Treść opublikowana przez bynionr1
-
[ALL B7] czujnik parkowania
Chcę kupic na Allegro czujnik cofania i nie wiem jaki będzie dobry chodzi mi o nr.katalogowy tej części Audi a4 b7 sedan rok 2005 silnik 1.9 tdi tył zderzak thx.
-
[ALL B7] Sygnał dźwiękowy biegu wstecznego
Przez prawie trzy lata sygnał dźwiękowy w czasie włączania biegu wstecznego był krótki 1-2 sekundy a od paru dni trwa 4-6 sekund a czasami w cale.Proszę o poradę thx.
-
[ALL B7] Zamarzający zamek klapy bagażnika
Proszę o radę , jak zapobiec temu problemowi ,wypróbowywałem odmrażacz do zamków K2 i nie pomogło thx.
-
[ALL B7] Jak sprawdzic czy jest DPF
jak w temacie
-
[ALL B7] Zgrzytanie silnika gdy jest zimny
Od kilku dni tylko rano po załączeniu silnika słychac jakieś chrobotanie , obcieranie , zgrzytanie itp. a po przejechaniu 1-go kilometra wszystkie dziwne odgłosy milkną i wszystko wraca do normy.Zauważyłem że opisane odgłosy występują tylko przy bardzo ostudzonym silniku. dzięki
-
[B5 AJM] Ciągłe przechodzenie w tryb awaryjny potrzebna pomoc w NL (już jest ok)
mnie pomogło gdy wchodził w tryb awaryjny przejechanie około 20 km. na trzecim biegu 70 -80 km/h
-
[BKE B7] Lekko słyszalna turbina
Audi ma przebieg 145,000 jak kupiłem to miało około 100,000 chodzi o to że przy wolnej jeździe nie było w ogóle słychac turbiny a od jakiegoś tygodnia jest ona lekko słyszalna taki cichy świst . Chcę się dowiedzec czy to jest oznaka czegoś nie dobrego czy normalka ? DZIĘKI
-
[ALL B7] Drganie kierownicy
jaki jest powód drgania kierownicy na biegu jałowym przy niskich obrotach, przy podwyższaniu obrotów drganie jest mniejsze ? dzięki
-
[ALL B7] Wygląd wyjmaków do RNS-E
kupiłem takie i są rewelacyjne wszystkim polecam do RSN-E navigation plus http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=882255395
-
[ALL B7] Wygląd wyjmaków do RNS-E
Jak wyglądają klucze wyjmaki do RNS-E navigation plus ? bardzo proszę o fotkę.Na Allegro widziałem dwa różne. DZIĘKI
-
[ALL B7] Problem z nawigacją NAVIGATION PLUS
sprawdziłem i płyt audio też nie czyta
-
[ALL B7] Problem z nawigacją NAVIGATION PLUS
Na fisie pisze NO NAV - DVD a na wyświetlaczu : Hinweit CD/DVD kann nicht gelesen werden. Bitte CD/DVD prufen dzięki
-
[ALL B7] Problem z klapą bagażnika
klapa bagażnika często się nie domyka co to może byc zamek czy coś innego ?
-
[ALL B7] antena CB
Mam antenę do radia CB na magnes chciałbym tak zrobic aby przewód był rozłączany jakieś 10 cm. od podstawy moje pytanie czy będzie to wpływało ujemnie na odbiór ? thx.
-
[ALL B7] Zmiana menu RNS-E
Chcę zmienic menu RNS-e navigation plus , znalazłem w necie ten zakład , czy można im zaufac ? proszę o wypowiedź tych co mieli stycznośc z tym warsztatem. Oczekuję również innych polecanych warsztatów w których mogę to zrobic okolice Krakowa http://www.nawigacjakrakow.pl/audi,6.html thx.
-
[ALL B7] jak sprawdzic czy jest fabryczne BT w RNS-E
Proszę o poradę (krok po kroku) jak sprawdzic czy jest fabryczne BT w RNS-E audi a4 2005 thx
-
[ALL B7] Lusterko wewnętrzne przyciemnianie
Pewnie masz rację Ale co to może byc, przy włączeniu ta zielona dioda świeci a lusterko jadących z tyłu na światłach nie przyciemnia jak dawniej.
-
[ALL B7] Lusterko wewnętrzne przyciemnianie
Dzisiaj zuważyłem , że nie przyciemnia tak jak dawniej , podobno jest w nim jakiś płyn ? czy trzeba je jakoś (doglądac) czy najnormalnie się zepsuło ? thx.
-
[ALL B7] jaka szerokośc ?
takie były letnie przód 225/45/17 tył 235/45/17 moje pytanie dotyczy opon przednich , muszę je wymienic i nie wiem czy na takie jak były 225/45/17 czy na taki rozmiar jak z tyłu ? thx.
-
[B7 BKE] samoczynne otwieranie bagażnka
Mam sedana a4 b7 z 2005 r. Na pilocie kluczyka jest przycisk (otwarty bagażnik) po naciśnięciu , bagażnik odblokowuje się . Czy klapa bagażnika nie powinna podnosić się ? jeżeli tak , to w czym jest problem. thx
-
[ALL B7] Jakie opony letnie ?
Przymierzam się do kupna opon letnich do B7 rozmiar 235/45/17 proszę o sugestie thx.
-
[ALL B7] Fabryczna nawigacja
Instrukcję po polsku do tej navi.mogę Ci przesłać.Mapa polski jest na płytce można ją kupić np. na Allegro a co do komend po polsku można je wgrać , zmień serwis.
-
[ALL B7] warto te felgi kupować ?
Magnetto Wheels Proszę o wypowiedź dzięki
-
[ALL B7] jakie felgi ?
Mam zimowe felgi z oponami 15' z poprzedniej niuni a teraz mam a4 b7 moje pytanie czy przy zawieszeniu seryjnym te 15' będą w miarę pasowały ? Czy też rozglądać się za innymi felami ? a jeżeli tak to jaki rozmiar ?
-
[ALL B7] montaz xenonów
Proszę o namiary warsztatu z okolic Krakowa,który bez problemu wymieni lampy zwykłe na xenony w a4 b7. DZIĘKI