Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

doin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, orientuje ktoś się czy w poliftowych 2.0 tdi na aluminiowym bloku różnica w silnikach DEZ a DTP jest tylko w osprzęcie (min turbina) czy jakieś głębsze różnice są ?.
  2. Witam wszystkich, mam problem ze swoim 3.0 TDI. Po nagrzaniu silnika na biegu jałowym obroty falują , na zimnym jest wszystko okey. Samochód ma moc, dobrze przyśpiesza. Wcześniej działo się to sporadycznie, teraz podczas mrozów jest to widoczne po każdym zagrzaniu. Proszę kogoś ogarniętego o ocenę moich logów. Z góry dziękuje. 001 003 004 007 013 014 022 034 036 037 102 104 Grupa 72 -6.0/-2.0/-2.0 Grupa 73 -28.0/0.0/-10.0 Grupa 74 -16.0/0.0/0.0 Grupa 75 -20.0/-8.0/0.0 Grupa 76 -24.0/-14.0/-4.0 Grupa 77 -18.0/-2.0/-6.0
  3. doin odpowiedział(a) na doin temat w 1.9TDI
    Wszystkie filtry wymienione w tym miesiącu. Dodatkowo wymieniłem zawór zwrotny na filtrze. Pompa tandemowa pomierzona jest ok. Czujnik temperatury też dobry. Zastanawiam się jeszcze czy przyczyną mogą być uszczelnienia pompowtryskiwaczy ?.
  4. doin opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam problem z tym silniczkiem 1.9 tdi AJM 115km, czasami gaśnie podczas jazdy potem ciężko go zapalić łapię na popych bądź trzeba kręcić ze 2 razy po 10s. Po odpaleniu działa już prawidłowo, pojeździ jakiś czas i sytuacja się powtarza. Zrobiłem podstawowe logi czy widać w nich coś niepokojącego ?.Vag żadnych błędów nie wykazuje. Logi zimny 000 001 003 004 007 013 018 Logi ciepły: 000 001 003 004 007 013 018 023
  5. Witam panowie kupiłem Clariona Nx302e jak się okazało nie posiadał on karty sd z mapami przez co nie działa aplikacja nawigacji w urządzeniu. Moje pytanie brzmi czy orientuje się ktoś czy na zwykłą kartę sd mogę wgrać owe mapy ?. Jeśli tak skąd je pobrać i najlepiej jak to wykonać krok po kroku ?. Pozdrawiam
  6. doin opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, jak najlepiej regulować sztangę po wymianie gruszki turbo ?. Zmierzyć długość sztangi na starej gruszce i tak ustawić nową ?. Czy najlepiej oddać turbo do regulacji ?.
  7. Instrukcja powinna być wraz z nową uszczelką. Będzie napisane z jakim momentem i kolejnością masz dokręcać.
  8. Avastem możesz zablokować dostęp do tej apki.
  9. Obstawiam problem z masą. Poprowadź jakaś pewną masę do lampy i sprawdź czy działa.
  10. No to żadna filozofia, odkręcasz łącznik od wahacza i od stabilizatora i przykręcasz nowy, tylko przypatrz się jak jest zamontowany stary łącznik aby potem nie było problemów.
  11. Chodzi ci o łącznik stabilizatora czy sam stabilizator, bo tytuł z treścią się gryzą u Ciebie.
  12. Może być konieczne popuszczenie sanek, lecz nie koniecznie zależy od tego czy śruba na tuleji Ci wyjdzie.
  13. W sumie od tego mógłby zacząć
  14. Jesteś pewien, że na pewno masz odpowiedni naciąg tego paska ?. Sam to robiłeś ?.
  15. Będziesz musiał najprawdopodobniej uszczelnić miejsca mocowania relingów. Dodatkowo za w czasu wyjmij podsufitkę i porządnie wysusz, bo w przeciwnym wypadku może odpaść Ci materiał z niej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.