Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klocki master sport- testowaliscie?


zizel

Rekomendowane odpowiedzi

witam

musze zmienic klocki na przodzie i zastanawiam sie nad klockami MS, co powiecie na ich temat warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ale cudow sie nie spodziewaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ty dev juz mowisz ze warto to znaczy ze nie jest tak zle:) spróbuje bo cena bardzo atrakcyjna. a w czym moga ustepowac takim klockom jak naprzykład ferodo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad zestawem hamulcowym MS tarcze i klocki na przód,bo cena kusząca i tańsze od Ferodo.Opinii na necie mało,może nie są takie zle?Są jeszcze klocki MS Keramik,niby lepsza mieszanka i trwalsze.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiedzcie czemu szczedzic na czyms takim jak hamulce? Na pewno inne klocki mniej znanej firmy sa mniej trwale i sie szybciej scieraja i bardziej pyla i - co najwazniejsze - za pewne skutecznosc hamowania jest slabsza.

To tak jak oszczedzac na oponach - zamiast kupic co pare latek nowki / uzywki dobrej firmy nie zbyt stare, a kupic uzywki od p. Henia z wulkanizacji za 50 zl to roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do brata kupowałem zestaw tarcze ferodo i klocki ms jutro wyjazd z garażu po remontach zobaczy się jak to będzie biegać zestaw 280/22 tarcze plus klocki ms 230zł kosztował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4widoV zgadzam się z Tobą że na heblach i oponach nie ma co oszczędzać,ale z drugiej strony Ate jest dużo droższe a h.jowe :D

Matius zdaj relacje jak się zestaw spisuje Ferodo+master klocki.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4widoV zgadzam się z Tobą że na heblach i oponach nie ma co oszczędzać,ale z drugiej strony Ate jest dużo droższe a h.jowe :D

Matius zdaj relacje jak się zestaw spisuje Ferodo+master klocki.

wysłane za pomocą tapki

nie, nie mowie zeby ate wkladac, ale tak jak w wiekszosci dev proponuje - najlepszy zestaw to klocki i tarcze Ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiedzcie czemu szczedzic na czyms takim jak hamulce? Na pewno inne klocki mniej znanej firmy sa mniej trwale i sie szybciej scieraja i bardziej pyla i - co najwazniejsze - za pewne skutecznosc hamowania jest slabsza.

chcesz powiedziec że lepsze klocki nie pylą, np Ferodo Premier?? czy ATE, ??? nie pyla ceramiczne, i do tego nie hamują,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem jakieś 800km temu zestaw tarcze ferodo i klocki MS. Już się w miarę dotarły, w miarę hamują ale coraz bardziej piszczą. Nawet lekkie hamowanie i pisk. Tak mnie to wk...a że zmieniam klocki na inne. Jak to mówią oszczędny 2 razy traci. Zastanawiam się nad ferodo lub bosch. Tylko z ferodo nie ma huba wersji premier bez czujników a u mnie nie występują, no chyba że odetnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystepuja, FDB1167pod warunkiem ze masz tarcze 288/15mm na zacisku Ate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiedzcie czemu szczedzic na czyms takim jak hamulce? Na pewno inne klocki mniej znanej firmy sa mniej trwale i sie szybciej scieraja i bardziej pyla i - co najwazniejsze - za pewne skutecznosc hamowania jest slabsza.

chcesz powiedziec że lepsze klocki nie pylą, np Ferodo Premier?? czy ATE, ??? nie pyla ceramiczne, i do tego nie hamują,.

Nie, oczywiscie ze pyla, ale gorszych i tanszych firm znaczniej pyla - wiem, bo znajomy połasił sie na tanie Sanko i znikaly w oczach, nie hamowaly a fela byla czarna z pylenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystepuja, FDB1167pod warunkiem ze masz tarcze 288/15mm na zacisku Ate

Kiedyś takie miałem ale szybko ich trafiło. Teraz mam 288/25. Już zamówiłem FDB1323.

Niedawno zakładałem takie u ojca z tarczami ferodo i nie piszczą więc myślę że będzie git... a za miesiąc tył:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcesz ori ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec zalozylem klocki MS na tarcze Ferodo, na razie docieram ale jak na razie nie piszcza i nawet hamuja ok zobaczymy jak przejade wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wcześniej miałeś klocki?Czyli te MS nie są takie złe w połączeniu z tarczami Ferodo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłam jakich mało połakomiłem się MStechnik germany (germany to jest chyba prezes tej firmy i nic po za tym) (piszczą ,pylą i nie hamują 20 tys i po klockach prawie )

teraz już nie piszczą ........słychać je jakby blacha o blachę tarła masakra ,wywaliłem je bo można qrwicy dostać

omijać szerokim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej mialem klocki ferodo i tarcze te co teraz tez ferodo tylko je przetoczylem, nie zmienialbym jescze tych klockow tylko pasudne mi sie tarcze zrobily bo klocek nie bral po calych tarczach, teraz poczyscilem zaciski dokladnie, posmarowalem nalezycie i bede obserwowal co jak teraz bedzie wygladala sytuacja, ale szczerze z tych klockow ferdo nie bylem jakos super zachwycony aczkolwiek ciezko tez ocenic jak zaciski byly w takim a nie innym stanie. mysle ze MS warte sa swojej ceny bo zaplacilem w sklepie za nie 55 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłam jakich mało połakomiłem się MStechnik germany (germany to jest chyba prezes tej firmy i nic po za tym) (piszczą ,pylą i nie hamują 20 tys i po klockach prawie )

teraz już nie piszczą ........słychać je jakby blacha o blachę tarła masakra ,wywaliłem je bo można qrwicy dostać

omijać szerokim łukiem

no i sprawa sie wyjasniła :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...