Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kierunkowskazami


slawilasz123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż mam dość uciążliwy problem z kierunkowskazami. Gdy włącze prawy, lub lewy kierunkowskaz wszystko jest okej, działają tak jak powinny. Problem jest wtedy, kiedy włączę kierunkowskaz i nacisnę hamulec, wtedy kierunkowskaz nie działa (wyłącza się). Jest to dość drażniący problem, ponieważ przy różnego typu manerwach muszę hamować silnikiem aby poprawnie zasygnalizować np. zamiar skrętu. Mam nadzieję , że ktoś potrafi mi pomóc, dziękuję z góry i pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam problem z masą. Poprowadź jakaś pewną masę do lampy i sprawdź czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega doin napisał - prawdopodobnie masz problem z masą. Ja bym jednak obstawiał nie brak masy, lecz jakieś przebicie. Miałem podobny przypadek po wymianie żarówek w corsie. Zamiast "jedno-włóknowej" dałem podwójną (lub na odwrót - już nie pamiętam). Wyjmując żarówkę eliminujesz przebicie prądu, który idzie na nie te styki.

Zrób tak : Wyciągnij najpierw prawą żarówkę stopu (na samym dole listwy) i sprawdź czy jest jakaś poprawa. Jeżeli nie to włóż z powrotem prawą żarówkę i wyciągnij lewą. Sprawdź ponownie. Jeżeli nie to wyjmij obie, bo być może masz dwie złe. Powinny być dwu-włóknowe - stop i światła.

Gdy problem nie ustąpi odepnij raz jedną lampę z kostki - sprawdź kierunki, później drugą, aby wyeliminować zwarcia w lampie. Na sam koniec możesz również obie - nie zaszkodzi.

Od zawsze masz ten problem czy od niedawna?

Twoja Audi posiada hak? Zwarcie może powodować jeszcze kostka, ale najpierw sprawdź w/w rzeczy.

Czekam na odpowiedź! :)

Aż sam jestem ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...