Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie zalozyc/przykleic (jak kto woli) czarna folie z polyskiem na dach mojego avanta.Ma to udawac czarny lakier.Wiecie koledzy gdzie cos takiego robi sie na slasku lub w okolicach krakowa ?Jaka moze byc cena czegos takiego?Ma ktos jakies fotki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba Wąski miał jakąs (folię, taśmę) w planach... Gdzieś to czytałem. :mysli: Chyba nawet miał już kupioną tą taśmę ale coś tam było nie halo? Napisz do niego to może wtedy coś Ci się w tym temacie rozjaśni. :good: Powodzenia. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba Wąski miał jakąs (folię, taśmę) w planach... Gdzieś to czytałem. :mysli: Chyba nawet miał już kupioną tą taśmę ale coś tam było nie halo? Napisz do niego to może wtedy coś Ci się w tym temacie rozjaśni. :good: Powodzenia. :hi:

dzieki :good:

gdyby ktos mial szersza wiedze na ten temat to chetnie sie z nia zapoznam tutaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum ostatnio wpadł na pomysł, żeby okleic dach ala karbon ale chyba tego nie urzeczywistnił.

Zapytaj w firmach oklejajacych samochody reklamami i podejrzewam, że nie bedzie problemu. Jak sam zdemontujesz relingi to raczej nie powinno być to drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum ostatnio wpadł na pomysł, żeby okleic dach ala karbon ale chyba tego nie urzeczywistnił.

Zapytaj w firmach oklejajacych samochody reklamami i podejrzewam, że nie bedzie problemu. Jak sam zdemontujesz relingi to raczej nie powinno być to drogie.

naklejany "carbon" nie wchodzi w gre,poszukam tak jak piszesz firm oklejajacych samochody ale jesli mam sciagac relingi to chyba sobie odpuszcze-gra nie warta swieczki.Potem musze sie liczyc ze skrzypieniem w aucie a tego bym nie strzymal :no: mysle ze sam dach wystarczy okleic bez rynienek ale nie wiem jak to bedzie wygladalo bo jesccze nie widzialem b6 avanta z taka folia.Mozliwe ze nie trzeba sciagac relingow zeby rynienki zakleic :mysli:

Co wy na to ? Rynienki koniecznie musza byc oklejone ? prosze poprzec fotkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie avant ale zawsze coś

B6_S4_FRONT.jpg

2up.jpg[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 17:24_________________________________________________DSC_7356-1.jpg

dzieki :notworthy: :notworthy:

ten carbon albo czarny mat wyglada dla mnie tragicznie-jak auto po dachowaniu przygotowane do malowania czy cos :kox:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 18:00_________________________________________________

folia to max 300-400zł za dach

o matko i córko :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ja .koszt faktycznie ok 400 zł a za jeszcze lepsza folie nawet 600 zł :) nie tanio,ale wygląd kosztuje ,

czekam na folię miałem już autko u fachowca tylko przez pomyłkę źle został wymierzony dach-dal mnie mat jest OK ,ale kwestia gustu [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Marcin pokazał prawdziwy carbon i jest :kox: oglądałem na żywo skodę koszt ok 2 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ja .koszt faktycznie ok 400 zł a za jeszcze lepsza folie nawet 600 zł :) nie tanio,ale wygląd kosztuje ,

czekam na folię miałem już autko u fachowca tylko przez pomyłkę źle został wymierzony dach-dal mnie mat jest OK ,ale kwestia gustu [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Marcin pokazał prawdziwy carbon i jest :kox: oglądałem na żywo skodę koszt ok 2 tyś

Cena tego karbonu sroga ale wygląd kox! :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie uda to będę miał w bardzo dobrej cenie folie

Próbuje się do ciebie dodzwonić ale masz wylaczony tel, skontaktuj sie ze mna please ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny dach :kox:

Miałem kiedyś białego Golfa 3 z czarnym dachem + w lakier wrzucone były drobinki takiego jakby brokatu...

Efekt przepiękny...

A z folią zajefajna rzecz. W razie sprzedaży folię się zrywa i po sprawie... Nice :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta cena mnie troche razi...to kosztuje nie wiele mniej niz sciema szybek.

Pozatym placic 300 czy 400 zl za cos co potem zrywac z dachu?Dzis popytam w firmach zajmujacych sie wykonywaniem reklam na samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym placic 300 czy 400 zl za cos co potem zrywac z dachu?Dzis popytam w firmach zajmujacych sie wykonywaniem reklam na samochodach.

To i tak dobra cena, taniej raczej ciężko będzie znaleźć. W Niemczech profi oklejenie konkretną folią kosztuje dużo więcej. A tutaj cena jest porównywalna do malowania, przy czym efekt można cofnąć zrywając folię. Dlatego warto nawet wiedząc że za jakiś czas może zostać to zerwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po zerwaniu folii będzie widoczna jakaś różnica w lakierze porównując tą część od pozostałej części samochodu gdzie nie było folii - biorąc pod uwagę, że jest to stosunkowo nowy lakier? Jak myślicie ile można jeździć z tą folią by nie było żadnych różnic po jej ściągnięciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...