Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Róznice na 100% bedą. Pod folią dach nie bedzie sie tak niszczył od myjni, warynków atmosferycznych, zdarzeń losowych itp.

Ważne bedzie ile samochód bedzie przebywał na dworze w pełnym słońcu i od koloru (niektóe kolory sa bardziej podatne na płowienie - szczególnie te nowe lakiery bezołowiowe). Polerka powinna załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznice na 100% bedą. Pod folią dach nie bedzie sie tak niszczył od myjni, warynków atmosferycznych, zdarzeń losowych itp.

Ważne bedzie ile samochód bedzie przebywał na dworze w pełnym słońcu i od koloru (niektóe kolory sa bardziej podatne na płowienie - szczególnie te nowe lakiery bezołowiowe). Polerka powinna załatwić sprawę.

Tak te myślałem, że będą widoczne. A jeśli chodzi o to ile na słońcu, itp to miałem na myśli zwykłe użytkowanie autka garażowanego. Jest ktoś w stanie ocenić jak to będzie wyglądać np. po dwóch latach? I czy po polerce wszystko wróci do stanu używalności? Tego nie byłbym taki pewien... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ostateczny termin to piątek :) oklejam matem a carbon na wiosnę :)

No to czekamy na efekty! :good::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cabonu nie maja...

Przeciez to temat o czarnej folii (nie carbon :gwizdanie: ) :tongue4:

no porzadek musi byc :oklaski: :D

temat odkladam na wiosne -to co widze teraz za oknem skutecznie mnie do tego przekonalo

Do tego czasu bede juz wiedzial wszystko na temat oklejania dachu folia :)

Ludzie ktorzy by mi to moga zrobic,musza miec garaz (a nie maja)i nie ma sie co dziwic bo w taka pogode nawet opone zmienic to nieprzyjemne.

Pozatym trzeba zrobic pomiary dokladne tez w garazu -tak powiedzieli

Zakladanie foli na zime to tak jakbys zalozyl nowe felgi np 18 na poczatek zimy.Ja bym tak nie zrobil.Non stop jest szaro brudno i mokro.Czy teraz czy pozniej i tak trzeba bedzie na to srodki wylozyc ale teraz nie widze sensu.

Dobrze ze Ty sie decydujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest to gdzie zrobic to nic :wink4: ale kolega wyzej napisal ze nie ma garazu (ludzie ktorzy maja mu to robic)

ja mam garaz ale oni nie maja

nie bede placil im za dojazd albo ich wozil bo az tak napalony na to nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie raz na czarno, później znów na inny pierwotny kolor jak Ci się znudzi? Powłoka lakieru będzie nieco grubsza niż zwykle... :mysli: Przy ewentualnej sprzedaży samochodu w przyszłości będziesz musiał się tłumaczyć co i jak. :kwasny: O to tutaj chodzi, że jak Ci się znudzi to zrywasz folię i po sprawie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie raz na czarno, później znów na inny pierwotny kolor jak Ci się znudzi? Powłoka lakieru będzie nieco grubsza niż zwykle... :mysli: Przy ewentualnej sprzedaży samochodu w przyszłości będziesz musiał się tłumaczyć co i jak. :kwasny: O to tutaj chodzi, że jak Ci się znudzi to zrywasz folię i po sprawie. :good:

o to chodzi ..wlasnie po to zostala stworzona folia na oklejanie samochodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie raz na czarno, później znów na inny pierwotny kolor jak Ci się znudzi? Powłoka lakieru będzie nieco grubsza niż zwykle... :mysli: Przy ewentualnej sprzedaży samochodu w przyszłości będziesz musiał się tłumaczyć co i jak. :kwasny: O to tutaj chodzi, że jak Ci się znudzi to zrywasz folię i po sprawie. :good:

o to chodzi ..wlasnie po to zostala stworzona folia na oklejanie samochodow

zgadzam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie trzebaby się dowiedziećile taka folia ma żywotności-znaczy się po jakim czasie zacznie się odklejać blaknąć itp.

jaką gwarancje dają?

jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie trzebaby się dowiedziećile taka folia ma żywotności-znaczy się po jakim czasie zacznie się odklejać blaknąć itp.

jaką gwarancje dają?

jak to wygląda

poczytaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...