konrad_A4

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia konrad_A4

Reputacja

1. No to teraz pytanie, czym Aga będzie teraz latała ?
  2. jeśli jest opcja pamięci lustra to może warto spróbować tak: przełącznik lustra ustawiony w pozycje do ustawiania prawego lustra, włączony wsteczny bieg i jak lustro pójdzie do góry (jak opisywano wyżej) to skorygować je "joystickiem" w dół jak być powinno. Po przejechaniu do przodu >~15kmh lustro powinno wrócić w swe domyślne położenie, następnie sprawdzić, czy pamięta ustawienie po włączeniu ponownie wstecznego.
  3. rozrząd do skorygowania, ustawienia tylko na blokadach
  4. może już któryś wtrysk nie trzyma, można najprościej to sprawdzić monitorując ciśnienie na listwie po zgaszeniu - najlepiej na zimno
  5. konrad_A4

Błąd P054400

jeszcze raz sprawdź błędy
  6. sprawdz, czy na tym serwomotorku pojawia sie napiecie, gdy naciskasz przycisk (zamek musi byc wtedy zamkniety), jesli tak to odpowiedz masz jasna.
  7. to jest jakby do sterowania audiopilotem [ON/OFF] z poziomu radia
  8. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59353-all-b6b7-etap-stage-pierwszy-i-drugi-zmiany-wzmacniacza-na-bose/?p=1978894
  9. ja mialem 4,5 plus kawałek wiazki od wtyczki wzmaka i było na styk
  10. a no racja to malnij tak jak w nowszych audianach np. A5 w Black Edition