Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

malutki Ty się przyznaj, że to właśnie byłeś Ty:naughty:

marcindlug to już wiem kto mi tak kiere powycierał:decayed:
Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

polacz teraz te dwa fakty... ;P gdybys chcial oddac kierownice to moge ci podac adres :decayed:

spoko, jak coś to wiem do kogo mam się odezwać:naughty:

jak zrobiłeś tą dokładkę na 2 wydeszki? wspawywałeś? czy jak ona jest mocowana?

to jest dokładka z B7 na wydech z dwóch stron, przecięta w połowie, skrócona i pospawana na nowo:wink: ale w ośce nie da się tego wydechu na dwie strony zrobić, aby on ładnie wyglądał, dlatego odpuściłem sobie ten temat

ale do zderzaka masz ją wspawaną? czy jak przymocowaną?

Opublikowano
  • Autor
Dobra Szamus przyznaje sie ja ci powycieralem ta kiere wackiem jak bylem u DJ na grilu :decayed::grin:

:polew::polew::polew: zdolny jesteś do tego, więc jestem skłonny w to uwierzyć:naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

malutki Ty się przyznaj, że to właśnie byłeś Ty:naughty:

marcindlug to już wiem kto mi tak kiere powycierał:decayed:
Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

polacz teraz te dwa fakty... ;P gdybys chcial oddac kierownice to moge ci podac adres :decayed:

spoko, jak coś to wiem do kogo mam się odezwać:naughty:

jak zrobiłeś tą dokładkę na 2 wydeszki? wspawywałeś? czy jak ona jest mocowana?

to jest dokładka z B7 na wydech z dwóch stron, przecięta w połowie, skrócona i pospawana na nowo:wink: ale w ośce nie da się tego wydechu na dwie strony zrobić, aby on ładnie wyglądał, dlatego odpuściłem sobie ten temat

ale do zderzaka masz ją wspawaną? czy jak przymocowaną?

kupiłem już zderzak tak zrobiony z tą dokładką i szczerze Ci powiem że nie wiem, ale chyba jest normalnie zamocowana, musiałbym sprawdzić

Opublikowano
Dobra Szamus przyznaje sie ja ci powycieralem ta kiere wackiem jak bylem u DJ na grilu :decayed::grin:

:polew::polew::polew: zdolny jesteś do tego, więc jestem skłonny w to uwierzyć:naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

malutki Ty się przyznaj, że to właśnie byłeś Ty:naughty:

marcindlug to już wiem kto mi tak kiere powycierał:decayed:
Szamek ja slyszalem ze niektorzy sie onanizuja przy twoim aucie :grin:

polacz teraz te dwa fakty... ;P gdybys chcial oddac kierownice to moge ci podac adres :decayed:

spoko, jak coś to wiem do kogo mam się odezwać:naughty:

jak zrobiłeś tą dokładkę na 2 wydeszki? wspawywałeś? czy jak ona jest mocowana?

to jest dokładka z B7 na wydech z dwóch stron, przecięta w połowie, skrócona i pospawana na nowo:wink: ale w ośce nie da się tego wydechu na dwie strony zrobić, aby on ładnie wyglądał, dlatego odpuściłem sobie ten temat

ale do zderzaka masz ją wspawaną? czy jak przymocowaną?

kupiłem już zderzak tak zrobiony z tą dokładką i szczerze Ci powiem że nie wiem, ale chyba jest normalnie zamocowana, musiałbym sprawdzić

spoko, jak nie wiesz, to sie nie kłopocz:wink:, jakbyć coś rezał to sie odezwe do Ciebie i sprawdzisz:decayed:

Opublikowano
  • Autor

będę niedługo rezal dokładkę na jedną stronę z B7, więc zobaczę jak to tam wygląda:wink:

Opublikowano
będę niedługo rezal dokładkę na jedną stronę z B7, więc zobaczę jak to tam wygląda:wink:

służę pomocą :naughty:

Opublikowano
  • Autor
będę niedługo rezal dokładkę na jedną stronę z B7, więc zobaczę jak to tam wygląda:wink:

służę pomocą :naughty:

:kox: masz spawarke do plastiku?

Opublikowano
będę niedługo rezal dokładkę na jedną stronę z B7, więc zobaczę jak to tam wygląda:wink:

służę pomocą :naughty:

:kox: masz spawarke do plastiku?

no nie mam :thumbdown: juz sie nie wychylam wiecej :kox:

Opublikowano
  • Autor
będę niedługo rezal dokładkę na jedną stronę z B7, więc zobaczę jak to tam wygląda:wink:

służę pomocą :naughty:

:kox: masz spawarke do plastiku?

no nie mam :thumbdown: juz sie nie wychylam wiecej :kox:

spoko, będziesz kręcił śrubami żeby wyjąć zderzak:decayed:

Opublikowano
:dancing:
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas odgrzać kotleta:decayed: trochę zmieniło się we wnętrzu, a jakoś nie było czasu na aktualizacje. Wpadł również licznik poliftowy z pełnym fisem, ale brak zdjęć z powodu słabej jakości kalkulatora:kwasny:

image.jpg

image.jpg

oraz kosmetyka lakieru przy użyciu kosmetyków z firmy meguiars

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

bardzo ładny Avant :thumbup1: z jakiego modelu ta gałka?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

thx:decayed: gałka S3, pełno tego na allegro:wink:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 13:30 ----------

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

taka sytuacja :decayed:

2013_05_01_172.jpg

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 12:02 ----------

Uroki tegorocznej zimy, gdy z naprzeciwka jedzie kobieta i wymusza pierwszeństwo:facepalm::facepalm::facepalm:

111.jpg

Opublikowano

z babą to zawsze nie wiadomo w którą strone uciekać:facepalm:

sprawe ubezpieczenia ogarnałes już? ciekawe jak z lampami wyjdzie, bo to przecież bixenon którego nie mają w spisie części, teraz jak kupowałem felgi to sprzedawca miał honde amerykańca z jakmis tam pakietem stylistycznym na tamten rynek, policzyli go jak za standard, 4 razy sie odwoływał, uratowały go faktury dołaczone do zakupu auta:facepalm: u ciebie będą musili policzyć jako xenon, ale z pewnoscią policzą to jako zwykła lampa:facepalm: tak wiec powodzenia w bojach, łąduj zderzak poliftowy teraz, albo jakaś eske:naughty:

Opublikowano

Z tego co widzę zderzak S4 na zimę został w garażu, dobrze że go nie było na aucie bo szkoda by było :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kowi jestem w trakcie ogarniania, narazie był rzeczoznawca, porobił zdjęcia, protokół szkody, ale teraz muszę rozebrać auto i ponownie go wezwać bo jest parę rzeczy, które musi jeszcze posprawdzać. Lampy wpisał, że są soczewkowe z xenonem, więc podejrzewam, że policzą jak poliftowe z soczewką:kwasny:

Zderzak z eski tak jak Mateusz się domyślił został na zimę w garażu:wink:

Swoją drogą ciekawe czy gdyby był na aucie w trakcie kolizji to czy policzyliby go jako zwykły czy jako S4? :eusathink:

Opublikowano

za pierwszym razem, za drugim i trzeciem jak zwykły, za 4 udało by ci sie ich przekonać że to jednak S4, ale to droga męki:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

To lepiej, że jednak go nie było na aucie:decayed:

Opublikowano

Ja w B5 tez tak robilem ze zderzak seryjny zakladalem na zime widac ze oplaca sie tak robic :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.