Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klocki master sport- testowaliscie?


zizel

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcze ok 700 klocki ok 500

Jezdze na nich kilka lat, sa tak samo zywotne jak zwykle

wychodzi na to że lepiej raz a porzadnie zapłacic i mieć spokój na lata, nie borykać sie że cos sie pokrzywi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc gładkie tarcze, OZ, Ferodo, TRW, Bosch, tylko nie Ate

do tego Ferodo DS Performance i bedzie hamować aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłam jakich mało połakomiłem się MStechnik germany (germany to jest chyba prezes tej firmy i nic po za tym) (piszczą ,pylą i nie hamują 20 tys i po klockach prawie )

teraz już nie piszczą ........słychać je jakby blacha o blachę tarła masakra ,wywaliłem je bo można qrwicy dostać

omijać szerokim łukiem

Jestem kolejnym żywym przykładem ze MASTER SPORT klocków nie ma dobrych, rok temu założyłem nowe tarcze TRW i pokosiłem się na klocki master sporta,

po okolu 500km się dotarły, a potem zaczęły się jaja w tropikach, a mianowicie, kiedy tarcza była zimna hamulce nie rozgrzane to przy hamowaniu tarło jak by klocka nie było tylko blacha o tarcze tarła,

hamulec czuć było pod pedałem ze nie jest taki jak powinien być.

jak się tarcza nagrzała to hamowanie w miarę ok z prędkości od 100km/h w dół nawet ok po wyżej 100km/h masakra jak byś posmarował tarcze masłem, na dodatek na nagrzanych hamulcach tak piszczały ze maskara.

Pojeździłem tak 3 miesiące i już nie wytrzymałem koła w dol zaciski odkręciłem patrze na tarcze a tu takie wżery porobiło w tarczy ze masakra.

Wiec znów nowe tarze TRW, bo do tych poprzednich tarcz po master sporcie, nowy klocek by się nie dotarł, ze względu na wżery, nowe klocki tym razem z firmy ROAD HOUSE kiedyś je miałem i byłem zadowolony, i problemy znikły tarcza się idealnie dotarła, zero problemów.

Wiec przestrzegam wszystkich co chcą założyć klocki master sporta pieniądze wyrzucone w błoto, kto w ogóle dopuścił do sprzedaży te klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu jazdy na tarczach Ferodo+klocki MS (przód) powiem tak-MASAKRA:facepalm: Co do hamowania nie mam zastrzeżeń,jak na miejską jazdę dają radę.Natomiast strasznie,ale to strasznie piszczą.Nie zależnie czy 60km/h czy dosłownie 5km/h jest pisk.Wszystko było przeczyszczone i nasmarowane,ale nic nie pomogło.Jeszcze się pojawiły wibracje na kierownicy od 100km/h w górę i przy hamowaniu:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Remsa jako klocki hamulcowe nie pylą mocno i hamują spoko smigam na nich i nie widzę nawet żeby za mocno schodziły. Przegrzewam je i nie piszczą. A cena jest też spoko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem klocki MS przez jakieś 3 miesiące. Piszczały przy hamowaniu od 50 km/h do 0. Wywaliłem to gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesiecy mam na tyle klocki MS i nie piszcza wcale, chodz troche pyla, ale tyl i tak slabiej hamuje, ja nie czuje roznicy po zmianie.

Sorry za OT.

Uzywaj ktos klocki REMSA? Kupilem dzisiaj w interteamie za 114zl po 40% rabacie owe klocki na os przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Remsa jako klocki hamulcowe nie pylą mocno i hamują spoko smigam na nich i nie widzę nawet żeby za mocno schodziły. Przegrzewam je i nie piszczą. A cena jest też spoko :).

niestety Remsy sa twardsze od tarcz, u zony w astrze zdarły tarcze a klocki zostały, do tego skoro są twarde nie hamują,.

teraz zakładam żonie ferodo tarcze i ferodo premier klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie wygladaja na twarde, chyba zalezy tez jakie sa tarcze, tak samo jak klocki dziela sie na miekkie, srednie i twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem troche na innych forach o klockach Remsa, ludzie sobie je chwala. Podobno naleza do firmy Lucas i maja powiazanie z TRW.

Apropo klockow MasteSport wydaja sie twardsze od Remsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zakupiłem klocki i tarcze MasteSport no i niestety ale cholernie piszczą :(

Pierwsze hamowanie to auto staje "dęba" ale następne gdy są nagrzane to hamowanie jest gorsze.

Cena zestawu to 330 zł. z Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo latasz na tym zestawie?Też mam klocki MS i tarcze Ferodo przód,pisk jest straszny,chyba wymienię klocki na Ferodo.Skąd taka cena,ja za swój zestaw zapłaciłem 260zł z wysyłką.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...