Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiałem się nad oklejeniem lub lakierowaniem eS 6-ki na czarny mat w całości , podano mi koszt ok 3000 zł.koszt zbliżony do lakierowania, a jednak folia ma przewagę ze mogę ja zerwać i mam ori lakier jak przed oklejaniem :gwizdanie: folia 3M innej nie używają, :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w tym wątku bo jest tam co nieco o macie... :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t94029.0.html;highlight=pomalowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

w wawie oklejenie dachu w sedanie 350PLN, czarny mat. Folia avera :)

Moze na wiosne sobie sprawie... :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

w wawie oklejenie dachu w sedanie 350PLN, czarny mat. Folia avera :)

Moze na wiosne sobie sprawie... :naughty: :naughty:

No to macie szczęście. Bo w Krakowie nie ma zakładu który by się tym znają.Już trzeci raz byłem w rożnych miejscach i.......NIC ciągle to samo za wąska folia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

mogą sprowadzić!!!!!!!!!!! a termin miałem umówiony wcześniej!!!!!!!!!!!!! co za kraj-potwierdza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

w wawie oklejenie dachu w sedanie 350PLN, czarny mat. Folia avera :)

Moze na wiosne sobie sprawie... :naughty: :naughty:

No to macie szczęście. Bo w Krakowie nie ma zakładu który by się tym znają.Już trzeci raz byłem w rożnych miejscach i.......NIC ciągle to samo za wąska folia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

mogą sprowadzić!!!!!!!!!!! a termin miałem umówiony wcześniej!!!!!!!!!!!!! co za kraj-potwierdza się

piszac za waska co masz na mysli ? jaka to wartosc? blisko mnie maja folie szerokosci ~80 cm lub ~120 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

w wawie oklejenie dachu w sedanie 350PLN, czarny mat. Folia avera :)

Moze na wiosne sobie sprawie... :naughty: :naughty:

Flyer, podrzuć namiary na PW :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle to samo za wąska folia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wąski to i folia wąska :decayed:

moze wraz ze zmiana nicka sprawa sie rozwinie w dobrym kierunku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie raz na czarno, później znów na inny pierwotny kolor jak Ci się znudzi? Powłoka lakieru będzie nieco grubsza niż zwykle... :mysli: Przy ewentualnej sprzedaży samochodu w przyszłości będziesz musiał się tłumaczyć co i jak. :kwasny: O to tutaj chodzi, że jak Ci się znudzi to zrywasz folię i po sprawie. :good:

Noo racja ale jak można uszkodzić dach nie uszkadzając słupków :kox: A poza tym ciekawe jak będzie wyglądał lakier po roku z tą folią,na bank bedzie inny odcień lakieru,wiec jak ktoś bedzie upierdliwy przy kupnie to też sie doczepi :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie raz na czarno, później znów na inny pierwotny kolor jak Ci się znudzi? Powłoka lakieru będzie nieco grubsza niż zwykle... :mysli: Przy ewentualnej sprzedaży samochodu w przyszłości będziesz musiał się tłumaczyć co i jak. :kwasny: O to tutaj chodzi, że jak Ci się znudzi to zrywasz folię i po sprawie. :good:

Noo racja ale jak można uszkodzić dach nie uszkadzając słupków :kox: A poza tym ciekawe jak będzie wyglądał lakier po roku z tą folią,na bank bedzie inny odcień lakieru,wiec jak ktoś bedzie upierdliwy przy kupnie to też sie doczepi :confused4:

to najlepiej nic nie rób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... jak sie bawic to sie bawic... :good::kox:

Jest Kraków jest zabawa :naughty: koniec OT

Panowie mam termin na wtorek jak się kolejny raz rezygnuję :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście (Jastrzębie Zdrój) kolega ma firmę z branży reklamowej i jestem z nim na wiosnę umówiony na klejenie dachu folią (kolor). Koszt 300-350zł. Folia najwyższej jakości z gwarancją - o ile dobrze pamiętam - na 5 lat, ale trzyma dużo więcej (sprawdzone). Wybrałem folie ze względu na to, że jak mi się znudzi to mogę ją zerwać - lakierowanie jest w podobnej cenie, ale potem może być problem jak mi się odwidzi lub jak będę chciał sprzedać autko. :)[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:37_________________________________________________Aha - i wcale nie ma problemów z innym odcieniem lakieru. Nie po roku w każdym razie... Tak z 5-7 lat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosne tez pomysle nad tym :mysli: mialem malowac dach na bialo ale lepiej bedzie obkleic biala folia :naughty: sluszny wniosek jak sie znudzi to zrywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...