Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariokak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dlatego wolałem zapytać, bo nie może to być bardzo skomplikowane, a swoją drogą jak wymieniałem żarówkę w przodzie (lewa strona) trochę się musiałem napocić, łącznie z odkręceniem paru elementów
  2. super dziękuję bardzo i pozdrawiam, będę próbował, ale o to mi własnie chodziło
  3. Witam, mam A4 avan 2004r i chcę zamontować czujniki cofania, nie żebym miał problemy z cofaniem ale obawiam się że moja kobieta kiedyś nie wyczuje odległości :-) zakupiłem sobie zwykłe czujniki zasilane od zarówki cofania, ale mam problem z wyjeciem lampy, odkręciłem srubę, lampa jest luźna ale nie wychodzi, nie chce nic uszkodzić wiec może ktoś wie jak to zrobić? A poza tym zastanawiam się czy komputer nie wykaże błędu z powodu jakiegoś obcego urządzenia?
  4. Witam, ja sam jestem miłośnikiem a4, od niedawna jestem też szczęśliwym posiadaczem A4 avant 2004 rok z jedynym słusznym silnikiem 1,9 TDI 131 KM :> oczywiście jest to moja opinia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.