Skocz do zawartości
IGNOROWANY

aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć


DarekII

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie taki problem mam radyjko audi concert z tyłu jest wyjście na dwa głosniki mam u siebie fabrycznie głosniki na przodzie i pytanie załozyłem na tył głośniki i poprowadziłem wiązkę ale gdzie podłączyć ten tył jest jakaś mozliwość nie chce zmieniać radia gra fajnie podświetlenie ori więc mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zamontować na tył wzmacniacz i kim zasilić głośniki. Sygnał dla wzmacniacza masz w kostce mini iso.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zrobiłem inaczej, może bardzo nie fachowo, ale zmostkowałem przedni lewy głośnik z tylnym lewym i tak samo prawą stronę. Jeżdżę już tak kilka miesięcy i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to gra? Masz teraz 20W na dwa głośniki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: gra niesamowicie, nie wierzyłem, że to ori głośniki bez żadnego wzmacniacza. Nic nie strzela w głośnikach, jest mega bass, dla większości nie potrzebny byłby subwoofer. Pewnie to złudzenie, ale jak jest zmostkowany tył z przodem to jakość się polepszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci się tak bo grają wszystkie głośniki równo. Na ori wzmacniaczu i instalacji tył gra ciszej niż przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie piszę, że pewnie to złudzenie. A wzmacniacza i suba na milion procent nie mam. Ogólnie efekt zmostkowania daje lepsze wrażenia. Mysle, że nie zaszkodzi to radiu albo głośnikom na dłuższą mete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy nie masz zadnej mozłiwosci regulacji przód-tył, bo albo gra albo nie gra w ogóle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy nie masz zadnej mozłiwosci regulacji przód-tył, bo albo gra albo nie gra w ogóle:wink:

to jest jedyna wada, ale nie przeszkadza mi narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w sumie nic nie wiem nie ma innej możliwości jak montaż wzmacniacza ? chyba sprzedam to radio a szkoda fajnie gra stan ideał z książka i kodem no i ori najlepiej pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałem, że ja mam zmostkowane z przodem, to jak nie ma innej możliwości jak montaż wzmacniacza jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem ale pytanie czy wtedy nie grają słabiej głosniki czy nie wynikną jakieś problemy z instalacją itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są podpięte równolegle to nie szkodzą.

Ale o to też pytałem i kolega odpowiedział jak wyżej.

Nic się nie będzie działo, nic nie gra słabiej i jest to jedyny praktycznie nie wymagający wkładu finansowego sposób na podłączenie tylnych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak moze grać tak samo, zastanów sie, skoro moc napedza dwa a nie jeden głosnik z kanału:whistling: głosniej tego sie nie da słuchac i tyle niż na poprzednim podłaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak moze grać tak samo, zastanów sie, skoro moc napedza dwa a nie jeden głosnik z kanału:whistling: głosniej tego sie nie da słuchac i tyle niż na poprzednim podłaczeniu

Wiem co mówie, słabiej na pewno nie gra. Logicznie myśląc masz rację, ale w rzeczywistości jest inaczej. Dźwięk zniekształca się na tym samym poziomie głośności co bez mostku sam przód.

By nie ciąć i lutować kabli, zrobiłem sobie przejściówkę na ISO głośnikowe i w każdej chwili mogę odłączyć i podłączyć mostek. Kilka razy porównywałem i nie jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dużo rozwodzić jak pasuje to właścicielowi to jest OK. Jeden potrzebuje sale koncertową a drugi żeby cokolwiek żeby zagłuszyło silnik. Zresztą nie każdego stać i ma zdolności żeby przerobić instalację pod wzmacniacz z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...