Treść opublikowana przez 33Pietrek?
-
[B5 AFN] Turbo przeładowuje
w grudniu wpadł mi w tryb awaryjny ale potem dalem mu troche w p...de i juz nie wpadał, a teraz jak wcisne gaz w podłoge to za jakis czas zamyka wskaznik na ponad dwa bary, ale fakt raz mi sie cos zaciął wskaznik stał na 0.5 bara to wyjelem wezyk i wlozylem i juz bylo normalnie tylko takie syczenie w okolicach wskaznika
-
[B5 AFN] Turbo przeładowuje
mam problem tego typu że przeładowuje turbo, mam wskaznik i bije na ponad 2 bary, czego może być przyczyna
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
filtr też był zmieniany, a w którym miejscu jest ten korek spustowy w samym filtrze paliwa na spodzie czy na wierzchu
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
akumulator jest nowy tz. w tam tego roku. Pełny zbiornik paliwa a nie chciał zapalić. On już jesienia jakoś ciezko kręcił czym to może być spowodowane, zdawało sie ze to akumulator pojechaliśmy oddać na gwarancje sprawdzili i powiedzieli ze wszystko ok tylko troche niedoładowany akumulator, mówił że może któraś świeca nie grzeje i tak sie dzieje.Co sądzicie?
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
tz probowałem sprawdzic ale dp dwoch nie moglem sie dostac strasznie ciasno, dwie sprawdzalem i byly dobre a dwie blizej szyby nie wiem [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:23_________________________________________________a co mozna dolewac do pompo wtrysków do paliwa, benzyne do zbiornika z 5 litrów jak na pompach tz afn
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
niestety nie
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
paliwa jest duzo pokazuje caly zbiornik to powiedzmy z 50 litrów a stoi na dworzu gdzie nie ma słonca miedzy blokami
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
tz ze nic sie powaznego nie stało tylko paliwo zamarzło mroz u nas -17 w nocy -11 w dzien
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
Witam dzisiaj brat chciał zapalić samochód a jest nim vw passat b5 fl 2002 awx 130 km , przypomne tylko ze sa duze mrozy nie chce zapalic, a przy trzeciej prubie krecenia zapaliła sie konewka z kropelkami? O co chodzi brak oleju, paliwo zamarzło i z tego powodu sie zapaliła?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kupiłem silniczki od fabii I i są za krótkie nie da sie włożyć w swoje miejsce
-
Rezanie bixenonu
:tongue4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:05_________________________________________________mój syn się bawił
-
[ALL B5] Nierówne światło xenonów
ok spróbuję i dam znac co z tego wyszło. Tz sprawdzic mase na kostce do lampy
-
[ALL B5] Nierówne światło xenonów
xenony jesden z prawej pali sie bardziej niebiesko a z lewej bardziej zolto barwa 4300k myslalem ze to zarniki kupilem nowe ale okazalo sie ze to samo. Moze ktos mail taki problem, wyglada mi na to ze z jednej strony musi byc troche wiekszy prad?
-
[ALL B5] Jak zdjąć plastiki nad progami?
udało sie nic nie połamane i szyby elektryczne z tyłu juz założone
-
[ALL B5] Jak zdjąć plastiki nad progami?
dzieki chłopaki dzisiaj bede próbował, najbardziej obawiam sie tego srodkowego plastiku on tez jest na zatrzaskach
-
[ALL B5] Jak zdjąć plastiki nad progami?
niewiem jak rozebrac plastiki zeby dostac sie do tylnich drzwi zeby puscic kabel z pradem tak zeby nie polamac, chodzi mi o zdjecie plastiku pod pasami i dolnych plastikow przy progach
-
[B5 AFN] Dziwne szarpanie
napinacz paska klinowego
-
[B5 AFN] Dziwne szarpanie
na pasku nic nie bylo widac raz dobrze chodzil a raz sie zapiekal to nie dzialo sie caly czas
-
[B5 AFN] Dziwne szarpanie
U znajomego w 1Z tez mial taki problem wszystko wymieniał a okazało sie ze napinacz paska sie zapiekał
-
[B6 AVF] Kopci jak zimny
Nie wiem jak jest na pompo wtryskach ale u mnie w afnie po zrobieniu softu tez mialem niebieski dymek nie wiedzialem co jest az w koncu trafilem na okazje zamiany wtryskow na 216 i problem zginął, wiec uważam że u ciebie moze byc podobnie pompo wtryski do wymiany lub regenaracja
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
Jezeli masz miernik to plus do swiecy a minus do masy jezeli jest przescie to jest dobra jezeli nie to nie dobra
-
[B5 AFN] Szarpanie i dziwne dzwięki przy dużych prędkościach
Takie szarpanie mial kolezka w 1Z i mial walniety napinacz paska to on powodowal szarpania poprostu sie zacinal, walczyl z tym problemem prawie rok czasu podobnie jak ty wymienial filtr powietrza, oleju itd
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
dzieki za pomoc
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
wiecie ile jest gniazd w fotelach podgrzewanych bo zastanawiam sie czy przypadkiem nie mam podgrzewanych. I jakiej wielkosci jest wtyczka?
-
[B5 AFN] Sprzegło po modach
na razie 320 nm, tz znaczy w planach w poniedzialek zakladam FMIC i mysle o turbie BRD