Treść opublikowana przez 33Pietrek?
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
czujnik temp płynu chłodzącego EPS 1.830.260 taki kupilem ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- teraz jezdzilem samochodem i bylo caly czas 90 stopni a zaczelem sie gonic z samochodem i temp doszla do 100 stopni,. po obiedzie pojde sprawdzic ten waz ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- przewod na dole jest chlodny czyli termostat walniety tak?
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
pojde nie długo i sprawdze jaki jest przewod
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
przed wymiana czujnika bylo odwrotnie nie pokazywal temp, pokazywal tylko 70 stopni, a jaki powiniem byc ten przewod na dole, cieply czy zimny?, a z uszczelka pod glowica to chyba by plynu ubywalo w zbiorniczku wyrownawczym a ja nic nie dolewam, olej tez jest czarny ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- a moze to sprzeglo wiskotyczne jak myslicie?
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
temperatura cieczy dochodzi do 100 C i przekracza jaka moze byc przyczyna, czy moze to byc wina termostatu czy to cos innego, czujnik temp wymienilem miesiac temu na nowy z gorej półki
-
boczki audi a4 b5
dzieki tak myslalem ze pasuja tylko chcialem sie upewnic pozdrawiam
-
boczki audi a4 b5
interesuje mnie czy boczki z avanta pasuja do sedana w b5
-
sprzegło do dlubnietego afna
Witam mam audi 1.9 tdi afn 110km fmic, brd, wtryski 230, pompa seria 10mm, kolektor awx interesuje mnie jakie polecacie sprzeglo, zeby wytrzymało duze moce i moment pytam bo chce zalozyc pompe 11, czy przejscie na sztywne kolo zalatwi sprawe
-
hamulce 312 do a4 b5 1.9 tdi 110 km
interesuje mnie z jakich aut pasuje p&p hamulce 312 do mojego auta a4 b5 1.9 tdi 110 km
-
zamek tylnych drzwi
dzieki kolego wlasnie o to chodzilo wszystko juz jest dobrze, sprzatalem w sobote samochod i szmata musiala przestawic ten pipek
-
zamek tylnych drzwi
jest taki ogonek ale nie sprawdzalem, tz przestawialem go ale nie sprawdzalem czy bedzie dzialac jak odwrotnie przestawie to nie patrzylem.Myslisz ze to moze byc przyczyna?
-
zamek tylnych drzwi
Mam problem zamek w tylnych lewych drzwiach sie popsuł a mianowicie nie da sie odtworzyć drzwi od wewnatrz rozbieralem całe drzwi i tam sa dwie linki jedna jest od tego zamykania drzwi od srodka, a druga od otwierania i wlasnie ta od otwierania nie da sie pociagnac do konca, czy trzeba wymienic caly zamek? Zamek w drzwiach przedliftowych jest taki sam co w poliftowych?
-
problem z centralnym zamkiem
dokladnie tak jak u mnie, centralny zamek oryginał tylko na pilot dorabiane i tez dzieje sie od niedawna, czy to mrozy daja sie we znaki i wilgoc
-
problem z centralnym zamkiem
Mam problem z centralnym zamkiem a mianowicie jak ide rano do garazu i zapalam samochód to w tym momencie zamykaja sie wszystkie drzwi, co smieszne to jak samochod cieply czy zapalam kolejny raz to juz jest dobrze, jaka jest tego przyczyna?
-
Problem z drzwiami po zapaleniu świateł
tz jest tam takie cudo co trzyma klamkie z zamkiem w ksztalcie litery u i wczoraj zagladalem ze to jest zgubione to moze byc przyczyna czy tak jak mowisz jest micro styk ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- dobra juz w porzadku ogarnełem sam
-
Problem z drzwiami po zapaleniu świateł
Mam problem tego typu ze samochod byl u mechanika i demontowal klamke w dzwiach lewy przod i teraz kiedy zapalam swiatla to piszczy sygnal otwartych dzwi, audi przed liftem
-
Turbo od BRD BVA 2.0 TDI 170km
napewno podejdzie bez problemu a przyrost mocy zalezy od motoru ale ponad 180 powinno byc spokojnie
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
Kolego nie wiem czy to dobry pomysł żeby wpinać sie w kostke od radia bo ten plus po postojówkach jest sterowany pokrętłem od zmiany natężenia podświetlania całej konsoli i nie wiadomo jak to sie będzie sprawować po przyciemnieniu konsoli A co do zmiany to tylko taki bajer i może by kiedyś przerobić halo na światła do jazdy dziennej Tz ja mam podlaczone pod ten kabel podswietlane kratki nawiewow i gdy krece regulacja nic sie nie dzieje, jest naprawde dobrze
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
na wlaczniku
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
jak masz miernik to zamiast plus po mijania mnieniasz plus po postojowkach, plus po postojowkach znajdziesz w kostce od radia i w tedy zmieniasz w kostce do halogenow
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
ja u siebie mam teraz założone oryginalne zarniki d2s 4300k i barwa jest żółta wpada w białe świeca naprawde super
-
Za krotkie kable bi xenon problem.
to bez znaczenia mozesz smialo przedluzyc
-
[ALL B5] Woda w środku auta
z tego co mi mowil to z linki sie nie leje, przy ecu sie lalo to uszelnil i juz nie, a czy jak jest klima odlaczona tz jak pasek jest zdjety ze sprezarki to czy moze sie przedostawac przewodami do srodka
-
[ALL B5] Woda w środku auta
Kolega ma audi A4 B5 98 rok 1.8 T bylo uderzone z przodu i woda dostaje sie do wnetrza auta, czym to moze byc spowodowane i gdzie moze sie przedostawac, najwiecej scieka do tylnej kanapy
-
[B5 AFN] Turbo przeładowuje
w tamtym roku mialem czyszczone turbo, tak czesto sie zapieka
-
[B5 AFN] Turbo przeładowuje
a idzie zobaczyc na vagu czy przeladowuje