Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carolla

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Odgrzewam temat - rozkręciłam pompkę i rozsypany wirnik. co najlepiej kupić zostaw naprawczy czy pompkę ? Jak pompkę to jaką?
  2. Potrzebuję wymienić całe oświetlenie tablicy rejestracyjnej stare rozsypało się w rękach. Jak to zrobić?
  3. W jaki sposób ?
  4. Witam POMOCY , Potrzebuję wymienić żarówkę kierunkowskazu lewego. Jak zdjąć tą lampę poliftową ? Trzeba odkręcić śrubki i co dalej ? pociągną, wypchnąć czy coś podważyć ?
  5. I jak rozwiązałeś sprawę? mam podobną sytuację bo mam wymianę i amorów i sprężyn . a jakie masz oponki?
  6. Koledzy błagam pomocy. Mam do wymiany springi i amorki TYŁ. A z przodu na pewno amorki. Problem w tym że według książki jest zawieszenie 1BE ale z tego co mechanik sprawdzał to na bank coś było wymieniane parę lat temu z przodu, a teraz co rok mamy zniszczoną osłonę silnika. Co ja mam kupić żeby było ok? i zeby osłona była w całości i żeby ładnie wyglądało i dobrze się jeździło. Chciałam amorki sachs a springi to nie mam pojęcia. BŁAGAM O POMOC ps. oponki są 225/45 R17
  7. Koledzy pomocy Mam do wymiany amorki i sprężyny chciałam się dowidzieć co ja mam i co mam kupić z przodu kolorki (zielony, 2xróżowy) OJF, tył (2x białe, 1x zielony) OYE i jakie amorki przy zawieszeniu 1BE ja już zgłupiałam bo każdy sklep pisze co innego
  8. Witam, Czy możecie mi pomóc rozkodować wyposażenie po VIN wauzzz8dz1a064599
  9. Jakie amortyzatory i sprężyny możecie mi polecić? Już trochę poczytałam i do amortyzatorów chyba przychylam się do sachs. Może macie z czymś fajnym do czynienia lub czego nie kupować.
  10. Carolla odpowiedział(a) na Carolla temat w Audi A4 B5
    No mi właśnie EXIDE EB 740 padł po niecałych 2 latach
  11. Carolla opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Jaki polecacie akumulator jaki się Wam sprawdza lub czego unikać. Mam do wyboru Banner, Jenox, Bosch ? Pozdrawiam
  12. Jaki przegub wewnętrzny i zewnętrzny co polecacie
  13. Osłonka kupiona od R7 Jarek. Bardzo dziękuję Wszystko jest ok
  14. Co polecicie i dlaczego jeden kumpel mówi tak drugi tak i już sama zgłupiałam. Jaki komplet wahaczy wybrać Master, Fortuna, czy Veratil? Ja wybrałabym komplet Master. Jak myślicie. Czy macie kogoś znajomego z hurtowni? Pozdrawiam
  15. Carolla opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Co polecicie i dlaczego jeden kumpel mówi tak drugi tak i już sama zgłupiałam. Jakie tarcze i klocki wybrać Bosh, Ferodo, Road House? Ja wybrałabym komplet Ferodo. Jak myślicie. Czy macie kogoś znajomego z hurtowni? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.