Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje pierwsze modyfikacje


Danielsnm

Rekomendowane odpowiedzi

v4xR0.jpg

Tak właśnie wygląda moje autko :)

Całość zajęła mi 3 dni ale to nie koniec bo w planie mam wymianę jednostki centralnej na Pioneera z 7" wyświetlaczem, oraz jakiś aktywny subwoofer żebym nie musiał dopłacać do wzmacniacza i plątać się w kablach i szukać na niego miejsca :) No cóż pozostaje oczywiście kwestia pieniędzy a te zamierzam przeznaczyć na koła i hamulce które zmodernizuję na wiosnę :)

1QGaWS.jpg

Przepraszam moderatora za ponowne dodanie wątku, ale w pomocy nie znalazłem odpowiedzi jak edytować wątek (pisze co prawda że jest gdzieś ikona "Zmień i Usuń" ale się jej nie doszukałem) ponadto nie mam pojęcia jak mam skontaktować się z moderatorem może dlatego że to ta godzina lub po prostu jestem nowy :) no i usunąć poprzedniego wątku tez nie mogłem bo nie mam uprawnień ufff ale to skomplikowane... :confused4: proszę o wybaczenie postanawiam poprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Może trochę więcej fotek coś o samochodzie (tak jak Moderator napisał), a nie samo Car Audio...

Ja polecę standardem, a mianowicie:

- Gleba

- Dokładki w kolor

- Felga jakaś ładna (17"- 18")

- Opis auta: wypas, co zmieniłeś itd., itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakies fajniej zrobione Car Audio to przedstaw je tu

http://www.a4-klub.pl/smf/projekty_caraudio-b140.0/

A ten wątek troche rozwiń bo nie ma co komentować na temat auta, jakieś fotki opis mile widziane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż na dzień dzisiejszy nie wprowadziłem innych zmian i autko po za instalacją gazową 4 generacji oraz założonymi ksenonami siemensa jest w standardzie. Jednak za 3 -4 miesiące założę nowe niestandardowe hamulce, felgi 19" w chromie, kilka dodatków z karbonu, oraz mały body kit na przedni zderzak i progi. (wiele z tych elementów czeka już na montaż w garażu) Wtedy zrobię obszerny opis i dodam zdjęcia. Sorki że nie dałem opisu audio do odpowiedniego działu ale jestem nowy i nie całkiem "skumałem czaczę" wydawało mi się że jeśli pisze - "Tutaj możesz pochwalić się nam swoją A4 i opisać wprowadzone modyfikacje" to można opisać cokolwiek co się w aucie zmieniło... no nic, tak jak zapowiedziałem opiszę wszystko na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem filozofii z głosnikami w połce. masz z tył w drzwiach miejsce na 16'stki. z przodu 16 odseparowane + dystans z mdf + maty do wygłuszenia i to samo z tyłu i zobaczyłbys ze nawet subwoofer nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... no cóż - nie jestem jakimś super doświadczonym tunerem ale bardzo podobała mi się półka z głośnikami i logo u kolegi w aucie i postanowiłem zrobić coś takiego z moim autkiem. Zresztą zawsze mogę wrócić do poprzedniej wersji oryginalnej bo ta przerobiona półka jest zdobyczna z auto-złomu a oryginalna z głośnikiem niskotonowym siedzi w garażu. Jednak dźwięk jest teraz bardziej wyrazisty a wygląd też mi pasuje to na razie pozostanie tak jak jest :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:21_________________________________________________OK! 15.03.2010 mają mi przyjść Hamulce i felgi - wtedy dodam zdjęcia tych gratów i wrzucę do obejrzenia i skomentowania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie wyraziłem się zbyt dobrze :confused4: - chodzi o to że felgi + hamulce zamówię jednocześnie początkiem Marca bo wtedy będę mieć "zastrzyk gotówki" :) więc tak do 15 powinny mi przyjść kurierem :):a4fan:

rzecz jasna na a4 b6 i będą to 19"

takie hamulce tył :

16Oh10.jpg

takie przód :

Qx_4r.jpg

i taki zderzaczek mam do montażu:

gbQLr.jpg

[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 12:06_________________________________________________A to części które zamówiłem i mam już w domu, właściwie niedługo je zamontuję :wink4:

rYDYS.jpg

gcNv0.jpg

plus jeszcze nowe klocki Zimmermana których nie widać na zdjęciu[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 01:48_________________________________________________

No cóż nie starczyło w tym roku na felgi

:confused4:, ale pieniążki przeznaczyłem na nowy lakier, grill s-line, Bi ksenony (ori). Zamontowałem dokładkę do zderzaka od CSR. Oczywiście dokładki w kolorze. Hamulce, zawieszenie oraz dystanse HBM 40mm na oś też już są :)

5x4xS.jpg

W dalszych planach:

-felgi

-nowe wycieraczki z ramionami

-nowa przednia szyba

-podwójny wydech od BSR

-być może kierownica od S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że raczej się wam nie podoba, no mnie to raczej zderzak przypomina najnowsze a4 b8 zresztą na nim był wzorowany. Więc wychodzi że projektanci audi idą w stronę zalatującej calibry? i jeszcze swoją drogą to wolę taki pług niż oryginalną żabę :polew:

HCAEJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche calibrą zalatuje :gwizdanie:

nie da się ukryć ... nawet można się frontu lokomotywy PKP doszukać :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że raczej się wam nie podoba, no mnie to raczej zderzak przypomina najnowsze a4 b8 zresztą na nim był wzorowany. Więc wychodzi że projektanci audi idą w stronę zalatującej calibry? i jeszcze swoją drogą to wolę taki pług niż oryginalną żabę :polew:

Nie w tym rzecz... Chodzi o to, że pewne elementy "tjuningowe" nie zgrywają się z daną linią nadwozia i tak jest w tym przypadku. Ten zderzak do tej kasty po prostu nie pasuje :confused4: Ale to tylko moja opinia - ważne, że Tobie się podoba :good:

Reszta modów zdecydowanie na plus - fajnie, że coś działasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzizas ale popsułeś samochód :shocked:

Weź to wywal bo wstyd. Ładna b6 w super kolorze z takim zderzakiem, niee :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wychodzi że projektanci audi idą w stronę zalatującej calibry? i jeszcze swoją drogą to wolę taki pług niż oryginalną żabę

to moze jeszcze duzy grill

cos w takim stylu

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/100/75019 :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...