Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze Master, Fortuna czy veratil


Carolla

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecicie i dlaczego jeden kumpel mówi tak drugi tak i już sama zgłupiałam. Jaki komplet wahaczy wybrać Master, Fortuna, czy Veratil? Ja wybrałabym komplet Master. Jak myślicie. Czy macie kogoś znajomego z hurtowni? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum dobrą opinią wśród klasy budżet cieszą się właśnie master sporty jest wiele wątków na ten temat

Niektórzy robią na nich aż by się wydawało nie możliwe przebiegi ale to wszystko zależy pewnie jak jeździsz i po jakich drogach


Oczywiście MS to nie jest klasa premium jak Lemforder czy TRW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mastery ;) auto na gwincie , na konkretnej glebie , felgi 18 . Drogi jakie pokonuje jak to w polsce tylko wojewodzkie sa w miare dobre . A u mnie dziura na dziurze mozna powiedziec , ja jestem zadowolony za te pieniadze i zrobilem 34tys i cos lekko podstukuje ale wcale sie nie dziwie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymieniasz w warsztacie i bulisz za pracę rozważ febi/reuville. w moich doświadczeń wynika że przebiegi są kilka razy wyższe niż na najtańszych. Ewentualnie znajomy w hurtowni ma nową markę Kamoka, generalnie jak to nowość starają się trzymać poziom. teść kupił za 600zł i chyba 3 rok lata ale mnie jakoś nie przekonują te tanie nawet gdy sam skręcam to szkoda pracy bo na sezon wystarczą i znowu dłubanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na master sportach zrobiłem ponad 100 tys i nic nie słychać w zawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master sport przeleciał 43200 i cisza polecam a kraft zapomnij mi wytrzymał 10 000 i do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały komplet z master sport wszystko wachacza góra dół drążki stabilizatora i kierownicze

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wymieniłem komplet, tylko słyszałem ze sporo osób końcówki daje lepszej firmy bo mastery na długo nie dają rady, zobaczymy na razie z tysiaka dopiero zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polubisze ( czyli guma ) drążka stabilizatora wymieniales ja założyłem z poliuretanu i jestem w h*** zadowolony teraz będę zmieniał tuleje belki i tez rozważam poliretan lub lemforder ale raczej skuszę się ku Lem bo poliuretanowe być za twardy do tylu

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastersporty i do tego końcówki innej firmy wahacze febi porażka 12tyś banan do wymiany potem reszta leciała po koleji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii febi nie był taki zły ale w praktyce można porównać do najtańszego kraft max 15 tys i zabawa od nowa chyba ze ktoś dysponuje większą kasa to tylko Lem a z zamienników to jesc ze poza master sport to hart trochę więcej wytrzyma ale ruznica cen bardzo mała a jakość ruzniaca niebo a ziemia

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko z tych 3 masz wybór to bierz mastery.

Zgadzam się z przedmówcą jeśli cię budżet ogranicza to master, a jak masz siano to Lem i bez gadania

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master sporty dobry wybór ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...