Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysły na poranny szron.


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sikam na szybe, czasami wystarczy nawet na lusterka i boczne szyby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sikam na szybe, czasami wystarczy nawet na lusterka i boczne szyby :gwizdanie:

uważaj żeby sisiak Ci nie zamarzł :D bo będzie sopelek :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniejszy srodek to kocyk na szybe :kox:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________Kocyk zamarznie a szyma ni-huhu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lałem wodę z kranu dość ciepłą i nic się nigdy nie stało

No tak, tylko ciepła woda z kranu ma ~40 stopni, a porównaj sobie, jak woda ma prawie 100 i lejesz to na zamarzniętą szybę, jaka jest różnica temperatur - musi pęknąć, nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę szmatkę... leje na to płyn zimowy od sprysków ... przecieram kilkakrotnie szybe co mi skraca czas skrobania o jakieś 3x i jest good.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 Alaska polecał-ładnie pachnie i nie pozostawia smug.

zgadzam się i polecam również.

jak miałem auto służbowe to lałem na szybę gorącą wodę i było super,jednak swoją bałbym się tak potraktować :gwizdanie:

widziałem kiedyś takiego kwiatka, mianowicie mój kolega tak zrobił w astrze I. Zagotował w czajniku wodę i wylał na szybę - pieeeeeękny pająk się zrobił. Szyba do wymiany. Na dworze bodajże -11.

mojemu sąsiadowi pękła w borze, a lał podobno tylko letnią :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 Alaska polecał-ładnie pachnie i nie pozostawia smug.

zgadzam się i polecam również.

jak miałem auto służbowe to lałem na szybę gorącą wodę i było super,jednak swoją bałbym się tak potraktować :gwizdanie:

widziałem kiedyś takiego kwiatka, mianowicie mój kolega tak zrobił w astrze I. Zagotował w czajniku wodę i wylał na szybę - pieeeeeękny pająk się zrobił. Szyba do wymiany. Na dworze bodajże -11.

ja również polecam k2 sam stosuje i naprawde działa :decayed:

a wody to chyba w życiu bym nie polał :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie WD40 nie nadaje się na szybę :wallbash::polew: To był chyba inny środek ale na pewno opakowanie było podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie dolać do zbiorniczka odmrażacz do szyb i rano wsiadacie odpalacie maszynę i psiiik psiiik, albo osłonę na szybę za 7zł, boki przycinamy drzwiami i po kłopocie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej pokrowiec taki na dach i szyby do połowy samochodu szybko się zakłada i ściąga i nic nie trzeba odśnieżac i skrobać

Masz może jakieś foto albo może linka do czegoś takiego na alledrogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym hiper markecie na dziale motoryzacja bedziesz mial te srebne pokrowce, od 4 lat ich uzywam i jest git;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...