Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

33Pietrek?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. okazlo sie ze dolot od turba do filtra powietrza był przyczyna... dolot miałem gumowy seryjny od 110, przy takiej mocy zasysało rure i blokowało doplyw powietrza do turbiny. A ze załozylem filtr itg to bardziej auto ożyło:)
  2. Auto już ogarnięte, w czwrtek jade na hamownie i wyłacznie przeplywki. Zobaczymy ile wyjdzie...
  3. Widzę ze wasz wszystkich głową boli wiec ok auto nie jest seryjnie, nikt nie jest głupi i wiadomo ze na seryjnych grach tyle nie wyjdzie:) auto ostatnio hamowane na 193km i 409 nm ale to było 2 lata temu po tym czasie poszło parę przeróbek i napewno jest więcej lecz jeszcze nie hamowany. Jeżdżę tak 5 lat i nic się nie dzieje a nogę mam bardzo ciężka. Auto nie wpada w ryb awaryjny tylko przestaje jechać i puszcza na 0.5 bara a gdy nie wciskać w podłe to ciągnie ale już tyle nie pompuje
  4. Logi nie robione... dopiero we wtorek będą. Może wiesz co może być nie tak? A może coś z komputerem?
  5. Potrzebuje pomocy, na poczatku moje auto 1.9 tdi 110 km afn moc 200 koni, a mianowicie chodzi o to ze auto jaj dam w podłogę na 3 biegu i wyżej to idzie do 3 tys pompuje 1.7 1.8 bara a po wyżej tych obrotów schodzi do 0.5 bara i juz nie ciągnie. Jaka może być przyczyną? Zostało wymieniane wszystko od zaworka n75 przeplywka, przekładalem mapsensor, sprawdzane wszystkie przewody podciśnienia, cały dolot...wszystko jest ok juz ręce opadaja
  6. Ogólnie to juz parę razy były zdejmowane przewody przy zmianie wtryskow 2 razy zmiana pompy z 5 razy także możliwe ze to jest przyczyną pęknięcia, dziwna sprawa bo nie powinny pękać przewody Co ma kat wtrysku do przewodów!!!
  7. Na początek moje auto to audi 1.9 tdi 110km afn moc 200koni+ Wczoraj robiłem trasę i po przejechaniu 200km pęk przewód paliwowy metalowy od wtrysku sterujacego do pompy, załozylem drogi i na powrocie znowu po przejechaniu 400 kilometrow pek kolejny przewod na ostatnim wtrysk. Wiecie może jaka może byc przyczyna? Zmęczenie materiału?
  8. 33Pietrek? odpowiedział(a) na 33Pietrek? temat w 1.9TDI
    pokaz na zdjeciu ktory to zawor regulujacy cisnienie i jak sie go reguluje ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 19:04 ---------- Temat do zamkniecia pompa ogarnieta, zmienilem zawor przelewowy i podbite cisnienie, dzieki wszystkim ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 17:39 ----------
  9. 33Pietrek? odpowiedział(a) na 33Pietrek? temat w 1.9TDI
    ale musi to ustawic fachowiec czy samemu idzie to ustawic ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- i co z tym zaworkiem do wymiany czy nie?
  10. dzieki spanky
  11. 33Pietrek? odpowiedział(a) na 33Pietrek? temat w 1.9TDI
    czyli pompe trzeba na stół, a kolega wyzej napisał mi ze zaworek n108
  12. 33Pietrek? odpowiedział(a) na 33Pietrek? temat w 1.9TDI
    ok juz poszlo
  13. Szukam kontaktu do dobrego specjalisty od pomp wtryskowych, chodzi o to ze pompa przy wyższych partiach obrotów nie przestawia konta wtrysku, do 3700 obr moc rosnie a potem spada
  14. 33Pietrek? opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Szukam kontaktu do dobrego specjalisty od pomp wtryskowych, chodzi o to ze pompa przy wyższych partiach obrotów nie przestawia konta wtrysku, do 3700 obr moc rosnie a potem spada
  15. Juz sie poprawiam dzisiaj sie okazalo ze nie jest to wina szklanek a pompy. Pompy dlatego bo zmienialem tez glowiczke w pompie na 11mm ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 17:33 ---------- temat do zamkniecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.