-
Problem z wycieraczkami- trą o szybę/skaczą po szybie
u mnie jak skakała prawa to właśnie jak kolega wspomniał zmieniłem kąt czyli lekko skręciłem ramie wycieraczki tak aby prostopadle dolegała do szyby i przestała skakać
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
ja polecam petexy. mam je już w trzeciej a4 i na zimę kupię też do a6. dodam że po 100 tys km nie mają przetarć
-
Wahacze Master, Fortuna czy veratil
ja na master sportach zrobiłem ponad 100 tys i nic nie słychać w zawieszeniu
-
przełączanie biegów automat multitronic
spokojnie możesz wrzucić S podczas jazdy
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
dziś kupiłem świece PFR6Q 6458 i są to laser platinum. Natomiast PFR6Q 5773 są z serii v-line 37. cenowo nie ma różnicy a co do jakości/trwałości to nie mam pojęcia
-
damian12759 obserwuje zawartość Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
-
Osłony progów
sedan i avant ma takie same, od polifta też pasują
-
Ori spryski reflektorów.
musisz mieć włączone światła i przytrzymać "sprysk" około 2-3 sek i wtedy powinno prysnąć na światła
-
boczki po lifcie do audi a4 b5 97r
wiązki szyb też są takie same. w zasadzie jedyna różnica w drzwiach między sedanem a avantem to ramka szyby i sama szyba
-
A4 B5 Termometr w liczniku i oświetlenie pokręteł nawiewu
żarówka jest za środkowym pokrętłem (od biegów dmuchawy) wystarczy je wyciągnąć ciągnąć do siebie (pierwszym razem idzie ciężko) i widać już żarówkę
-
V max tylko 180 km
jak chcesz szybciej to zmień silnik na 2,7BiT. bo po 1.8 to nie ma czego oczekiwać oprócz taniej jazdy
-
Kupiona a4b5 co wymienić zrobić?
jeszcze pasowało by założyć gaz
-
konsola środkowa lift z pokrętłami
skoro nie zależy Ci na obiegu zamkniętym to na pewno da się to ogarnąć bez większych problemów, sprawa była by jeszcze prostsza gdybyś miał model z końcówki roku czyli już 97. wtedy pokrętła były by jak w polifcie
-
konsola środkowa lift z pokrętłami
sterowanie temperaturą i kierunkiem nadmuchu będzie bez problemu natomiast w twoim nie ma przycisku od obiegu zamkniętego a sterowanie biegami dmuchawy na pewno da się podłączyć nawet jeśli kostki są inne
-
Pęknięta szyba czołowa
ja za wymiane szyby w hanesco lublin zapłaciłem 430 zł. szyba nordglas a montaż trwał około godziny a po dwóch już mogłem jechać
-
konsola środkowa lift z pokrętłami
wszystko powinno pasować ale jak masz stare pokrętła (sterowanie biegami dmuchawy prawym pokrętłem) to być może będziesz musiał wymienić jeszcze nagrzewnice bo nie bedzie gdzie podpiąć obiegu zamkniętego. te pokrętła nie są od 94 do 98 tylko od 97-01.
damian12759
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta