Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. oczywiście zamówiłem motula DCTF ( ten sam co do DSG ) Elemenateur ( Marcin z pro choice ) go bardzo polecał do manuala zobaczymy Dodano : Olej wymieniony, niestety na powyższy problem nic to nie pomogło. Mechanik sugeruje mi wymianę lewarka z wybierakiem, koszt niewielki, chyba zaryzykuję.
  2. Nie, nie jest to normalne, nie po to mam prawie 300konne auto żeby czasem szybko i dynamicznie nie móc wbić trójki, chcąc np kogoś wyprzedzić. Miałem w swoim życiu sporo aut, niektóre dla polaka z kosmicznymi przebiegami ( 400tys >> ) z np felernymi skrzyniami GRF i wszystko chodziło tip-top Tu mam auto prawie 5lat, teraz ma 60> tys przebiegu zaledwie , skrzynia a`la sportowa, w końcu wkładają ją do golfa 6 GTI / R32 czy leona FR 2.0TSI > , jeśli wcześniej nic się nie działo i nagle zaczęło, to raczje nie jest to normalne, nikt nie wmówi mi że mam wrzucać spokojnie biegi bo to nie subaru. Pytałem o rozwiązanie problemu , jeśli trzeba wymieniać synchronizatory, to wymienię, zaczynam od oleju, przynajmniej to wykluczę... Pozdrawiam
  3. leewang rozwiązałeś problem ? mam dokładnie to samo..
  4. eibach pro kit (-30 ) to zaledwie 1cm nizej niz s-line ( -20) od serii wiec roznice trudno bedzie zobaczyc z wlasnego doswiadczenia, mialem H&R czarne i bylo twardo, przyjemnie ale twardo nie sa to betony typu weitec albo H&R czerwone ale.. mam teraz eibach pro kit czarny -30 i moge kazdemu z czystym sumieniem polecic, zachowany komfort sprezyn fabrycznych sport a auto nabiera wygladu. polecam
  5. co by Ci nie padalo to nie wymienia sie albo samego sprzegla, albo samego dwumasa moze jesli mialo by 20tys przebiegu i spalone sprzeglo ale nie jak ma ok 200tys stary dwumas rozwali nowe sprzeglo i odwrotnie. w zadnym szanujacym sie warsztacie mechanicznym nie dadza gwarancji na tak wykonana usluge, wymienia na twoje zyczenie i tyle wymienia sie wszystko, dwumas + sprzeglo kompletne + wysprzeglik + sruby nowe (te tylko i wylacznie z ASO) sruby oczywiscie mozna wkrecic stare, ale tez zaden mechanik szanujacy sie nie da gwarancji na taka robote.
  6. miro odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    przyszła wiosna, modziki czas zacząć hamulce przednie 288 zostaly zastapione kompletem 312 z A3 TFSI , zaciski pomalowane na czarno farbą Foliatec no i nowe kółeczka, wzór taki jak u nas w S3 ale felgi z A4 , ET45 wiec ładniej wystają
  7. miro odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    heh i kto to mowi no nie przesadzaj, u nas na forum co druga 8p ma a z nowosci zalozylem galeczki chromowane jak w modelu 2009 pzdr
  8. miro odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    kierownice mam multifunkcyjna, to tylko zaslepki, kazda taka moze byc z multifunkca lub bez, nie kazda z lopatkami (choc te tez mozna wyjac ale zostaja dziury z tylu) ale nie chcialem robic wiochy i miec nie podlaczone, bo moj modul w kolumnie nie ma opcji multifunkcji, nie da sie go tez przeprogramowac. moze zmenie ten modul, wsadzilbym sobie jeszcze wtedy tempomat, faktycznie multifunkcja bajera sprawa na spota do was kiedys chetnie przyjade, tylko ciezko mi sie wyrwac bo mam dzidziusia 3 miesiecznego tak to jest jak sie ma autko z salonu polskiego. pzdr
  9. Gratuluje modow, widze ze ide podobna droga ciesze sie ze nie tylko ja jestem taki p....y na punkcie zmian :> moje autko tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/inne_8p_by_miro-t52352.0.html
  10. miro odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    tak o zderzaku tylnym mysle caly czas, jesli sie trafi w dobrej cenie to bedzie dzieki za wszystkie opinie
  11. miro opublikował(a) temat w Audi A3/S3/RS3
    Witam Chcialem wam pokazac moje drugie A3 2.0TDI BKD (wczesniej 6lat jezdzilem A3 8L AGR ) od prawie dwoch lat woze sie tym : Tak wygladala zaraz po zakupie wsadzilem xenony potem przszla wiosna i zapodalem do niej ori 17 potem halogeny i przyciemnilem szyby AR35 przyszla pora na zmiane przodu na SF : obudowy lusterek IN-Pro udało mi sie kupic wykonczenia alu i galeczke zmiany biegow z nowej S3 : Jako ze ze zwyklego przodu SF bylem nie do konca zadowolony nastapila zmiana na : zderzak S3 i zawias -30mm Eibach PK Odwiedzilem Aligatora i : moc na seryjnych gratach oscylowala w okolicach 185KM/390Nm , auto zaczelo sie odpychac Troche zmian stylistycznych, wywalilem chorusa 1din, ktorego zmienilem na concerta 2din z mp3 wywalilem orginalna tapicerke, ktora zastapilem fotelami z boczkami z nowej S3, tak jakk w s-line, podgrzewane + el. regulacja odc. ledzwiowego wsadzilem ladniejsza kierownice : Concerta zastapilem RNS-E Ostatnio zostalo wymienione turbo na mala hybrydke na bazie seryjnej GT17 z Dynosoftu Wojtek wykrzesal z tego taki bezpieczny program (mozna wiecej) : teraz auto jezdzi naprawde sprawnie :biggrin: Oczywiscie wszystkie te zmiany nie zaszly w 2 tygodnie tylko prawie 2 lata w planach alu-nakladki na pedaly,jesli mi sie uda kupic to orginalny spojler tylnej klapy z s-line albo S3, podrobe z alledrogo mialem i nawet nie zakladalem. No i na wiosne wieksze koła. pzdr
  12. z 1Z troche mniej niz z AGR, proponuje zadac pytanie jakiemus tunerowi, najlepiej Masters, Compsport, czy Aligator, TTC na razie nieczynne. poczytaj tez forum Seata Ibizy, oni maja duzo zrobionych 1Z.
  13. Mam z Silnika AGR (90KM) zrobione w TTC samym softem 119KM/270Nm. jezdze juz 1,5 roku zadnych minusow, same plusy. planowalem jeszcze wtryski od ASV, ale ciezko sie zebrac, bo wtedy jest koniecznosc jeszcze poprawy programu. fabrycznie mialem maly bonus od fabryki +7KM. wszystko mierzone na hamowni MAHA. kumpel w Golfie4 ma 128KM z AGR, tez bez wtryskow, ale zostawia za soba jedna wielka czarna chmure. W AGR program + wtryski mozna liczyc na okolo 130KM i 300Nm mocy, wszystko przez stara turbine bez zmiennej geometri. drugi montowany u nas (A3.golf4,leon)silnik 90KM (ALH) ma juz nowa turbine i tam zmian programu + wtryski mozna liczyc na ponad 140KM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.