Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz dopiero fotki obejrzałem....Zderzaczek przedni robi robotę :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema :hi: Kolego Szamek jak Ci się jezdzi na tym zestawie MTS-a i wogole jak sie sprawuje :good:? Planuje tez takie cos wlożyc :kox:

Opublikowano
  • Autor

generalnie to nie narzekam, nie miałem z nim żadnych problemów (przejechałem narazie na nim jakieś 20tys.) jak dla mnie jest jeszcze za wysoko :decayed: co do twardości to myślałem, że będzie gorzej, ale nie jest źle :naughty: chociaż na poprzecznych nierównościach na pewno nie ma takiego komfortu jak na serii, ale za to auto nieźle trzyma się drogi :good:

Opublikowano

Dzięki :good: Po zimie zakładam juz niemoge na tą koze patrzec :wallbash:

Opublikowano

jest kozak !! :) fajnie wyglada dobrze pomodzone :D

Opublikowano

E36 fajna tylko szerokiej listwy brakuje i progów ,pomykałem taką długie czasy . Jaki motorek tam siedzi ?

Opublikowano
  • Autor

E36 fajna tylko szerokiej listwy brakuje i progów ,pomykałem taką długie czasy . Jaki motorek tam siedzi ?

listwy szerokie i progi już są na aucie :wink4: motor 2.5 :decayed:

Opublikowano

ic bjudyfuuul :slina: :slina: :slina:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

p5190152.jpg

p5190151.jpg

p5190150.JPG

p5190149b.jpg

p5190148.jpg

p5190147.jpg

p5190146.jpg

Opublikowano

Jest za***iście :wink:

Nie czytałem całego tematu i nie wiem co planujesz robić z tym tyłem, czy obustronny wydech bo teraz nie teges to wygląda :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jest za***iście :wink:

Nie czytałem całego tematu i nie wiem co planujesz robić z tym tyłem, czy obustronny wydech bo teraz nie teges to wygląda :decayed:

docelowo miał być wydech na dwie strony, ale po szczegółowej analizie odpuściłem temat i będzie dokładka z B7 na jedną stronę plus końcówka z B7 :wink:

Opublikowano

Nie stała ostatnio furka u DeeJay_Kill ?

Opublikowano

stala stala ;) juz mialem kierownice odkrecac ale DJ mnie powstrzymal... ;)

Opublikowano

Od razu prosiaki rzuciły mi się w oczy.

Opublikowano
  • Autor

cymek tak jak marcin wspominał, stała u DJ:wink:

marcindlug to już wiem kto mi tak kiere powycierał:decayed:

Opublikowano

Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

Opublikowano
marcindlug to już wiem kto mi tak kiere powycierał:decayed:
Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

polacz teraz te dwa fakty... ;P gdybys chcial oddac kierownice to moge ci podac adres :decayed:

Opublikowano

jak zrobiłeś tą dokładkę na 2 wydeszki? wspawywałeś? czy jak ona jest mocowana?

Opublikowano
  • Autor
Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

malutki Ty się przyznaj, że to właśnie byłeś Ty:naughty:

marcindlug to już wiem kto mi tak kiere powycierał:decayed:
Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

polacz teraz te dwa fakty... ;P gdybys chcial oddac kierownice to moge ci podac adres :decayed:

spoko, jak coś to wiem do kogo mam się odezwać:naughty:

jak zrobiłeś tą dokładkę na 2 wydeszki? wspawywałeś? czy jak ona jest mocowana?

to jest dokładka z B7 na wydech z dwóch stron, przecięta w połowie, skrócona i pospawana na nowo:wink: ale w ośce nie da się tego wydechu na dwie strony zrobić, aby on ładnie wyglądał, dlatego odpuściłem sobie ten temat

Opublikowano

Dobra Szamus przyznaje sie ja ci powycieralem ta kiere wackiem jak bylem u DJ na grilu :decayed::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.