyżej świecą i wtedy będziesz każdego oślepiać, a jak niema regulacji to tego nie przestawisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i to jest ten problem... a miałem nadzieje ze to będzie mniej skomplikowane ..eh :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki bez przesady ... w B6 miałem założone Bixenony... wiozłem z Niemiec przedni i tylny dyferencjał do LR Freelandera do tego w aucie jechał mój staruszek = osoba o masie ~100kg i szwagier + nasze torby - nikt ani w DE ani na PL drodze nam nie migał światłami... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki bez przesady ... w B6 miałem założone Bixenony... wiozłem z Niemiec przedni i tylny dyferencjał do LR Freelandera do tego w aucie jechał mój staruszek = osoba o masie ~100kg i szwagier + nasze torby - nikt ani w DE ani na PL drodze nam nie migał światłami... :wink4:

widocznie miales bardzo twarde zawieszenie ktore nie ugina sie pod ciezarem :tongue4:

na takich tekstach opieraja sie ludzie i potem pisza "po co mi samopoziomowanie"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenonki w b7 maru_kinia sie rezają od wczoraj , brak kostek wydłuza czas , jutro beda kostki,jutro bedzie xenon :)

a bedzie samopoziom ?

obecnie jest na sztywno , regulacja śrubokretem,:) maru patrzył na allegro i wbrew forumowym opiniom nie jest to drastycznie drogie, chyba że nie wszystko znalezione do tego samopoziomowania . [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 21:56_________________________________________________

I dobrze myślisz tylko jak załadujesz tył to światła wyżej świecą i wtedy będziesz każdego oślepiać, a jak niema regulacji to tego nie przestawisz...

jak to nie ma regulacji , otwierasz maske i regulujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie bylo chetnego ktory bedzie co chwile wychodzil z samochodu i krecil pod maska srubokretem tymbardziej ze nie ustawi dobrze wiazki.Tu jest problem najwiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co dzwoniłem do serwisu to mówili ze trzeba zmienic dwa przednie wahacze i jeden tylni (tam sa jakies czujniki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co dzwoniłem do serwisu to mówili ze trzeba zmienic dwa przednie wahacze i jeden tylni (tam sa jakies czujniki )

W takich sprawach serwis to se może po...ierdolic, przecież są czujniki na wachacze, do tego modół i wiązka kabli i vagowanie [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:02_________________________________________________Ps. Ktoś poda nr cześci do samopoziomu z ETKI zgodnie z prośbą mara ????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie spokój z Etką i ASO. W tym przypadku Kufatec zrobił gotową instalację (wiązka i czujniki) do tego celu.

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p113_Bi-Xenon-Headlights---Retrofit---Audi-A4-B7.html

Wraz ze sprzętm dostaje się pełną dokumentację. Bogi zamawiał u nich okablowanie do elektryki foteli Recaro z RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk4 i malik :hi: dzięki

Ps . nie wiem skąd ASO bierze ceny rzędu 2500 i więcej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie spokój z Etką i ASO. W tym przypadku Kufatec zrobił gotową instalację (wiązka i czujniki) do tego celu.

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p113_Bi-Xenon-Headlights---Retrofit---Audi-A4-B7.html

Wraz ze sprzętm dostaje się pełną dokumentację. Bogi zamawiał u nich okablowanie do elektryki foteli Recaro z RS4.

Jakby się zebrało kilka osób to może by dali jakiś rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...