mam problem dzisiaj byłem na przeglądzie i zawieszenie jest jak najbardziej ok, ale jak jadę prosto to czy jadę na luzie czy na biegu słychać jakieś stuki, buczenie, zgrzytanie nie wiem jak to nazwać w przednim zawieszeniu, czy może to być przegub wewnętrzny czy coś innego?
W mojej audi afn przy zimnym silniku wydostaje sie niebieski dymek, powiem tylko tyle ze mam zrobiony program czy to oznacza turbo bierze już olej czy jest inna przyczyna