Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Sprężyny obniżające

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam pytanko.. :)

A mianowicie stoję przed zakupem sprężyn obniżających moje autko (w serii jest zbyt duży prześwit...kiepsko to wyglada;/)

Cały czas sie zastanawiam które wybrać :confused4:

Czy H&R przód 30/45 tył

lub Eibach przód 35/30 tył

Jestem kompletnie zielony w tym temacie;/

Z góry dziękuje z pomoc w rozwianiu wątpliwości

Moze ktos z was ma dostęp do tych produktow w atrakcyjnych cenach;)

Opublikowano

30/45 to będzie chyba wyglądał jak z workiem (albo raczej kilkoma) w bagażniku, a to raczej dobrze nie wygląda, więc lepiej druga opcja.

Opublikowano

H&R jak i Eibach sa dobre ale chyba cos Ci sie pomylilo z tymi wartosciam przy H&R??? moze 45/30?? osobiscie mam H&R 35/35 i jest :kox: pozdrawiam

Opublikowano

simi gdzie kupiłes te h&r i za ile, no i czy przy obecnym s-line to cos zmieni. t.z pójdzie niżej :mysli:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 15:21_________________________________________________własnie stoje przed zakupem felg 8x19 225/35/19 et 35 i chcialbym wszystko ładnie dopasować ,zeby nie bylo przeswitu zbyt dużego i zeby nic nie obcierało no i zeby był wyglad

Opublikowano

H&R jak i Eibach sa dobre ale chyba cos Ci sie pomylilo z tymi wartosciam przy H&R??? moze 45/30?? osobiscie mam H&R 35/35 i jest :kox: pozdrawiam

moglbys pokazac zdjecia swojej A4 na takim obnizeniu ?

Opublikowano

simi gdzie kupiłes te h&r i za ile, no i czy przy obecnym s-line to cos zmieni. t.z pójdzie niżej :mysli:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 15:21_________________________________________________własnie stoje przed zakupem felg 8x19 225/35/19 et 35 i chcialbym wszystko ładnie dopasować ,zeby nie bylo przeswitu zbyt dużego i zeby nic nie obcierało no i zeby był wyglad

witam, sprezynki kupilem w niemczech za 210 euro komplet, a jak sie to ma do zawiesz s-line to szczerze nie wiem

pozdrawiam[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:13_________________________________________________

H&R jak i Eibach sa dobre ale chyba cos Ci sie pomylilo z tymi wartosciam przy H&R??? moze 45/30?? osobiscie mam H&R 35/35 i jest :kox: pozdrawiam

moglbys pokazac zdjecia swojej A4 na takim obnizeniu ?

oto i fotka :)

przed

ca8e8705fc9b9af2med.jpg

i po obnizeniu

a3a362b3d0851c3amed.jpg

pozdrawiam

Opublikowano

no to mój ogi s-line stoi tak jak to drugie zdj. :good: no moze przód minimalnie wyzej jak u ciebie

Opublikowano

eibach pro kit (-30 ) to zaledwie 1cm nizej niz s-line ( -20) od serii wiec roznice trudno bedzie zobaczyc

z wlasnego doswiadczenia, mialem H&R czarne i bylo twardo, przyjemnie ale twardo

nie sa to betony typu weitec albo H&R czerwone ale..

mam teraz eibach pro kit czarny -30 i moge kazdemu z czystym sumieniem polecic, zachowany komfort sprezyn fabrycznych sport

a auto nabiera wygladu. polecam

Opublikowano

ja wlasnie zamowilem sprezynki tein -37/-22, jak przyjda i zamontuje to pokaze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.