Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
Mówcie gdzie w końcu. Ja dopiero na 18 przyjadę
-
Spociki Łódzkie
siemano z wieczora
-
Jaki rowerek
No dobra Pany to ja jako stary wyjadacz chleba powiem Wam że w tej klasie co szukacie to wszyscy producenci maja zbliżpne rowery. Co do tego że wszyscy pakują shimano to po pierwsze jest wiele grup shimano jak np od najsłabszej do najlepsze altus, acera, alivio, deore, deore lx, dore xt, xtr itd.... jeszcze inne dla rowerów szosowych, po drugie wiele producentów korzysta z osprzętu równie dobrych marek np. Sram. Ciężko jednoznacznie powiedzieć kto co ma kupić, z tym jest troche jak z samochodem, każdy rower ma mocne i słabe strony i najlepiej chyba się udać do sklepu rowerowego żeby sprzedawca doradził indywidualnie. Jako wskazówka moge dodać żebyście dobrali odpowiedni rozmiar ramy bo za mala jak i za duza to później męczarnia, i zwracajcie uwagę na wagę- naprawdę lżejszy rower to dużo wieksza przyjemność z jazdy. Jakby ktoś miał jakieś pytania to walić na priv. W swojej karierze miałem kilk rowerów za ponad 10 koła począwszy od bmx przez dual, downhill, freeride kończąc na kolarkach więc chętnie podpowiem coś
-
Spociki Łódzkie
kachnazgierz byłaś dzisiaj w manu? Bo chyba Cie widziałem, skojarzyłem po zdjeciu z avataru :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
NIE NO PYTAM SIĘ BO TO TEŻ ZLOTY AUDI I TEZ W NIEDZIELE O 18. A KTO MOWI O WYSCIGACH?
-
Spociki Łódzkie
http://www.spotyaudi.vgh.pl/news.php/ HMM BYŁ KTOŚ KIEDYŚ NA JAKIMŚ ICH SPOCIE?
-
Spociki Łódzkie
Tylko niech weźmie 50 zł jak chce logi xD
-
Spociki Łódzkie
a się żeście rozpisali dziś. Kimi na siłownie jak sflaczałeś albo jakis basenik czy coś
-
Spociki Łódzkie
admin20 jakoś się dogadamy myślę ;P dorzucisz jakieś plazmy a reszta w przelewie
-
Spociki Łódzkie
Telefon do mnie 600 471 964 lub do ojca 514729272. Jakby ktoś chciał remoncik robic to sobie zapisać Zajmuje się jeszcze renowacją i czyszczeniem tapicerek skórzanych o czym już pewnie wiecie. Kimi pogadamy na spocie:)
-
Spociki Łódzkie
Zacznijmy od tego co chcesz robić?
-
Spociki Łódzkie
Głównie wykończenia: glazura terakota, malowanie, malowanie dekoracyjne, gładzie, tynki dekoracyjne, panele, zabudowy karton gips, sufity podwieszane, murarstwo, kamień , klinkier. Ogólnie całokształt budowlanki. Najwięcej robie glazurę i gładzie oraz malowania, ale generalnie moja firma robi wsio, nawet stawianie budynków od zera. Jeżeli chodzi o jakość to niekskromnie powiem że bardzo wysoka, jeżeli chodzi o glazure i terakote to w łódzkim na pewno nie znajdziesz nikogo kto robi lepiej co przyznał preze MAPEI.
-
Spociki Łódzkie
Pany nie zamierza ktoś z was sie remontować? Bo mam wolne terminy teraaa
-
Spociki Łódzkie
dziń dybry piękna ta b8
-
Spociki Łódzkie
20 osób i same audice, wyglądacie jak jakaś mafia to jak się nie bać? Może ja tez jakiegoś kija wezme jak bede jechał ?
-
Spociki Łódzkie
Możecie te Panie zaprosić na jakiś występ jak będe miał urodziny ;D prezent marzenie
-
Spociki Łódzkie
http://www.joemonster.org/filmy/34044/Cheerleaderki_z_Gdyni :tongue4: ooo kaaarwa pośliniłem żem się
-
Spociki Łódzkie
Nie no, nie musisz się tłumaczyć przecież :decayed: Jak będziesz miał ochotę i czas, to zajrzysz kiedyś :wink4: I niczego się nie musisz obawiać ani wstydzić, naprawdę. tylko jak będziesz chciał się VAG-ować to 50 zyli weź ze sobą :polew: :polew: :polew: [br] Nie no nie bąźmy tacy xD Litr dobrej wódeczki
-
Spociki Łódzkie
Ja nabijałem tydzień temu klime za 100 zł tyle że po znajomoci bo ostatnio ceny odczynników poszły strasznie w górę i taniej niż 150 to ciężko gdzieś znaleźć. Mogę polecić na kusocińskiego przy agatce punkt z częściami do vagów- tam jest chyba najtaniej w Łodzi klima. A 3 tygodnie temu to Kamil coś mówił że jechała jakaś srebrna a4 avant i powiedział że to chyba ja i tak sie wszyscy lukali xD to moze dlatego miałeś wrazenie ze wszycy cie tak obserwuja bo pewnie mysleli ze ja jade heh
-
Spociki Łódzkie
Kimi dobrze gadasz, ja też chętnie pomogę jak ktoś by pomocy potrzebował bo mam swojego vaga, ale takie przyjechanie raz na spot żeby coś tam sprawdzić czy naprawić se za frajer to pasożystwo zwykłe. Nie wychylam się bo też jeszcze na spocie nie byłem:P ale myślę że w końcu zacznę docierać
-
Spociki Łódzkie
Panowie poprawiłem wkońcu wydech i opona zwulkanizowana . To jak z tą niedzielą? Ja wcześniej niż na 18 też nie dam rady, więc bym dojechał ale gdzie wkońcu?
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
Jak te listwy ala s4? Te z laminatu kupiłeś? Jak to wygląda po malowaniu o ile już malowałeś :gwizdanie:?
-
Znaczenie ET Felgi
Eh trzeba by tu na pierwszej stronie zrobić jakąś tabele z romiarami opon i felgi z szerokością i et do tego, bo jak patrze co chwile ktoś pyta o taki sam rozmiar;/
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/opel-astra-ii-diesel-zderzak-przod-i1517939642.html JESZCZE JEDNA AUKCJA ;D
-
Spociki Łódzkie
:decayed: hahaha