Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie buty ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z butów na codzień ,najbardziej jestem zadowolony z Lacosty -

kupiłem kilka modeli - wszystkie charakteryzują się dobrą jakością - noga w butach się nie męczy (dobrze oddycha) sa lekkie itd

Na dniach jednak kupilem nowy but - firmy Gore-Tex

tu masz link

Bieganie *-*Obuwie GORE-TEXŽ

Jestem super zadowolony - materiał mięciutki - noga się nie poci - no rewelacja !

Znajdziesz na tej stronie napewno coś co ci przypadnie do gustu- jednak to jest nic , zobaczyć taki but na w realu.

Z tym że ceny niekktórych modeli mają mocne - mój kosztował 600 i przeceniony został na 480zł -ale wart swej ceny .

Ale już np. do tenisa ziemnego - najlepszy jest ADIDAS BARRICADE

Opublikowano
Z butów na codzień ,najbardziej jestem zadowolony z Lacosty -

kupiłem kilka modeli - wszystkie charakteryzują się dobrą jakością - noga w butach się nie męczy (dobrze oddycha) sa lekkie itd

Na dniach jednak kupilem nowy but - firmy Gore-Tex

tu masz link

Bieganie *-*Obuwie GORE-TEXŽ

Jestem super zadowolony - materiał mięciutki - noga się nie poci - no rewelacja !

Znajdziesz na tej stronie napewno coś co ci przypadnie do gustu- jednak to jest nic , zobaczyć taki but na w realu.

Z tym że ceny niekktórych modeli mają mocne - mój kosztował 600 i przeceniony został na 480zł -ale wart swej ceny .

Ale już np. do tenisa ziemnego - najlepszy jest ADIDAS BARRICADE

Do biegania jak najbardziej, ale na wizytacje do klientów - nie bardzo :wink:

Opublikowano

o eleganckie to też są , trzeba tam szukać na tej stronie

Ecco World Class - GORE-TEXŽ produkty

Opublikowano

te będą dobre....

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/1212326463/gallery_1919_225_164483.jpg

Opublikowano

za***iste na siłownie..do klubu czy na spotkanie raczej bym ich nie założył :decayed:

Opublikowano
polecam Pumy i do jeansow i garniaka:wink:

http://s24.postimage.org/48regddoh/pisa2.jpg

Te pumki i ja mogę polecić, strasznie lekkie i wygodne :wink:

Do jakiego ku***wa garniaka??

Ludzie opanujcie sie....

Opublikowano

buraczewo :facepalm:

Opublikowano
polecam Pumy i do jeansow i garniaka:wink:

http://s24.postimage.org/48regddoh/pisa2.jpg

Te pumki i ja mogę polecić, strasznie lekkie i wygodne :wink:

Do jakiego ku***wa garniaka??

Ludzie opanujcie sie....

buraczewo :facepalm:

Rozumiecie znaczenie tego emotikona - :wink: ?

Opublikowano

ja chodze tylko w Ecco :banan:

Opublikowano
buraczewo :facepalm:

kolego czy ja cie kiedys obrazilem,czemu wyjezdzasz z jakims glupim tekstem"buraczewo',kazdy chodzi w tym co mu sie podoba,mi np;sie te buty podobaja w sensie,ze wolam bym ubrac takie, niz jakies lakierki z bazaru ....

Opublikowano

Te buty co pokazales do garniak to totalne buraczewo....:facepalm::facepalm:

Opublikowano

i już się Q-wa obrażają - haha -

jednemu się podoba skarpeta do sandala , a drugi chodzi w ecco - takie czasy -

Opublikowano
a drugi chodzi w ecco - takie czasy -

Nie wiem co ludzie widzą w tych Ecco..toż to fasony dla starych dziadków :decayed:

Opublikowano

Ryłko ma fantastyczna kolekcje wiosenna.

Opublikowano

Może jakieś Timberland'y ?

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Buty męskie TIMBERLAND - Sklep Timberland.pl

Opublikowano

Reggi fason do dziadków ,ale jakość się liczy - hehe

Opublikowano
Reggi fason do dziadków ,ale jakość się liczy - hehe

Właśnie reggi fason pasuje i do jeansów z koszulą i ewentualnie do trochę bardziej eleganckich spodni (nie garniturowe) z koszulą, moim zdaniem zestawienie idealne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.