Treść opublikowana przez Kristoph
-
Okulary do auta
Witam! Poszukuje dobrych okularów do ok 100 zł przeciwsłonecznych, co polecacie ?
-
Siłownia
Mam pytanie, macie doświadczenie z cla? Skuteczne?
-
System operacyjny Android
Raczej innej nie bedziesz miał narazie, ale wszystkie Z-etki dostaną najnowszego 5.) Lolipopa tylko nie wiadomo kiedy..
-
System operacyjny Android
Pablo niemasz może z1 compact w dobrej cenie? Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Siłownia
OOo te interwały były by dobre tylko raczej bieganie bo niestety roweru tutaj nie posiadam, jeszcze jakies cwiczenia (czynnosci) mozna na te interwaly wykonwyac ?
-
Siłownia
Witam! Pracuje zagranicą często do pozna i pozno jem , no i na brzuchu zaraz ponad pasem zbiera sie tłuszczyk macie jakies SKUTECZNE cwiczenia na brzuch na spalenie fatu ? W internecie tego pelno ale niewiadomo co wybrac, posiadam tylko taka ławczke do brzuszków skośną...
-
Urzad Pracy
Tak jak koledzy wyżej napisali musisz zwolnienie lekarskie załatwić ich nie interesuje ze zapomniałeś..
-
Z śląska do zakopango- jak jechac ?
Witam! Za 2 tygodnie jade do Bialego Dunajca z Bytomia, jaka droga jechac by dojechac jak najszybciej i w miare bez korkowo ? Prosze o rade..
-
System operacyjny Android
Własnie o to samo mialem zapytać... Możesz PW jak by co..
-
System operacyjny Android
PABLO możesz coś powiedziec o Xperii Z1 compact? Przymierzam się do kupna tego telefonu.
-
System operacyjny Android
Miał ktoś do czynienia z Sony Xperia Z1 Compact, zastanawiam sie nad tym telefonem, dobre bebechy tylko martwi mnie ekran czy nie zamaly bedzie ? Bawilem się Z1 ale dla mnie za duży.
-
[ALL B5] Audi S4
Furka widziana dziś na Tuningkingz. Super się prezentuje Gracjan. Pozdrawiam..
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
- W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
Real free drift - wciąga- Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Wyszedł update Można w koncu sie poscigać z AI- [ALL B5] Audi S4
I wszystko w temacie, +1 +2 nic dodać nic ująć +3 sorry niestety...- Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Konwersja toru z RBR do AC.. Do sciągniecia z tąd www.junk.kegetys.fi/ac_joux_plane12.zip- Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
http://www.assettocorsa.net/we-need-your-opinion-license/ Potrzebują opini jaka marak powinna sie znalesc w przyszłym roku, wiadomo na co głosujemy. Mamy BMW e30 to moze będziemy miec RS4 B5- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bardzo fajny film, dlamnie przebił hooligansów no i ta aktorka przepiękna http://iv1.lisimg.com/image/6177271/600full-darya-mitkazetdinova.jpg- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jest już na torrentach zobaczymy czy fajne, jak by co to mozna zakupic..- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Remik wyszło Assetto Corsa (taka jak by beta ) za którą trzeba płacic... Assetto Corsa on Steam- Fotka z nowego fotoradaru - co zrobić w takiej sytuacji ?
Miałem identyczną sytuacje, jechałem przepisowo a kierowca jadący w drugą stronę jechał szybciej widziałem jak zaświeciła się lampa, było to z pół roku temu. Do dzisiaj nic nie przyszło..- TV Sat - Azbox S 720 USB
Czy patrzyłeś/pytałeś tutaj Azbox - Sat4all.com.pl ?- Sprzedaż auta.
Auto jest kupione za 500 zł czy od tej kwoty równiez płaci sie te 2 % podatku ?- Sprzedaż auta.
To akurat wiem Więc musze OC teraz przepisać, czy będzie z tym związana jakas kara z nie przpisanym OC ? No nie rejestrowałem go więc chyba wiadomo. - W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!