Treść opublikowana przez 33Pietrek?
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
okazlo sie ze dolot od turba do filtra powietrza był przyczyna... dolot miałem gumowy seryjny od 110, przy takiej mocy zasysało rure i blokowało doplyw powietrza do turbiny. A ze załozylem filtr itg to bardziej auto ożyło:)
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
Auto już ogarnięte, w czwrtek jade na hamownie i wyłacznie przeplywki. Zobaczymy ile wyjdzie...
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
Widzę ze wasz wszystkich głową boli wiec ok auto nie jest seryjnie, nikt nie jest głupi i wiadomo ze na seryjnych grach tyle nie wyjdzie:) auto ostatnio hamowane na 193km i 409 nm ale to było 2 lata temu po tym czasie poszło parę przeróbek i napewno jest więcej lecz jeszcze nie hamowany. Jeżdżę tak 5 lat i nic się nie dzieje a nogę mam bardzo ciężka. Auto nie wpada w ryb awaryjny tylko przestaje jechać i puszcza na 0.5 bara a gdy nie wciskać w podłe to ciągnie ale już tyle nie pompuje
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
Logi nie robione... dopiero we wtorek będą. Może wiesz co może być nie tak? A może coś z komputerem?
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
Potrzebuje pomocy, na poczatku moje auto 1.9 tdi 110 km afn moc 200 koni, a mianowicie chodzi o to ze auto jaj dam w podłogę na 3 biegu i wyżej to idzie do 3 tys pompuje 1.7 1.8 bara a po wyżej tych obrotów schodzi do 0.5 bara i juz nie ciągnie. Jaka może być przyczyną? Zostało wymieniane wszystko od zaworka n75 przeplywka, przekładalem mapsensor, sprawdzane wszystkie przewody podciśnienia, cały dolot...wszystko jest ok juz ręce opadaja
-
pęk przewod paliwowy od pompy do wtrysku
Ogólnie to juz parę razy były zdejmowane przewody przy zmianie wtryskow 2 razy zmiana pompy z 5 razy także możliwe ze to jest przyczyną pęknięcia, dziwna sprawa bo nie powinny pękać przewody Co ma kat wtrysku do przewodów!!!
-
pęk przewod paliwowy od pompy do wtrysku
Na początek moje auto to audi 1.9 tdi 110km afn moc 200koni+ Wczoraj robiłem trasę i po przejechaniu 200km pęk przewód paliwowy metalowy od wtrysku sterujacego do pompy, załozylem drogi i na powrocie znowu po przejechaniu 400 kilometrow pek kolejny przewod na ostatnim wtrysk. Wiecie może jaka może byc przyczyna? Zmęczenie materiału?
-
pompa wtryskowa
pokaz na zdjeciu ktory to zawor regulujacy cisnienie i jak sie go reguluje ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 19:04 ---------- Temat do zamkniecia pompa ogarnieta, zmienilem zawor przelewowy i podbite cisnienie, dzieki wszystkim ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 17:39 ----------
-
pompa wtryskowa
ale musi to ustawic fachowiec czy samemu idzie to ustawic ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- i co z tym zaworkiem do wymiany czy nie?
-
pompa wtryskowa
dzieki spanky
-
pompa wtryskowa
czyli pompe trzeba na stół, a kolega wyzej napisał mi ze zaworek n108
- pompa wtryskowa
-
pompa wtryskowa
Szukam kontaktu do dobrego specjalisty od pomp wtryskowych, chodzi o to ze pompa przy wyższych partiach obrotów nie przestawia konta wtrysku, do 3700 obr moc rosnie a potem spada
-
pompa wtryskowa
Szukam kontaktu do dobrego specjalisty od pomp wtryskowych, chodzi o to ze pompa przy wyższych partiach obrotów nie przestawia konta wtrysku, do 3700 obr moc rosnie a potem spada
-
Auto nierowno chodzi po wymianie szklanek i walka
Juz sie poprawiam dzisiaj sie okazalo ze nie jest to wina szklanek a pompy. Pompy dlatego bo zmienialem tez glowiczke w pompie na 11mm ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 17:33 ---------- temat do zamkniecia
-
Auto nierowno chodzi po wymianie szklanek i walka
Dzisiaj wymienialem walek od sdi 38E i szklanki auto nierówno pracuje na poczatku przy odpaleniu rowno a pochili widocznie jak olej pojdzie do gory juz nie rowno, jaka to moze byc przyczyna, czyzby zawory sie podpieraja
-
montaz fotela elektrycznego do przedlifta
jak wymontujesz swoj stary fotel to musisz wyciac mocowanie na srodku od fotela i wtedy montujesz elektryczny musisz wywiercic 2 otwory na mocowanie fotela z przodu, jest tam fabryczne miejsce na te otwory
-
Pracująca pompka centralnego po otwarciu/zamknięciu
u mnie dzieje sie to samo tylko jak zamykam z pilota to zamyka auto i po chwili jeszcze raz na chwile sie pompka uruchomi, dzieje sie to tylko przy zamykaniu i nie ma zadnych nieszczelności, sprawdzałem to
-
AFN 216tki brd FMIC - jakie sprzęgło?
no dokladnie jak jest skrzynia 5 biegowa to w takim razie w afn tez jest 228mm w takim razie dlaczego jest mocniejsze awx, rozni sie mocniejszym dociskiem?
-
AFN 216tki brd FMIC - jakie sprzęgło?
z tego co wiem to dwumas jest taki sam w awx i afn tylko tarcza i docisk sie różni w awx 240mm a w afn 228mm
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
a u mnie jest 2 pinowy przy odmie moj silnik afn
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
czyli pompa wody mi padła, to dlaczego na vagu pokazywało idealnie 90 stopni na silniku a na desce 103 stopnie, ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 20:51 ---------- zeby pompa wody padła to auto by sie gotowało ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 20:57 ---------- podobno są dwa czujniki od temp. cieczy jeden na sterownik silnika a drugi na deske rozdzielczą czy ktos wie gdzie miesci sie ten drugi w afn
-
licznik bez kodu imo
ok zadzownie
-
licznik bez kodu imo
czy da sie zaprogramowac licznik nie posiadajac kodu imo?
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
kupilem już wahlera termostat, jutro lub w piatek bedzie w aucie, napisze czy pomoglo PS wąż na dole patrzyłem jak na blacie bylo 90 stopni, co do czujnika to sprzedawca mowil ze to najwyzsza półka ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 18:05 ---------- okazało sie że termostat jest dobry, jak też czujnik, podłączany był komp i pokazuje na silniku 90 stopni a na liczniku 103 stopnie, licznik do d*py, chłopaki da sie to jakoś naprawic czy trzeba drugi licznik